Ankara lpg dönüşüm tavsiye

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara lpg dönüşüm tavsiye

İleti fabiamanya » 09 Ağu 2015, 13:08

Selamaleyküm. Arkadaşlar Ankara da lpg dönüşümü yapan işçiliği kaliteli hangi firmayı önerirsiniz. Damla lpg var dikkatimi çeken, bi de turkuaz oto var bunlar hakkında bilgi yada tecrübesi olan veya başka önereceğeniz firma varmı teşekkürler

Kullanıcı avatarı
fabiamanya
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1.2 combi classic

İleti teksamet » 13 Ağu 2015, 00:40

damla lpg, ostimde lastikçilerin orada sanırım bir bayisi var. lovato sistem takıyorlar,
işçilikleri gayet güzel ve temiz. benim ilk arabamda aldığım kişi oraya taktırmış, bende hep bakıma onlara gittim.
oldukça makul fiyatlara bakım ve ayar yaptılar.
teksamet
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ünal tek
Arabanız: roomster

İleti fabiamanya » 14 Ağu 2015, 12:53

şaşmazdaki bayileri ile görüştüm. Karar vermekte güçlük çekiyorum. Lovatonun smart sistemi ile Atikerin gold modeli yani obd li olan sistemi arasında kaldım. İkisinin de fiyatı aynı. Çok çıkmak istemiyorum. Marka olarak lovato model olarak sa Atiker ağır basıyor. Sonuçta en yeni teknoloji obd li sistem olsun istiyorum ama bakalım. Bilgisi olan varmı öneri de bulunacak mesela.
Kullanıcı avatarı
fabiamanya
CLASSIC
CLASSIC

İleti teksamet » 14 Ağu 2015, 13:35

şimdi hocam, bende eski aracımda lada vega da atiker vardı, 50.000km geçmeden enjektör değiştirdim, hemen akabinde regületör bozuldu, 3 ay geçer geçmez kesici bozuldu,

garantisi biteli 6 ay olmasına rağmen nerdeyse sistemi yeniledim. yani 3 yıl geçmeden sistem komple yenilendi gibi sadece hortumlar kaldı.

ama lovato da 150.000 km kadar kullandım. tık demedi şerefisiz, her 20.000 km de bakım yaptırdım, oda sadece filtre değişti. devam aracı sattım alan kişi ile hala görüşüyorum, sıkıntı yok diyor. sadece gaz koyup geziyorum diyor.

karar sizin. obd falan gibi reklamlara da inanma, sistem i takan firma güzel işçilik yapmışsa devam et gitsin.

ama arada bir motor ışığı yakar bu gaz sistemleri, oda egr valfinden dolayı, egr yi değiştir devam et.
teksamet
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ünal tek
Arabanız: roomster

İleti fabiamanya » 16 Ağu 2015, 21:39

Teşekkür ederim benim için faydalı bir tavsiye oldu.
Kullanıcı avatarı
fabiamanya
CLASSIC
CLASSIC

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir