skodadan sonra polo son haliyle

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skodadan sonra polo son haliyle

İleti ünsal » 07 Oca 2009, 01:42

[quote="mygokhan"]ünsal seni uzun zamandır göremiyoduk .:)

Aracın çok güzel olmıuş.

En çokta direksiyon simidini beğendim.Yakından foto çekip ekleyebilirmisin.? Fiyat çok uygun geldi.İşçillikte güzel gibi.Bende mi yaptırsam acaba?Çok hoş yahu! Nasıl yapıyorlarki bunu?Yapılırken gördünmü?
[/QUOTE]

sağol daha iyisi senin olsun gökhan Smile yapılırken başında durdum bu piyasada satılan hazır kılıflar gibi ama yumuşak deri direksiyon simidine güzelce oturtup dikmeye başlıyorlar 1 saat kadar sürüyor esas iş işçilikte aslında arkadaş baya uğraştı ama deydi daha sonra volva ES40 ' a yapıcaktı sırada bekliyordu ilk olmıyacak gibi geldi ama bittikten sonra gayet güzel oldu ....

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti ünsal » 07 Oca 2009, 01:46

[quote="lazianke"]maşallah abi, 2. fotoda sanki oyuncak araba var.Clap[/QUOTE]

evet hocam golf gti (bir resimde görmüştüm aynısını uyguladım ) 19 tl'ye aldım görseniz bire bir kopyası kapılar hepsi açılıyor bagaj dahil farlar yanıyor motor kaputunu açınca yağ çubuğundan antifiz kutusuna kadar birebir yapmaya çalışmışlar direksiyon dönüyor aynalar katlanıyor acayip bişey aynısı gönende 185 tl demişlerdi köhne bir oyuncak dükkanında tesadüfen denk geldi hemen aldım

Big%20smile

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti ünsal » 28 May 2009, 20:37

hey gidi günler heyyy....

burada ne zaman geçirdim aklıma geldide geldiğimiz noktaya bak ..Unhappy