benzin gostergesi gazda giderken dusuyor (landirenzo kit)

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

benzin gostergesi gazda giderken dusuyor (landirenzo kit)

İleti nitroattack » 03 Eyl 2011, 21:39

bugun olgun otoya gittim once telde gorusmustum sisliden oraya gidince durumu anlattim bir role takilmasi gerektigini siparis üzerine gelecegini bir haftayi bulacagini ve yesil otogazda takilacagini soylediler greywolf kardesim senin arabada böyle bir role var mi bu ve buna extra ucret alacaklarmis

nitroattack
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Göktürk GÖKKAYA
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FABİA 1.4cc 16v comfort (2001) landirenzo lpg

İleti mfb23 » 03 Eyl 2011, 21:58

ARKADAŞIM HİÇ KAFANI TAKMA,ARABANIDA BU SORUN YÜZÜNDEN KİMSEYE GÖSTERME,AYNI MARKA VE AYNI SORUNLA KARŞILAŞTIM,BAŞTA BAYA TEREDDÜT ETTİM,KAFAYA TAKTIM KONTROLE GÖTÜRDÜM AMA NAFİLE,YANİ Bİ PROBLEM YOK ARABANIN BEYNİ SULANIYOR ,AMA 1-2 HAFTADAN KENDİNE GELİYOR RAHAT OL,DAHADA RAHAT ETMEZSEN ARA BİLGİLENDİREYİM,05053874027.
mfb23
CLASSIC
CLASSIC

İleti grey_wolf » 05 Eyl 2011, 08:20

nitroattack yazdı:bugun olgun otoya gittim once telde gorusmustum sisliden oraya gidince durumu anlattim bir role takilmasi gerektigini siparis üzerine gelecegini bir haftayi bulacagini ve yesil otogazda takilacagini soylediler greywolf kardesim senin arabada böyle bir role var mi bu ve buna extra ucret alacaklarmis

benim bildiğim röle felan yok. ama montaj esnasında taktılarsa ben görmedim. :) çünkü ben lpg montajı yaptırdım. 1 hafta sonra bir de ayar yaptırdım. o gün bugündür daha elimi sürmedim. 30 000 km yi geçti. içinde hangi parçalar var açıkçası bilmiyorum.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti nitroattack » 06 Eyl 2011, 00:54

mfb23 yazdı:ARKADAŞIM HİÇ KAFANI TAKMA,ARABANIDA BU SORUN YÜZÜNDEN KİMSEYE GÖSTERME,AYNI MARKA VE AYNI SORUNLA KARŞILAŞTIM,BAŞTA BAYA TEREDDÜT ETTİM,KAFAYA TAKTIM KONTROLE GÖTÜRDÜM AMA NAFİLE,YANİ Bİ PROBLEM YOK ARABANIN BEYNİ SULANIYOR ,AMA 1-2 HAFTADAN KENDİNE GELİYOR RAHAT OL,DAHADA RAHAT ETMEZSEN ARA BİLGİLENDİREYİM,05053874027.

dostum cik tessekkur ederim ilgin icin dedigin gibi yapacagim sonuc alamazsam bilgi almak icin arararim
nitroattack
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Göktürk GÖKKAYA
Arabanız: FABİA 1.4cc 16v comfort (2001) landirenzo lpg

İleti theeyuplu » 18 Eyl 2011, 11:50

Aracı lpg'de kullanırken benzin ibresinin düşmesi genelde yol bilgisayarı olan araçlarda görülür.Çünkü teker döndükçe benzin ibreside düşer araç benzin tükettiğini sanar.Aracınızda yol bilgisayarı varmı?
theeyuplu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İBRAHİM OĞUZCAN
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Felicia 1999 GLX

Önceki

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir