Alpko`s fabia (03/09) :) (foto)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Alpko`s fabia (03/09) :) (foto)

İleti alpko » 01 Mar 2009, 20:35

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mxengine » 01 Mar 2009, 21:28

resimler biraz büyük olmui bu yıkama sisteminin aynısı belçikada var kuzenim anlattı çok güzel sistem bence
mxengine
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 01 Mar 2009, 21:57

ben fotolari tekrardan guncelliyeyim bi o zaman.. TSK
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti delidolu » 01 Mar 2009, 22:26

Arabana taş değmesin, Allah kaza-beladan korusun. Ancak skodanın memleketinde yaşıyorsun ve arabana bir mfd neden taktırmıyorsun anlamış değilim... Hem de orada bu tür şeylerin fiyatı TR dekinin en az yarı fiyatıyken. Yoksam ben mi bu konuda hassasım acaba!
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hakanerdogan » 01 Mar 2009, 22:34

kazasız belasız günlerde kullan inşaallah abicim. maşaallah nazar değmesin. çok güzel.

önden kazası var mı hiç Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 01 Mar 2009, 22:36

[quote="delidolu"]Arabana taş değmesin, Allah kaza-beladan korusun. Ancak skodanın memleketinde yaşıyorsun ve arabana bir mfd neden taktırmıyorsun anlamış değilim... Hem de orada bu tür şeylerin fiyatı TR dekinin en az yarı fiyatıyken. Yoksam ben mi bu konuda hassasım acaba!

[/QUOTE]

onlara bir turlu sira gelmiyor be kardes, onceki ay 1000 gecen ay 160 eur skoda servise oduyorum devamli, yani beni bezdirmis ve sogutmus durumdalar.. ayrica, arac temiz olsun gerisi cokta onemli degil benim icin.. Bugun yine dikkat ettim, tampon koseleri hep cizik kaskodakiler, polisten bi rapor al yaptiralim diyorlar onlara bile yetisemiyorum, isin asli bu.. ama Turkiye`ye gelince birseyler bakacagim artik, ozellikle celik jant olayini ciddi ciddi dusunuyorum..   Ayrica, fiyatlar burada o kadar ucuzda degil, parca ucuz bazi durumlarda, ama iscilik cok yuksek.. gecen yazilmisti burada, triggeri ben 680Eur`a degistiriyorum, Turkiye`de 600-700 LIRA...
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 01 Mar 2009, 22:36

[quote="hakanerdogan"]
kazasız belasız günlerde kullan inşaallah abicim. maşaallah nazar değmesin. çok güzel.

önden kazası var mı hiç Smile

[/QUOTE]

Sagolasin canim kardesim benim.....    ytoooo kaza yok onden, neden ne fark ettin gene??? :))
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 01 Mar 2009, 22:45

kaput biraz değişik duruyor, sebebi kazada olmayabilir tabi tamponda öyle gösteriyor olabilir, yada yıllandığı ve çok kullanıldığı içinde olabilir abi, ama bana sanki ya farları, ya tamponu sökülmüş gibi geldi. iki resim arasında bence biraz fark var gibi. senden önceki sahibi tıklatmış olmasın Smile

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kadir_ » 01 Mar 2009, 22:49

Kazasız belasız sürüşler güzel araçThumbs%20Up
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 01 Mar 2009, 22:51

modelden dolayi da olabilir belki!?
ben bakiyorum bakiyorum valla bi degisiklik fark edemiyorum, dedim  ya seni alicagiz yanimiza arac almaya giderken :), olabilir de belki ama arastirdik o kadar kaza vs yoktu..  ama tampon belki degismistir zaten ben de arka tamponu degistirmeyi dusunuyorum.. ayrica, farlarin durmunu biliyorsun onlarla da ilgilenemedim hala..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 01 Mar 2009, 22:52

KAzasız sürüşler Alp ! :)
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti alpko » 01 Mar 2009, 22:57

[quote="kadir_"]Kazasız belasız sürüşler güzel araçThumbs%20Up[/QUOTE]

Wink
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 01 Mar 2009, 22:58

[quote="mygokhan"]KAzasız sürüşler Alp ! :)
[/QUOTE]

Allah razi olsun.. en onemlisi de o ya, kazasiz belasiz..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 02 Mar 2009, 11:18

[quote="alpko"]
[quote="delidolu"]Arabana taş değmesin, Allah kaza-beladan korusun. Ancak skodanın memleketinde yaşıyorsun ve arabana bir mfd neden taktırmıyorsun anlamış değilim... Hem de orada bu tür şeylerin fiyatı TR dekinin en az yarı fiyatıyken. Yoksam ben mi bu konuda hassasım acaba!

[/QUOTE]

onlara bir turlu sira gelmiyor be kardes, onceki ay 1000 gecen ay 160 eur skoda servise oduyorum devamli, yani beni bezdirmis ve sogutmus durumdalar.. ayrica, arac temiz olsun gerisi cokta onemli degil benim icin.. Bugun yine dikkat ettim, tampon koseleri hep cizik kaskodakiler, polisten bi rapor al yaptiralim diyorlar onlara bile yetisemiyorum, isin asli bu.. ama Turkiye`ye gelince birseyler bakacagim artik, ozellikle celik jant olayini ciddi ciddi dusunuyorum..   Ayrica, fiyatlar burada o kadar ucuzda degil, parca ucuz bazi durumlarda, ama iscilik cok yuksek.. gecen yazilmisti burada, triggeri ben 680Eur`a degistiriyorum, Turkiye`de 600-700 LIRA...

[/QUOTE]

Bence orada olursa ufak tekek arızaları yaptır, nasılsa Türkiye'ye geliyorsun, Burada yetkili servise gidip 1000 tl verdinmi sıfır gibi çıkarırlar arabayı.Sizin oralar gerçekten de kazıkmış...

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti alpko » 02 Mar 2009, 12:02

[quote="hetepe"]
[quote="alpko"]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Bence orada olursa ufak tekek arızaları yaptır, nasılsa Türkiye'ye geliyorsun, Burada yetkili servise gidip 1000 tl verdinmi sıfır gibi çıkarırlar arabayı.Sizin oralar gerçekten de kazıkmış...

[/QUOTE]

kaziktan ote ekonomi ile alakali, bir de buradaki yetkili servis direkt
skoda`nin servisleri, Turkiye`dekiler distributor uzerinden, bunun da
farki vardir, ama genel olarak evet pahali.. isin gercegi arac
fiyatlari cok dustu burada, yani aldigim fiyat ve bugunun fiyati,
zarardayim.. oyle bi donem ki satsan satilmaz yani.. bu da araca
yatirim yapmamam icin beni tesvik ediyor..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baho06 » 02 Mar 2009, 13:47

araba ya 4 jant şart.ankaraya geldiğinde hemen bi 4 jant alalım.orda bütün oto plazalar aynı yerde herhalde
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti mygokhan » 02 Mar 2009, 14:21

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Bir ara bakmıştık sıfır fabir fiyatları türkiyedekilerle aynı gibiydi.Hatta CZ'de öyleydi sanırım.

Burda da zaten yatırım aracı olamaz otomobil.Eskiden 9000 TL ye aldığın otomobili 2 sene sonra 13000' e satabiliyordun.ÖZellikle Corollalarda vardı bu durum.O zaman millet ne kârlar etti..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti alpko » 02 Mar 2009, 14:33

[quote="mygokhan"]
[/QUOTE]

[/QUOTE]

Bir ara bakmıştık sıfır fabir fiyatları türkiyedekilerle aynı gibiydi.Hatta CZ'de öyleydi sanırım.

Burda da zaten yatırım aracı olamaz otomobil.Eskiden 9000 TL ye aldığın otomobili 2 sene sonra 13000' e satabiliyordun.ÖZellikle Corollalarda vardı bu durum.O zaman millet ne kârlar etti..
[/QUOTE]

ama onunla alakalida soyle bir durum var, buradaki skoda`larin cogu `max` modeli, yani birciok aksesuar dahil olarak, yoksa arac fiyatlari gercekten cok ucuz..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir