fabia lamda sensörü yardım

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia lamda sensörü yardım

İleti muğlalı sanita » 15 Arl 2008, 00:05

arkadaşlar hepinizin geçmiş bayramını kutlarım...bayramdan önce fabişimi servise götürüp check up yaptırdım bilgisayara bağladılar ve lamda sensör arızası verdiğini söylediler.bu sensörü değiştiren varmı ve maliyeti ne kadar cevap veren  herkese teşekkürler...

muğlalı sanita
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabiamania » 15 Arl 2008, 00:54

birçok kişi değiştirmiştir (ben dahil) serviste 400 ytl civarı mal oluyor, bosch car servicede daha ucuza yapılıyormuş

fabiamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti muğlalı sanita » 15 Arl 2008, 00:57

değiştirmesek nasıl bi sorun çıkartır murat bey.
muğlalı sanita
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti abdullah » 15 Arl 2008, 01:11

yakıt biraz artar ve birazda rolantide sorun olur sanırım  siz hissediyormusunuz araçta fazla yakıt yakması rolanti düzensizligi vede performans kaybı gibi sorun hissettinizmi
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti octaviamania » 15 Arl 2008, 01:38

benim aracımda da arızalı bi parca.yaklasık bir yıldır arıza veriyor ama değiştirmedim daha.bir ay önce niyetlendim ama sensör sanırım egsoz cıkısındaki oraya kaynak yapmış ayırıcı bi madde sıktılar ertesi gun gel dediler ben daha gitmedim...usta parcanın fiyatını yanlıs hatırlamıyosam 120 ytl demişti ustalık hariç(çıkma mıdır yan sanayimidir sormadım).parca değişmezse abdullah arkadasın dediği gibi rölanti problemi yakıt artısı biraz da olsa cekişten dusus oluyomuşşşş.bu arada rölanti problem verince araba ileri seviyede rölantide istop da edebiliyor.bende arada bir kelebek boğaz mıdır nedir işte onu temizletiyorum oda halloluyor...
octaviamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti muğlalı sanita » 16 Arl 2008, 00:51

evet saydıklarının hepsi var Abdullah kardeşim.zaten rölanti hiç sabit durmuyor.performans tan emin değilim çünkü arabayı aldığım günden beri rölanti problemi var gerçi alıştım artık.ama değiştirmek gerekecek en sonunda...
muğlalı sanita
Yeni Üye
Yeni Üye

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir