sızdırmazlık raporu yardım!!!

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sızdırmazlık raporu yardım!!!

İleti sarveladze » 27 Ağu 2011, 09:19

arkadaşlar dün itibariyle aracıma lpg kiti takıldı.akşam eve geldiğimde sızdırmazlık raporunun montaj yapılan ilden alınması gerektiğini öğrendim.ama bayramda görev yaptığım ile gitmek zorundayım ve geri dönmeyeceğim uzun süre zaten arada 1500 km var.şimdi size iki sorum olacak:

1- 29 ağustos p.tesi öğleye kadar sızdırmazlık raporu veren mmo açık olur mu?
2- ben bu raporu alamazsam başıma ne gibi işler açılacak?

saygılar...

sarveladze
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodaizm » 27 Ağu 2011, 10:09

Aracın muayene zamanı geçmediyse, sızdırmazlık raporunu muayeneye kadar almanıza gerek yok. Bir sorun olmaz.

Yolda da kolay kolay polis çevirmesinde LPG var mı diye bakmazlar . Bakarlarsa siz de elinizde yeni takdırdığınıza dair fatura belge vs. varsa gösterip bayram sonrasına işlemlerin yapılıp verileceğini söylersiniz.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti elemsi » 27 Ağu 2011, 10:31

sarveladze yazdı:arkadaşlar dün itibariyle aracıma lpg kiti takıldı.akşam eve geldiğimde sızdırmazlık raporunun montaj yapılan ilden alınması gerektiğini öğrendim.ama bayramda görev yaptığım ile gitmek zorundayım ve geri dönmeyeceğim uzun süre zaten arada 1500 km var.şimdi size iki sorum olacak:

1- 29 ağustos p.tesi öğleye kadar sızdırmazlık raporu veren mmo açık olur mu?
2- ben bu raporu alamazsam başıma ne gibi işler açılacak?

saygılar...

akşam eve geldiğimde sızdırmazlık raporunun montaj yapılan ilden alınması gerektiğini nerden öğrendiniz ? bu pek mantıklı gelmedi de ?
elemsi
CLASSIC
CLASSIC

İleti sarveladze » 27 Ağu 2011, 10:59

lpg kitini takan firma bi dosya vermişti orda ruhsata işlenmesi için yapılacaklar yazıyordu ordan öğrendim.sızdırmazlık mutlaka montaj yapılan ilden alınır yazıyordu.
sarveladze
CLASSIC
CLASSIC

İleti forman37 » 27 Ağu 2011, 13:37

tartısılır :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti bekocan » 27 Ağu 2011, 22:25

yav gerek yok o kadar ğitmene sizin oralarda yokmu bu işi yapan ğit durumu anlat ona ben yaptım desin versin projeyi tabi ki uygun yapıldıysa . sende elemeği birşeyler atarsın bu böyle olur artık. hiç olmadığını var sayalım sizin ordaki yapacak olan servisler yapmayacakmı elbet biri yardımcı olur sannımca.
veyada bu kadar acele etme 2 ay sonrada yaptırırsın zaten % 5 aylık cazası var hiç para tutmaz kendini bu kadarda şıkıştırma hiç yapamazsan yaptırdığın yere ğider faturanı alırsın .
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Nereden: Ankara
Arabanız: 93 favorit

İleti skodahastası » 27 Ağu 2011, 22:30

skodaizm yazdı:Aracın muayene zamanı geçmediyse, sızdırmazlık raporunu muayeneye kadar almanıza gerek yok. Bir sorun olmaz.

Yolda da kolay kolay polis çevirmesinde LPG var mı diye bakmazlar . Bakarlarsa siz de elinizde yeni takdırdığınıza dair fatura belge vs. varsa gösterip bayram sonrasına işlemlerin yapılıp verileceğini söylersiniz.

__Hakan Ün__

Kesinlikle katılıyorum.
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir