LPG DEPOSU

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LPG DEPOSU

İleti ilk aşk » 12 Haz 2008, 18:06

valla ben de weyise güveniyom LOL

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti formenci » 12 Haz 2008, 18:07

o zaman weyis abi kime güveniyoLOL
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 12 Haz 2008, 18:10

[quote="formenci"]o zaman weyis abi kime güveniyoLOL[/QUOTE]

o da mevlüde mevlüt de bana güveniyor ama aslen hepimiz alper ile serdar a güveniriz onlarda nidai ye vs vs vs vs LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti formenci » 12 Haz 2008, 18:10

güvenen güvene ama sonumuz güvene güvene ne olacak acabaLOL
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 12 Haz 2008, 22:30

[quote="ilk aşk"][quote="formenci"]o zaman weyis abi kime güveniyoLOL[/QUOTE]

o da mevlüde mevlüt de bana güveniyor ama aslen hepimiz alper ile serdar a güveniriz onlarda nidai ye vs vs vs vs LOL
[/QUOTE]

buu bi döngüüüüüüüüüLOLLOLLOL
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti formenci » 13 Haz 2008, 13:26

döngü ama kısır döngümü acabaLOLLOLLOL
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 13 Haz 2008, 19:44

Muayeneden her türlü geçer. Kafan rahat olsun. LPG'Nin projesinde numarası yazar zaten.
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slayer » 13 Haz 2008, 22:25

ya ne uğraşıyosunuz öyle verin trafik müşavirine 50 liar falan arabanı götürmene bile gerek yok ver ruhsatı 1 saat sonra muayenen hazır işte daha ne olsun ben hep öyle yapıyorum geçen hafta bende yaptırttım ikisinide favoya baktılar o geçti muayeneden audiye gelince direk geri götür arabayı dedi niye dedim bunun muayene edilicek yeri mi var dedi arkadan benim para verdiğim adam gelince işi halletti hemen bana sen arabayı gölgeye çek geliyorum dedi ben daha park yeri ararken geldi adam muayeneler tamam dedi bide sakın bu arabayı içeriye sokma bi daha dedi bu sefer atlattın ama 2. ye şansın yok dedi favo zaten zavallım onda hiçbişey yok sadece xenonları gördüler onada bişey demediler zaten aslında araya birini soktuğunda arabaya hiç bakmıyolar ama işte formalite icabı görmek istedi adam yani korkma bişey olmaz elini kolunu sallaya sallaya çıkarsın muayeneden ne arabalar geldi oraya hepsi araya birini sokuyo öyle muayeneden geçiyo yoksa hiç şansları yok filmli camlar falan hepsi yasak benim arabada da maaşallah yasak olan herşey mevcut o yüzden biraz zorlandık ama geçtik yani sen hayli hayli geçersin ama size tavsiyem mevlütle sana yani arabanızı 8. aya bırakmayın 2 ay sonra özeller giricek devreye hiç geçemezsiniz ordan benim normalde muayenem kasımda doluyodu ama ben mecburen yaptırttım özel 140 yerden muayene ediyomuş gerisini siz düşünün favolar o testten nasıl geçer ....
slayer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 13 Haz 2008, 22:35

olum bi 50 likte biz veririz geçeriz :) ama sen  yollican parayı almadınconcorde mu
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Arabanız: renault 21 concorde

İleti KATARİN » 14 Haz 2008, 02:18

Ben favoya lpg taktırırken meraktan sormuştum neden (arka sol lastik) tarafına takıyorsunuz diye sormuştum.Sağ tarafa takmıyoruz muayenede onay vermiyorlar demişti.Dolum yeri ve depo her ikiside solda olacak demişti usta....
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 14 Haz 2008, 02:19

[quote="alwaysloser"]olum bi 50 likte biz veririz geçeriz :) ama sen  yollican parayı almadınconcorde mu [/QUOTE] alwaysloser valla Adana da muayene istasyonları özelleşti.Şimd işler çok sıkıymış.tamircimin esnaf arkadaşı pikabına emanet iki lastik arıyordu muayeneden göndermişler değiştirde gel diye...
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 14 Haz 2008, 21:16

bende duydum o adana da özel olayını. yok 4 lastik aynı olacakmış, yok lastikler yeni olacakmış, yangın tüpüydü ceset torbasıydı bissürü şey istiolar. Hatta muayene istasyolarının önünde bu ekipmanları kiraya verenler bile varmışLOL görecez artık bu işin sonu nereye varacak...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Önceki

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir