buda benim skodammm

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

buda benim skodammm

İleti sansasyon » 04 Oca 2009, 02:19

saolunnn

sansasyon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 04 Oca 2009, 02:21

[quote="sansasyon"]bunu denicem özellikte forumda dordugum el yapımı angel hoşuma gttı nede olsa insan kendı ypınca baldan tatlı:d demy...[/QUOTE]

bende o yöntemle kendim yapmıştım 4 tane.. resimleride mevcut forumda...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti sansasyon » 04 Oca 2009, 02:23

ne kdar tuttu ya 4 tanesi bde her fara 2 tanemi yaptın
sansasyon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 04 Oca 2009, 02:37

[quote="sansasyon"]ya bnm araca angel yapablırmıyız??[/QUOTE]
aramıza hoşgeldin...!
izmirde gözde otoda uygun fiyata var hazır alıp hemen takabilirsin çokta güzel olur özdaş skodadanda adres alabilirsin çok yakın dükkanlar ( servis ve yedek parça bölümünde adresleri var )  izmirde parça sıkıntın olursa nuri küçük'ten temin edebilirsiniz....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti sansasyon » 04 Oca 2009, 02:42

Smileçok saol ilgilenicemSmile
sansasyon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 04 Oca 2009, 02:56

[quote="sansasyon"]ne kdar tuttu ya 4 tanesi bde her fara 2 tanemi yaptın[/QUOTE]

2 tane bir fara 2 tane bir fara olacak şekide toplam 4 tane...

ben elbide askılığından yaptım, şeffaf olanlardan aldım 6'lı 5ytl ye 3 ytl ye fln da ledlerini aldıydım heralde, fırında ısıtıp şekil verdim ve ledleri döşedim, yani totalde 10 ytl e bile gelmedi, bu devirde nerde 10 ytl ye 4 tane angel eyes ? Big%20smile
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti sansasyon » 04 Oca 2009, 03:01

haklısın bnde denicem yapamasam ble ugraşmak çok zevklı olur hel parada tutmuyo grcekten
sansasyon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti keceli » 04 Oca 2009, 11:29

[quote="by wodoo"]

[quote="sansasyon"]ne kdar tuttu ya 4 tanesi bde her fara 2 tanemi yaptın[/QUOTE]

2 tane bir fara 2 tane bir fara olacak şekide toplam 4 tane...

ben elbide askılığından yaptım, şeffaf olanlardan aldım 6'lı 5ytl ye 3 ytl ye fln da ledlerini aldıydım heralde, fırında ısıtıp şekil verdim ve ledleri döşedim, yani totalde 10 ytl e bile gelmedi, bu devirde nerde 10 ytl ye 4 tane angel eyes ? Big%20smile
[/QUOTE]
Emre kardeş, elbise askılğına bende baktım ancak içinde hava kabarcığı olmayanı bulamadım. Senin yaptığın nasıldı yani içinde hava kabarcığı olursa ışığı iyi yansıtmayacağını düşündüm ve ondan vazgeçtim ancak daha sonra jaluji perdelerinin kontrol çubuğunu kullanmak geldi aklıma ondan yaptım ama bahsi geçen sitede göründüğü gibi yansıtmadı yine ışığı çünkü onunda içi boştu boru gibi yani. Anlayacağın pek istediğim gibi olmadı. senin yaptığın nasıl oldu. ?

keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 04 Oca 2009, 14:02

benim aldığım askılığın kabarcığı vardı tabi, ama en az olanını aradım, büyük kabarcıklı olanından aldım (kabarcığı olmayanı bulunmaz zaten), direk farın cama yapıştırdığımdan heralde çok güzel aydınlatıyodu, benimki..
jaluzi perdelerinin çubuğunu ben özellikle aradım, ama bulamadım hiç bir yerde, mecbur elbise askılığından yaptım...
yaptıktan sonra angel eyes in arka kısmına bıçakla kalın kalın çizikler attım ardından yine arka tarafına çizikleri attıktan sonra, reflektörlü folyo çektim (ışığı arkaya dağıtmadan sadece öne yansıyması için) gayet de güzel oldu...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti keceli » 04 Oca 2009, 16:51

[quote="by wodoo"]benim aldığım askılığın kabarcığı vardı tabi, ama en az olanını aradım, büyük kabarcıklı olanından aldım (kabarcığı olmayanı bulunmaz zaten), direk farın cama yapıştırdığımdan heralde çok güzel aydınlatıyodu, benimki..
jaluzi perdelerinin çubuğunu ben özellikle aradım, ama bulamadım hiç bir yerde, mecbur elbise askılığından yaptım...
yaptıktan sonra angel eyes in arka kısmına bıçakla kalın kalın çizikler attım ardından yine arka tarafına çizikleri attıktan sonra, reflektörlü folyo çektim (ışığı arkaya dağıtmadan sadece öne yansıyması için) gayet de güzel oldu...
[/QUOTE]
Hımm demek ki denemem lazımdı. Peki kabarcık olan kısımlarda ton farkı olmadı mı?
keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 04 Oca 2009, 16:53

Arac guzel, temiz ama arkada Cek`in plakasi var, Cek`ten gelmis galiba, neyse AB`ye seyahat edersen, TR` kayitli aracin arkasinda Cek plaka olursa ceza yersin..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 04 Oca 2009, 17:17

[quote="keceli"]
[quote="by wodoo"]benim aldığım askılığın kabarcığı vardı tabi, ama en az olanını aradım, büyük kabarcıklı olanından aldım (kabarcığı olmayanı bulunmaz zaten), direk farın cama yapıştırdığımdan heralde çok güzel aydınlatıyodu, benimki..
[/QUOTE]
Hımm demek ki denemem lazımdı. Peki kabarcık olan kısımlarda ton farkı olmadı mı?
[/QUOTE]

hayır, belli bile olmadı...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti sansasyon » 04 Oca 2009, 19:11

hıım saolun soledıgınız için yakıjn zmanda çıkarmak ıstıyorum zatn
sansasyon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sansasyon » 05 Oca 2009, 22:30

arkadaşlar arabanın arka camına pat pat koymak istiyorum bırı bı koşeye biri bi koşeye cezası varmı???
sansasyon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sansasyon » 05 Oca 2009, 22:31

birde plakalık lambasını mavi yapmak istiyorum plakalık lambasının bulundugu cam sararmış onu çıkarıp zımparalıcam cifle silicem parlıyo gercekten sonra mavi ampul takıcam boylece yere mavi ışık yanlısıcak pekı bunu cezası varmı
sansasyon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 05 Oca 2009, 23:52

pat pat dediğin flaş heralde, oda yasak bildiğim kadarıyla...
plaka lambasının cezası yok..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti sansasyon » 05 Oca 2009, 23:54

bnde sana yasdım tam neyse parklara arka camın koşesıne koysak yine yasakmıkı
sansasyon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 05 Oca 2009, 23:55

[quote="sansasyon"]bnde sana yasdım tam neyse parklara arka camın koşesıne koysak yine yasakmıkı[/QUOTE]

bildiğim kadarıyla nereye takarsan tak yasak flaş..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir