LPG KİT FİYATLARI

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LPG KİT FİYATLARI

İleti Kindred Brujah » 07 Tem 2012, 12:07

Lovato sıralı 900

Atiker sıralı 500 mü ?

Ne bunlar yan sanayi falan mı ?

ebey yazdı:arkadaşlar sizler için bi araştırma daha yaptım fiyatlar şöyle
(www.lpgyedekparca.com)>atiker sıralı sistem ful set 500 tl
mimgaz sıralı sistem 500 tl
lovato sıralı sistem 900 tl atiker karbüretörlü kit fiyatı 125 tl
brc karbüretörlü kit fiyatı 400 tl
mimgaz karbüretörlü kit 125 tl arkadaşlar bu sistemler depo hariç fiyatları
lovato karbüretörlü sistem fiyatı 350 tl

The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti Kindred Brujah » 07 Tem 2012, 15:17

Lovato'nun türkiye distribütörü DAMLA LPG & CNG, bundan başka distribütor yok, iç anadolu falanda değil direk Türkiye, yani buradan ucuz veya buradan habersiz kimse yetkili satış yapamaz. Damla'nın fiyatları ise belli, kimse 900 liraya sıralı Lovato vermez, orjinal falan değildir o. Hangi site bahsettiğiniz, sahibi kimmiş ? Birde toplu alımlarda %10 indirim varmış ha, 800 liraya Sıralı sistem Lovato takacaklar yani, sanayideki ustalar Atiker bile takmıyor o fiyata.

Ürünlerin orjinal olma şansı yok, eğer DAMLA LPG & CNG 'den alınmıyorsa, başka getiren yok, getirme şansıda yok çünkü, çinde falan üretilen çakma sistemler olmasın ? Ya da siz yazarken fiyatları karıştırmış olmayın, eğer gerçekten bu fiyatsa bu arkadaşın adını telefonunu falan verin de bende ordaki ustalarıma, mühendislere söyleyim boşa ithalat ile uğraşmasınlar direk bahsettiğiniz kişiden alsınlar, daha ucuza gelir, daha çok kar ederler.

Tabi şimdi böyle konuşuyorum ama ben son fiyatları hiç sormadım, eğer sonradan lovatonun en ucuz sıralı sistemi olan smart kit 1390 liradan 900'e indiyse birde toplu alımlara %10 indirim konduysa bilemem. Onun dışında benim fikrim budur. Mantıklı bir açıklaması yoksa da bu adam dolandırıcıdır bana göre.

ebey yazdı:kardeş sitenin sahibiyle bizzat görüştüm hatta toplu alımlarda yüzde 10 iskonto yapıyolarmış ürünler tabiki orjinal çok arkadaşıma ürün gettiddirdik bunlar iç anadolu lpg bayileri gibi bişey sanırım
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kindred Brujah » 07 Tem 2012, 21:12

Çin mallarıda faturalı ve garantilidir, ama bilmiyorum, atikeri belki bu fiyattan verebilir zaten çoğunluk parçası türkiyeden geldiği için belki bir şekilde mal olur, ama lovato konusunda benim bilgim bu yönde, distribütörün elinden geçmeden alınamıyor diye biliyorum, ki zaten distribütör mantığı budur, alınıyorsa bile bir şekilde vergiden muaf olarak ükleye sokuyor olması lazım, ben taktırırken hortumlarına kadar italya damgalıydı ürün, eğer türkiyede üretip üzerine italya basıp bizi yemiyorlarsa, bu fiyattan vermenin tek yolu kaçak getirmektir, vergiden kurtararak, bunun da garantisi verilemez, fatura kesilebilir, her şeye fatura kesiliyor bu ülkede, sonuçta faturada seri numarası ürünün adı sanı yazmazsa isterse 10.000 liralık fatura da keser size, ama ayrıntılı fatura kesiyorsa, lovatonun şu seri nolu ürünü diye o başka, benim için geçti artık ben taktırdım ama taktıracak arkadaşlar bu telefon numarasından ulaşıp sorabilirler olayın nasıl olduğunu. Eğer gerçekten bu fiyattan veriyorsa ve ürün %100 orjinalse mükemmel, lovatonun sıralı kitini 2 beyin fiyatına veriyor, yani lovato kiti olanlar beyin arızası yaşarsa direk harun beyden kit yenileyebilir, ellerinde de bir sürü yedek parça olmuş olur :)

ebey yazdı:selam lpg yedek parça sitesinin sahibi harun beyin numarası 05417709664 yan sanayi yada çin malı olsa fatura ve garanti veremezler bence en az 15 lpg ürünü aldık arkadaşlara hepside garantili ve orjinaldi belki şu olabilir bayi olarak satış yapabilirler

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir