benim fabia (Jant&spoyler)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

benim fabia (Jant&spoyler)

İleti erbilgs » 25 Oca 2009, 14:27

çok yüksek jip gibi valla.

bence alçat arabayı

erbilgs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HTP » 25 Oca 2009, 14:51

HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti HTP » 25 Oca 2009, 14:51

[quote="erbilgs"]çok yüksek jip gibi valla.

bence alçat arabayı[/QUOTE]

O biraz maliyetli sadece yaylarla olacak bir iş değil takım olarak amortisörlerle değişmek gerek. Ama değermi?? Bence değer fakat Türkiyede maalesef butür ürünler biraz pahalı belki ileride olabilir o zaman yaparım..
HTP
CLASSIC
CLASSIC

İleti kadir_ » 25 Oca 2009, 14:54

Birde mercek far xenon olsa tadından yenmez çok şık durmuş profesyönel makinada ayrı bi güzel göstermiş aracını güle güle kazasız belasız binnThumbs%20Up
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti HTP » 25 Oca 2009, 15:03

[quote="kadir_"]Birde mercek far xenon olsa tadından yenmez çok şık durmuş profesyönel makinada ayrı bi güzel göstermiş aracını güle güle kazasız belasız binnThumbs%20Up[/QUOT

Thumbs%20Up Teşekkür ederim.
Hellanın ürettiği mercekli farlar var aslında ama tabiiki dışarıda belki bir gün burayada gelirse onuda yaparız..
HTP
CLASSIC
CLASSIC

İleti 1907beko » 15 Şub 2009, 18:14

bencede güzel olmuş kazasız belasız
1907beko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 16 Şub 2009, 01:35

arkadan mükemmel görünüyo
durmak yok  devam et iyi gidiyon
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 16 Şub 2009, 02:57

kusursuz olmuş İbrahim kardeş... 3 sene sonra aracın daha da gençleşmiş maaşallah... Gelin gibi duruyor, güle güle kullan harika... Thumbs%20Up
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti 9336 » 16 Şub 2009, 13:12

Allah nazarlardan saklasın İbrahim. Çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti HTP » 16 Şub 2009, 13:17

Hepinize çok teşekkür ederim. Sizin gözleriniz güzel görüyor bence. Yoksa araba dediğin bir metal yığını işte :)
HTP
CLASSIC
CLASSIC

İleti RoadFighter » 16 Şub 2009, 15:34

Maşallah.

Kazasız belasız olsun.

Şöyle 3-5 cm de alçaldı mı daha güzel olur.
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti alpko » 16 Şub 2009, 15:44

[quote="demirhan"]hatta fabıa ya yakısan (orjinali haric) gördügüm tek jant diyebilirim son resimdeki tabiii[/QUOTE]

onlarda orijinal jant zaten :))  fabia orijinal jant `poli` modeli :--)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 16 Şub 2009, 15:50

ayrica, cok tatli duruyor dedikleri gibi, benim fabia`da iyice csnimi skiyor bu aralar, gecenlerde servise vermistim triggerler degismisti vs. 681Eur fatura odedim.. !!!!  
 hirsiz girdiginde sol kilidi bozdugundan onun icin goturdum bugun de ayrica bir de reklamasyon yapin dedim neden dediler, iki hafta once size ilettigim sikayetlerim
-arac-motor cok bagiriyor
-motor elektronigi uyari yaniyor
-radyo iyi cekmiyor

bugunku sikayetlerim

-arac-motor cok bagiriyor

-motor elektronigi uyari yaniyor (servisten ciktiktan 2gun sonra yanmaya basladi)

-radyo iyi cekmiyor

ben adamlara antenin radyoya giris ucu degisecek ama gereken baska bir sey olursa da yapin demistim onlar komple antenm sistemini yenilemisler (300Eur ustu tutmus ) ne gerek!! bugunde radyonuz iyi degildir ondandir belki diyorlar, kardesim oyle bir sey oldugunu sanmiyorum, ki olsa  bile sen bunu bastan soyle o paraya gider yepyeni radyo aliriz..  neyse yani olay su, 2-3hafta once 680 bayildigim srvise bugun yine 100 eur bayilmam gerekecek, artik delirecegim!!! harbiden cok canimi skti , kendimi 90.000 bir kere diyip avutuyorum!  valla ne do;lmusum be yazdim rahatladim :---)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HTP » 17 Şub 2009, 14:03

Alpko, yorumun yorumdan ziyade şikayet gibi olmuş ve yanlış yerde yazmışsın.Burası otomobilim bölümü olduğundan dolayı, fotoğraflarımı buraya koymuştum. Bundan evvelde forumda arkadaşların açtığı konularda, konularla ilgili yorumlar yazmaya çalıştım herkesin yaptığı gibi. Forum kurallarına dikkat etmeli.Şüphesiz sende başka amaçla bu şikayetini buraya yazmamışsındır ama fikirde belirtmemişsin ki araba ile ilgili.

Dolayısıyla keşke bu yorumu buradan silebilsem çok alakasız olmuş.Lütfen dikkat et birdahakine...Senin yazdıklarını okuyorum forumda. Şuraya bukar euro buraya şu kadar euro ödedim diye, ama burada bu konu başlığı altında olmamış be kardeşim!!!
HTP
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 17 Şub 2009, 14:11

[quote="HTP"]Alpko, yorumunu yorumdan ziyade şikayet gibi olmuş ve yanlış yerde açmışsın.Burası otomobilim bölümü olduğundan dolayı fotoğraflarımı buraya koymuştum bundan evvelde forumda arkadaşların açtığı konularda konularla ilgili yorumlar yazmaya çalıştım buna dikkat etmeli.Şüphesiz sende başka amaçla bu şikayetini buraya yazmamışsındır ama fikirde belirtmemişsin ki araba ile ilgili dolayısıyla keşke bu yorumu buradan silebilsem çok alakasız olmuş.Lütfen dikkat et birdahakine...Senin yazdıklarını okuyorum forumda suraya bukar euro buraya şukadar euro ödedim diye, ama burada bu konu başlığı altında olmamış be kardeşim!!![/QUOTE]

suraya su kadar lira suraya su kadar forint mi diyecektim euro ile oduyorsam, ya da fiyat aliyorsam kardesim bilgi paylasiyoruz iste..  iyi ki  bir mesajinin altina yazmisiz.. sitem etmisim anlamiyormusun, aracini begenip, kendi aracimdan artik masraflari yuzunden  ne kadar tiksindigimi bir anlamda ima etmisim.. ne enteresan insanlar var su memelekette yahu!! biz bu kafa ile mi tum Avrupa`yi himayemizde tuttuk hic anlamiyorum vallahi..

simdi hic mesajima alinma sakin, senin yazdiginla ayni olcude bir mesaj, bi koseye yazayim da senin konularina herhangi bir yorum, elestiri, fikir yazamayacagim.. sevgi ile kal!
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HTP » 17 Şub 2009, 14:28

Kardeşim, senin yerinde olsam nezaket gösterir "mesajıma alınma yazıp daha sonrada imalı ve suçlayıcı bir mesah yazacağıma " bu msjı buraya yazdığım için kusura bakma" yazar özür dilerdim. Şimdi istersen başkalarının değil kendi özeleştirini yap.Lütfen bana cevapta verme, vereceksen özelden yaz.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 17 Şub 2009, 14:32

[quote="HTP"]Kardeşim, senin yerinde olsam nezaket gösterir "mesajıma alınma yazıp daha sonrada imalı ve suçlayıcı bir mesah yazacağıma " bu msjı buraya yazdığım için kusura bakma" yazar özür dilerdim. Şimdi istersen başkalarının değil kendi özeleştirini yap.Lütfen bana cevapta verme, vereceksen özelden yaz.[/QUOTE]

ozelestiriyi sen yap be gulum,istersen.. ben suclama yapmadim, olani yazdim.. mesajima alinma yazmamin anlamini anlayamamissin sen daha.. araban guzel cok seker, hayirli gunlerde kazasiz belasiz kullan insallah.. ama kimseyi bos yere elestirme, cekememe tavirlarina hele ki hic girme..  sen cevabi ozelden yazsaydin ben de oyle yapardim..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HTP » 17 Şub 2009, 14:35

Arkadaşım hastamısın sen????Gülüm mülümü git karına söyle aslanım...Senin neyini çekemiyim ben sen beni tanımıyosun bile keko...
HTP
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir