OCTAVIA RS TUNED FOR PERFECTION

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OCTAVIA RS TUNED FOR PERFECTION

İleti alpko » 28 Nis 2009, 00:07

[quote="iceman70"]

Çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız ? LOL

[/QUOTE]

boyle bi tekerleme vardi degil mi? LOLLOL

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 28 Nis 2009, 01:37

[quote="alpko"]Hayirli olsun.. cok guzel olmus, cok begendim.. Kazasiz belasiz insallah..
Yalniz bu arada Cekoslovakya`diye bi ulke yok, Cek cumhuriyeti ya da Slovakya Cumhuriyeti, karar vericen artik:)

[/QUOTE]

çok slovak milliyetçisi gördüm abi seni Tongue
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti RoadFighter » 28 Nis 2009, 02:10

Hocam aslında aracınız bir tuning dergisinde çıkması lazım :)

Bazı sitelerde bu dergi işleri ile uğraşan arkadaşlar var. Bilindik bir derginin çalışanı arkadaş girdiğim bir motosiklet sitesine üye. İsterseniz bir ara bu konuyu(aracınızı) göstererek sorabilirim bu işi.

Standart hali ile bile piyasadaki çoğu araçtan iyi sonuçta. 

Dergi işi Skoda adına dolaylı reklam olur ve distribütörlerin -bizlere her haltı kazık bir şekilde yansıtmalarından ötürü- böyle beleş reklamlar ile maddi,manevi kazanç sağlamalarını hiç istemiyorum ama..
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti delidolu » 28 Nis 2009, 02:22

hayırlı olsun, kazasız sürüşler. ama resimlere kafamı eğerek bakayım derken boynum ağrıdı. keşke resimleri döndürseydin.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti drkuthan » 28 Nis 2009, 02:53

[quote="RoadFighter"] Hocam aslında aracınız bir tuning dergisinde çıkması lazım :)

Bazı sitelerde bu dergi işleri ile uğraşan arkadaşlar var. Bilindik bir derginin çalışanı arkadaş girdiğim bir motosiklet sitesine üye. İsterseniz bir ara bu konuyu(aracınızı) göstererek sorabilirim bu işi.

Standart hali ile bile piyasadaki çoğu araçtan iyi sonuçta. 

Dergi işi Skoda adına dolaylı reklam olur ve distribütörlerin -bizlere her haltı kazık bir şekilde yansıtmalarından ötürü- böyle beleş reklamlar ile maddi,manevi kazanç sağlamalarını hiç istemiyorum ama..
[/QUOTE]

Olabilir aslında dostum bir dergide çıkabilir araç üzerinde az emek ve para harcamadım diğer yandan kazık olayında elden gelecek fazla bişi yok...

Dostlar resimleri dediğim gibi çevirecek vaktim olmadı işlerim çok yoğun kusura bakmayın :)
drkuthan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RoadFighter » 28 Nis 2009, 03:05

Ben bir çıtlatayım durumu bu arkadaşa.

Duruma göre araç hakkında sizden bilgi alırım ve irtibat sağlanır bir türlü.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 28 Nis 2009, 03:11

[quote="hakanerdogan"]
[quote="alpko"]Hayirli olsun.. cok guzel olmus, cok begendim.. Kazasiz belasiz insallah..
Yalniz bu arada Cekoslovakya`diye bi ulke yok, Cek cumhuriyeti ya da Slovakya Cumhuriyeti, karar vericen artik:)

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Yok be Hakan neden Slovak milliyetcisi olayim:)) da boyle bir ulke yok ki be abicim, Cek cumhuriyeti var, Slovakya var.. yanibasimizdaki AB`nin haritasini cozmek lazim, genel kultur hesabi en azindan:)))
ayrica bunlarin bi milliyetcileri var off kafalari dazlak hepsinin, hepsi de sari fotokopi gibiler, yani ben cok tezat kaciyorum bu durumda:)

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iceman70 » 28 Nis 2009, 22:55

[quote="alpko"] [quote="iceman70"]

Çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız ? LOL

[/QUOTE]

boyle bi tekerleme vardi degil mi? LOLLOL
[/QUOTE]

evt. ilkokulda hocam demişti en uzun kelime diye bizi keklemişti bizde yemiştikLOL
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 29 Nis 2009, 01:39

[quote="alpko"]
[quote="hakanerdogan"]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Yok be Hakan neden Slovak milliyetcisi olayim:)) da boyle bir ulke yok ki be abicim, Cek cumhuriyeti var, Slovakya var.. yanibasimizdaki AB`nin haritasini cozmek lazim, genel kultur hesabi en azindan:)))
ayrica bunlarin bi milliyetcileri var off kafalari dazlak hepsinin, hepsi de sari fotokopi gibiler, yani ben cok tezat kaciyorum bu durumda:)

[/QUOTE]

Slovakların ve Çeklerin bu Czechoslovakia lafından nefret ettiklerini bilir gibiyim bide sana sorayım?
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti MEGAN » 29 Nis 2009, 02:08

Jantlar SUPERB jantı değilmi :D
-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti RoadFighter » 29 Nis 2009, 02:29

Jantlar RS'in orjinal 18" jantları. Jantları da bir başka güzel maşallah.

Kuthan hocam;

Tuning Türkiye'den bahsettiğim arkadaş ile görüştüm. Aracınızın fotoğraflarını kendisine gösterdim. Hoşuna gitti ve dergide yayınlamayı istediğini fakat araç detaylarını öğrenmemi istedi. (bazen o kadar kıytırık araçlar çıkıyor ki RS'in standartı bile yeter onlara)

Aracınıza uygulananların bir listesini(edilen masraf ile),uygulamaların nerede yapıldığını vs.yi bana yollar mısınız özel mesaj ile detaylıca ? 

Misal chip X Tuning'te, komple egzoz Y ustada,dyno verisi Z yerde vs.

Şöyle araca güzelce bir boya koruma uygulandıktan sonra Ralli Mavisi RS bomba gibi çıkar dergide. Biz de göğsümüzü gere gere dergiye çıkmış RS'imiz var deriz Skodacılar olarak. :)

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 29 Nis 2009, 11:11

[quote="hakanerdogan"]
[quote="alpko"]
[quote="hakanerdogan"]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Slovakların ve Çeklerin bu Czechoslovakia lafından nefret ettiklerini bilir gibiyim bide sana sorayım?
[/QUOTE]

Hepsi degil bazilari, hala kulturel olarak birbirlerine yakinlar ama iki ayri ulke sonucunda.. Onlar nefret ettikleri Slovenya ile Slovakya`nin karistirilmasi:))
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti drkuthan » 29 Nis 2009, 13:20

[quote="RoadFighter"]

Jantlar RS'in orjinal 18" jantları. Jantları da bir başka güzel maşallah.

Kuthan hocam;

Tuning Türkiye'den bahsettiğim arkadaş ile görüştüm. Aracınızın fotoğraflarını kendisine gösterdim. Hoşuna gitti ve dergide yayınlamayı istediğini fakat araç detaylarını öğrenmemi istedi. (bazen o kadar kıytırık araçlar çıkıyor ki RS'in standartı bile yeter onlara)

Aracınıza uygulananların bir listesini(edilen masraf ile),uygulamaların nerede yapıldığını vs.yi bana yollar mısınız özel mesaj ile detaylıca ? 

Misal chip X Tuning'te, komple egzoz Y ustada,dyno verisi Z yerde vs.

Şöyle araca güzelce bir boya koruma uygulandıktan sonra Ralli Mavisi RS bomba gibi çıkar dergide. Biz de göğsümüzü gere gere dergiye çıkmış RS'imiz var deriz Skodacılar olarak. :)

Bluefin (superchips) ingiltere'den getirttim ve bu sayede çipi kendim yükledim 360 pound

BTG maslak tarafından sprint booster getirildi 450 ytl, yine komple supersprint eksoz BTG maslak tarafından getirildi 3500 ytl, HPS komple soğuk hava kiti Amerika'dan getirttim o da 250 dolar

Ön ızgaralar superskoda.com sitesinden temin edildi 400 ytl bagaj ve diğer amblemler Edin Reklam'da yapıldı 100 ytl

Montajların hepsi Kütahya Abdullah Usta'nın garajında yapıldı

Resimleri ayarlar koyarım Aracın dynosu yok ama Stage 1 S3'ü 3 defa rollingde geçti bunun videsou var yakında koyacağım

Saygılar

[/QUOTE]
drkuthan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti drkuthan » 29 Nis 2009, 13:21

[quote="MEGAN"] Jantlar SUPERB jantı değilmi :D [/QUOTE]

orijinal jant siyaha boyandı sadece
drkuthan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iceman70 » 29 Nis 2009, 14:23

artık bir heel toe down shift videosu çekersin fabia ile yapıyorumda hem gaza hemen tepki vermiyor hemde zevkli olmuyor Big%20smile
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti sansasyon » 10 May 2009, 02:07

çok muhteşem bi araç ya insanın göz zevkını teşvık ediyoWinkWinkWink
sansasyon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 10 May 2009, 05:15

maşallah durukan bey...kazasız belasız...

sizide rolling gecelerimize bekleriz gerçekten çok iyi olur..vtecleri olan arkadaslara vrslerden bahsediyorum marka skoda olunca ya bi git işine diyorlarda hani belki o ozel 6.cı vitesinizle bi ölum vurusu yapabilirsiniz :))) saka bir yanada gerçekten bir gun bekleriz bende çok merak ediyorum 200 hp bir makınanın 2. viteste yürümesini

sizde buradn izleyebilirsiniz..

http://videos.streetfire.net/video/topl ... 550032d87f

http://videos.streetfire.net/video/Golf ... 197494.htm

NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti oguz » 10 May 2009, 17:10

golf le kapısan arac v-tec dimi? :)