LPG HAKKINDA

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LPG HAKKINDA

İleti ersın67 » 20 Oca 2015, 21:50

Slm arkadaşlar.

2001 1.4 mpı fabia aracım var tüp taktırmak istiyorum marka model öneriniz nedir acaba.
Çoğu kişi BRC diyor ama cok pahalı atıker çokmu kötü öneriniz nedir.

Yardımlarınız için teşekkürler.

ersın67
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ersin elgun
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 2001 Fabia 1,4 MPI kırmızı.

İleti blauzahn » 20 Oca 2015, 21:58

Sadece bir yerde okuduğumu hatırımda kaldığı şekliyle aktarıyorum: "Atiker tamamen sorunlu bir marka değil. Elbette memnun olanlar var ama BRC kullananlar daha memnun. Atiker biraz şans işi. O yüzden fantezi yapmayıp BRC taktırdım."
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti mavisel my » 20 Oca 2015, 23:26

ersın67 yazdı:Slm arkadaşlar.

2001 1.4 mpı fabia aracım var tüp taktırmak istiyorum marka model öneriniz nedir acaba.
Çoğu kişi BRC diyor ama cok pahalı atıker çokmu kötü öneriniz nedir.

Yardımlarınız için teşekkürler.

Aracımda atiker marka lpg sis. mevcut kendim taktırdım daha önceden lpg yoktu aracımda 2010 yılından beri memnunum bunun yanında akrabalarımdada kullananlar Opel astra pejo 206-307 ve bir çok marka araçta kullanıyorlar ben şimdiye kadar bir şikayet duymadım ve benimde hiç bir şikayetim olmadı.
Burada önemli olan işçilik kos koca atikerin şans işi olduğunu düşünmüyorum bazı lpg markaları tabiri caizse isim nam yaptığından fiyatları yüksek gönül isterki prins taktırıyım lakin atikerde aynı işi göreceginden o kadar paraya yazık sonuç olarak diğer marka lpg sis.leri kötü demiyorum ama bindiğimiz araçta Mercedes vs. degilki prins fln olsun. Uzun lafın kısası her ne marka olursa olsun işçilik iyi degilse hepsinde sıkıntı verir...
Kullanıcı avatarı
mavisel my
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mesut
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1.4 16V 101BG HB

İleti eskişehirskodaustası » 20 Oca 2015, 23:48

lpg taktırarak nasıl olsa aracınızı ziyan edeceğiniz için farketmiyor hepsi aynı.aracınız orjinalse bence taktırmayın.yok illede takacaksanız en ucuzu hangisiyse onu takın.hepsi aynı çünkü:)
eskişehirskodaustası
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Eskişehir

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir