Octiye KitMTM lpg'ye ne dersiniz?

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octiye KitMTM lpg'ye ne dersiniz?

İleti fabiasport » 22 Kas 2011, 00:06

arkadaşlar 2005 octavia otomatik aracıma Ankara'da lpg taktırmak istiyorum. daha önce atiker multifast sistem ve brc deneyimlerim oldu. atikerden ağzım yandı brc'den memnundum ancak biraz sesli çalışıyordu. Ustam (şaşmaz lojistik Serkan Usta) mtm taktır BRC firmasının ürettiği ancak prins marka kitin kullandığı enjektörü kullandığı bu nednele hem sessiz hemde çok kaliteli olduğunu söyledi. biraz araştırdığımda enjektör olayının doğru olduğunu japon marka bir enjektör kullandığını gördüm. diğer parçaların tamamı BRC. fiyat olarak şuan kampanyası varmış başkent oto sanayi "Üstün"de 1600 TL sizce ne yapmalı bu prins enjektörleriyle kit MTM'yi taktımalı mı yoksa düz 1500 TL fiyat veren sesli enjektörleriyle yerli BRC'mi. kendileri telefonda yerli olduğunu söyledi?

fabiasport
CLASSIC
CLASSIC

İleti f@tih » 22 Kas 2011, 09:18

brcden şaşma.
f@tih
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: FATİH
Nereden: Çorum
Arabanız: SKODA OCTAVİA

İleti adilektasli » 22 Kas 2011, 13:43

2A nın birçok servisi var. Bence de BRC.
Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia 1.6 MPI Ambiente++

İleti onurson » 22 Kas 2011, 16:26

evet servis ağıda önemli.. brc nin her ilde servisi var hemen hemen
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti colourone » 22 Kas 2011, 16:46

benim bildiğim, ankarada MAvidenizler MTM'de takıyor. ZAten ikisinin ana grubu Amerikan şirketi. Hatta grubun web sitesine baktığınızda Hollandalı Teleflex'de aynı gruba bağlı.Benim Fabia'da BRC MY10 gayet iyi çalışıyor.
colourone
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Fabia 1.4 68bg

İleti Skodacı19 » 22 Kas 2011, 18:19

Abicim ben sana tek bir şey derim ben sanyide çalışan birisiyim bu işlerin içindeyim en kalitelisi prins marka fiyatı 2 bin tl üzerinde ama o kaliteyi istiyosan kitmtm derim enjektörleri prins enjektör ve sessizdir yakıt olarakda yüzde 40 civarında tasarufun olur sakın brc taktırma çorumda taktırmayı düşünürse servis olarak yardımcı olabilirm iyigünler
Kullanıcı avatarı
Skodacı19
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: buğra koçak

İleti Skodacı19 » 22 Kas 2011, 18:22

şunuda ekleyim brc kötü marka değil sadece binici iseniz rahatlınızdan dolayı bu markayı derim yoksa ben tüp takmıyom ama sizi abimiz gibi gördümüzden ondan diyorum buda çorumdaki ktimtm bayisi telefondan istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz http://www.akabeotogaz.com.
Kullanıcı avatarı
Skodacı19
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: buğra koçak

İleti marangoz80 » 22 Kas 2011, 23:57

benim aracımda kitmtm takılı.yakıt tüketimi olarak ş.içi 10 litre ş.dışı 8 litre yakıyor.performans olarak çok dik bir rampada denemedim ama normal rampada veya düz yolda benzinle hiçbir farkı yok. markaya gelince kitMTM ismi brcyi üreten firmanın adı.önce brc markası yaratmışlar,şimdide daha üst model bir kiti firma ismiyle pazara sundular.ben çok memnunum, sizde gönül rahatlığıyla taktırabilirsiniz.kesinlikle motor arıza ışığı yanmıyor ve enjektör markaları keıth.
marangoz80
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: lokman okumuş
Arabanız: 2008 octavia elegans

İleti ayotogaz » 05 Oca 2012, 22:49

HİÇ BİR ARAÇTA MOTOR ARIZA LAMBASININ YANMASINA SEBEP OLMAZ.
KEIHIN MARKA LPG ENJEKTÖRLERİ JAPON MALIDIR. KEIHIN ENJEKTÖRLER, HONDA VE SUBARU MARKA ARAÇLARDA BENZİN ENJEKTÖRÜ OLARAK BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KULLANILMAKTADIR.
KEIHIN LPG ENJEKTÖRLERİ EN SESSİZ ÇALIŞAN ENJEKTÖRLERDİR.
KitMTM ‘NİN TÜM PARÇALARI ORİJİNALDİR VE İTALYA’DA YERLEŞİK M.T.M. Srl. (Cherasco – Torino / İTALY, www.brc.it, www.kitmtm.com,) FİRMASINDA ÜRETİLMEKTEDİR.
KitMTM SIRALI OTOGAZ SİSTEMLERİ BENZİN ÇALIŞMA PRENSİBİYLE ÇALIŞMAKTADIR. BU SEBEPTEN DOLAYI DİĞER SİSTEMLERE GÖRE %3 – %5 ORANINDA EKSTRA YAKIT TASARRUFU SAĞLAMAKTADIR.
KitMTM SIRALI OTOGAZ SİSTEMİNDE OBD SOKETİNE BAGLANTI YAPILARAK BENZİN KONTROL ÜNİTESİNDEKİ DEĞERLER GÖRÜLMEKTEDİR. BU SAYEDE DAHA İYİ BİR KALİBROSYAN YAPILABİLMEKTEDİR.
KitMTM SIRALI OTOGAZ SİSTEMİNİN PROGRAMINDA DİAGNOSTİK BÖLÜMÜ BULUNMAKTADIR. BU SAYEDE PROBLEM YAŞAYAN BİR ARAÇ BİLGİSAYARA BAĞLANARAK HANGİ PARÇASINDA PROBLEM OLDUĞU DİREKT OLARAK GÖRÜLMEKTEDİR. BÖYLECE DAHA KISA ZAMANDA ARACIN PROBLEMİ GİDERİLEBİLMEKTEDİR.
KitMTM TÜRKİYE GENELİNDE 2 YIL, 100.000 KM GARANTİLİDİR.
KitMTM ARZALI PARÇALARI BİRE BİR DEĞİŞİM GARANTİLİDİR.
İTHALATÇI FİRMA 1996 YILINDAN BU YANA LPG OTOGAZ SEKTÖRÜNDE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞTIR.
SATIŞ SONRASI HİZMETLERDE GÜÇLÜ FİRMA DESTEĞİ BULUNMAKTADIR.
KitMTM SIRALI OTOGAZ SİSTEMİNE AİT ENJEKTÖR KULLANIM ÖMRÜ YAKLAŞIK 500.000 KM’DİR.
kit mtm icin araştırmalarınızı buradan yapabilirsiniz
ayotogaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: kitmtm prins landi renzo yetkili bayi

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir