yeni koltuk kaplamalarım

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yeni koltuk kaplamalarım

İleti elegance » 17 Eyl 2008, 21:33

[quote="Crazyboyy"][quote="elegance"]bi a harfini bi önceki kelimede kullandım diye amma gırgır yapıyonuz.[/QUOTE] Gırgır derken ?? Evil%20Smile[/QUOTE] sitenin en temel işlevi desekLOL

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti azakoglultd » 17 Eyl 2008, 21:35

[quote="elegance"][quote="azakoglultd"] [quote="elegance"][quote="azakoglultd"] [quote="elegance"]

fena degil  eşsiz bile denebilir bu tipler aranıpta bulunmayacak tiptenLOL

[/QUOTE]

elegance şu yorumuna sana zahmet bide alryazı geçersen anlayacam kardeşim LOLLOL hangi dil bu LOL
[/QUOTE] abi konu senin ya heyecenlandım ondanadır birde bunu böyle taktırmaya 45 lira mı verdin.bende seni kayserili sanardım ama kılıfcı kayseriliymişLOLLOL .buraya gelseydin beleşe takardık[/QUOTE]

yav hacı adamların canına tak etti takarken çok teferruatlı bi kılıf artı ön koltukları komple söküp çıkartmak zorunda kaldılar artı koltuk yanlarında ki bakalit korkuluklarda komple sölükdü anlayacağın saat 3 de başladılar saat 6 idi bitirdiklerinde
[/QUOTE] bi de koltugu söktüler ölemi sonada bu halde. hacı sen cok yanlış yapmısın kırsehire git gel 25 lira yakardın 1 numara olurduLOLLOLLOL[/QUOTE]

yav gedele allaan gırşehirinde kim anlar koltuktan kılıftan ön kılıflar ön koltuklara göre tekrar biçildi dikildi uyarlandı öyle basit bi iş değildi yani çok alingirli bi kılıfLOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 17 Eyl 2008, 21:36

ya kardeşim pardon kırşehi diye yazacağıma gırşehir yazmışım kusuruma bakmazsın inşallah LOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 17 Eyl 2008, 21:38

[quote="elegance"][quote="Crazyboyy"][quote="elegance"]bi a harfini bi önceki kelimede kullandım diye amma gırgır yapıyonuz.[/QUOTE] Gırgır derken ?? Evil%20Smile[/QUOTE] sitenin en temel işlevi desekLOL[/QUOTE]

bide şu bizim yaptığımız gırgırı ciddiye alıp bozuk atanlar bin türlü laf söyleyenler olmasa daha ne gırgır yapacaz ya korkumuzdan skoda sitesinde skodayı bile övemiyoz iyimi LOLLOLLOLLOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 17 Eyl 2008, 21:38

aman  zaten kılıflara gıcık oluyom sen gelseydin seni o kılıftanda soguturdum mangalda yakardık o kılıfları.bizim arabadada varda.peder bey anlamasa 5 dkda hepsi mangalda cız bız olur.bide arabaya tam uymayan kılıfamı verdin 115 lirayı ben de seni gayserili sanırdım arabaya olmayan kılıfa gitmişte 115 lira vermiş.senin ora kesin gayseri demi hani bu erciyes dagı bulunana başka yer degilLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti azakoglultd » 17 Eyl 2008, 21:41

[quote="elegance"]aman  zaten kılıflara gıcık oluyom sen gelseydin seni o kılıftanda soguturdum mangalda yakardık o kılıfları.bizim arabadada varda.peder bey anlamasa 5 dkda hepsi mangalda cız bız olur.bide arabaya tam uymayan kılıfamı verdin 115 lirayı ben de seni gayserili sanırdım arabaya olmayan kılıfa gitmişte 115 lira vermiş.senin ora kesin gayseri demi hani bu erciyes dagı bulunana başka yer degilLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL[/QUOTE]

cümlenin sonu yine düşüüüüük anlam kayması olmuş , Türkçe öğretmeninin adı niydi senin LOLLOLLOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Crzyboy » 17 Eyl 2008, 21:42

[quote="azakoglultd"] [quote="elegance"][quote="Crazyboyy"][quote="elegance"]bi a harfini bi önceki kelimede kullandım diye amma gırgır yapıyonuz.[/QUOTE] Gırgır derken ?? Evil%20Smile[/QUOTE] sitenin en temel işlevi desekLOL[/QUOTE]

bide şu bizim yaptığımız gırgırı ciddiye alıp bozuk atanlar bin türlü laf söyleyenler olmasa daha ne gırgır yapacaz ya korkumuzdan skoda sitesinde skodayı bile övemiyoz iyimi LOLLOLLOLLOL
[/QUOTE] ÖRN:elegance
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti elegance » 17 Eyl 2008, 21:44

[quote="Crazyboyy"][quote="azakoglultd"] [quote="elegance"][quote="Crazyboyy"][quote="elegance"]bi a harfini bi önceki kelimede kullandım diye amma gırgır yapıyonuz.[/QUOTE] Gırgır derken ?? Evil%20Smile[/QUOTE] sitenin en temel işlevi desekLOL[/QUOTE]

[/QUOTE] ÖRN:elegance[/QUOTE] yok abi ya ben mi skodayı övdürmeyecem benmi landirenzoyu övdürmeyecem(tam noktaya landi renzoda atış yaptımLOL)bide konu birazcık daha genişlesin dagılsın diye gırgır dedim de konu hala yerinde
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 17 Eyl 2008, 21:44

[quote="azakoglultd"] [quote="elegance"]aman  zaten kılıflara gıcık oluyom sen gelseydin seni o kılıftanda soguturdum mangalda yakardık o kılıfları.bizim arabadada varda.peder bey anlamasa 5 dkda hepsi mangalda cız bız olur.bide arabaya tam uymayan kılıfamı verdin 115 lirayı ben de seni gayserili sanırdım arabaya olmayan kılıfa gitmişte 115 lira vermiş.senin ora kesin gayseri demi hani bu erciyes dagı bulunana başka yer degilLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL[/QUOTE]

cümlenin sonu yine düşüüüüük anlam kayması olmuş , Türkçe öğretmeninin adı niydi senin LOLLOLLOL
[/QUOTE] abi hatırlamıyomki dersine hiç girmezdim.bi kere tenefüste denk geldikLOLLOL
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti azakoglultd » 17 Eyl 2008, 21:45

aman dikkatli olun bak yine ortalık karışacak hem bu başlık benim koltukların başlığı gardeşim allah allaaaahhhLOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 17 Eyl 2008, 21:49

siz şimdi benim taktıracağım pioneer 7.5 inç ekranlı blutooth lu komple oto görüntü sisteminide beğenmezsiniz LOLLOL size inat edecem diye iflas edecem bu gidişle ama battı balık yan gider anasını satayım pilavdan dönenin kaşığı kırılsın benim 1.2 fabişim Türkiye de 1 tane olmaya devam edecek Big%20smile daha çoook plan var kafamda superskoda daki 3 özlü orjinal mercekli xenon far sisteminide getirteceem hele bi 200 euro yu hanıma çaktırmadan kenara koyayım LOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 17 Eyl 2008, 21:51

[quote="azakoglultd"]siz şimdi benim taktıracağım pioneer 7.5 inç ekranlı blutooth lu komple oto görüntü sisteminide beğenmezsiniz LOLLOL size inat edecem diye iflas edecem bu gidişle ama battı balık yan gider anasını satayım pilavdan dönenin kaşığı kırılsın benim 1.2 fabişim Türkiye de 1 tane olmaya devam edecek Big%20smile daha çoook plan var kafamda superskoda daki 3 özlü orjinal mercekli xenon far sisteminide getirteceem hele bi 200 euro yu hanıma çaktırmadan kenara koyayım LOL [/QUOTE] abi dur ya daha octavia alcan bide senin arabada celik jant varmıydı(aklına getirmiş gibi olmayım ama süper olurLOLLOLLOL)
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti azakoglultd » 17 Eyl 2008, 21:54

[quote="elegance"][quote="azakoglultd"]siz şimdi benim taktıracağım pioneer 7.5 inç ekranlı blutooth lu komple oto görüntü sisteminide beğenmezsiniz LOLLOL size inat edecem diye iflas edecem bu gidişle ama battı balık yan gider anasını satayım pilavdan dönenin kaşığı kırılsın benim 1.2 fabişim Türkiye de 1 tane olmaya devam edecek Big%20smile daha çoook plan var kafamda superskoda daki 3 özlü orjinal mercekli xenon far sisteminide getirteceem hele bi 200 euro yu hanıma çaktırmadan kenara koyayım LOL [/QUOTE] abi dur ya daha octavia alcan bide senin arabada celik jant varmıydı(aklına getirmiş gibi olmayım ama süper olurLOLLOLLOL)[/QUOTE]

sen varya , alacam ülen çelik cantıda alacem otomatik yanan farda yaptıracem , sensörlü silecekte yaptırecem , elimden geleni ardıma koymeyeceeeem LOLLOLLOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 17 Eyl 2008, 21:57

[quote="azakoglultd"] [quote="elegance"][quote="azakoglultd"]siz şimdi benim taktıracağım pioneer 7.5 inç ekranlı blutooth lu komple oto görüntü sisteminide beğenmezsiniz LOLLOL size inat edecem diye iflas edecem bu gidişle ama battı balık yan gider anasını satayım pilavdan dönenin kaşığı kırılsın benim 1.2 fabişim Türkiye de 1 tane olmaya devam edecek Big%20smile daha çoook plan var kafamda superskoda daki 3 özlü orjinal mercekli xenon far sisteminide getirteceem hele bi 200 euro yu hanıma çaktırmadan kenara koyayım LOL [/QUOTE] abi dur ya daha octavia alcan bide senin arabada celik jant varmıydı(aklına getirmiş gibi olmayım ama süper olurLOLLOLLOL)[/QUOTE]

sen varya , alacam ülen çelik cantıda alacem otomatik yanan farda yaptıracem , sensörlü silecekte yaptırecem , elimden geleni ardıma koymeyeceeeem LOLLOLLOL
[/QUOTE] abi cam filmi yay ferrari kornası  acık hava filtresi NAVİGASYON  gibi ufak teferrüatcıklarıda unutmassın heral ben demş olamyımdaLOLLOL
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti azakoglultd » 17 Eyl 2008, 22:00

bunların hepsini seneye bu aya kadar bitiririm sanaa kapak olur iyimi LOLLOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 17 Eyl 2008, 22:00

abi bde direksiyonu deri aplatırsan elin cok rahat eder.saglıgın içinSmile
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 17 Eyl 2008, 22:01

[quote="azakoglultd"]bunların hepsini seneye bu aya kadar bitiririm sanaa kapak olur iyimi LOLLOL [/QUOTE] benim hafızam kuvvetli degil unuturum o zamanaLOLLOL
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti azakoglultd » 17 Eyl 2008, 22:09

ben unutturmam sen hiç merak etme 
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki