sticker çalışmam

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sticker çalışmam

İleti iergen » 08 May 2009, 15:58

Arkadaşlar bence bu sitenin bir sticker ı varsa herkes bunu kullanmalı ki bir fikir birliği olsun. Var ise ben de isterim 1 adet. Bu sticker ın aynısını yapabilecek bir arkadaşımız var ise, yapsın kullansın, istediği kadar da dağıtsın, yöneticinin buna bir şey diyeceğini sanmıyorum; nihayetinde sonu .com ile bitsede yani ticari bir site de olsa, sonuçta bir forum dur bu üye olduğumuz, fikir paylaştığımız.... işin en kötü tarafı, kimse birbirinin fikrine, emeğine saygı duymaz ise birlikteliğin bir önemi kalmayacak ki. foruma düşen yazışmalara bir bakın, biri bir fikir veya bir soru soruyor, gelen cevaplar korkunç.... neredeyse aşağılayacak cevap yazarken... herşeyin bir seviyesi olmalı... yoksa "öküz çok anadın mı?" (özür dilerim)...

iergen
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti feliciaZK » 02 Ağu 2009, 14:03

GÜNCEL

HALA FELİCİAMDA SKODAM.COM YAZISI YOK

BU KONU TAM OLARAK BİR SONUCA BAĞLANMAMIŞ ZANNEDERSEM BİR ÇOK ARKADAŞTA HALA SKODAM.COM YAZISI YOKTUR BELKİDE

(EMİR ABİ)SKODAM.COM (TÜRKİYE)LOGOSUNU GÖNDERİRSENİZ EN AZINDAN BURADA KENDİM YAPTIRABİLİRİM

TŞÖRT (KÜÇÜK ARKA CAMA),STİKIR
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 02 Ağu 2009, 15:22

emeğe saygı diyeceğim ama maalesef zaman kaybı olmuş 1az.

elini vicdanına koy ve karar ver.

1. zaten sitenin standart bir logo+logotype'ı varken yenisine ne gerek var, ki site sahibi bile değilken.

2. sitenin kendi stiker'ı ile senin yaptığını yan yana koy sonra bi bak...

amacım kırmak değil, malum dost acı söyler.

Not: Ancak şöyle 1şey olabilir site sahibinden mevcut logonun stiker olarak kullanılması için uygun görselleri ve boyutları siteye yüklenir ya da teknik bilgileri verilirse kişisel olarak herkes nereye isterse oraya göre kendi bastırıp kullanabilir.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir