SKODA servisinin ilgisi

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA servisinin ilgisi

İleti Halikarnasos » 19 Mar 2007, 18:55

Arkadaşlar daha önce bahsetmiştim ama hangi forumda bahsettiğimi hatırlamıyorum. Benim aracın arka koltuğunda emniyet kemerinin koltuk ile birleştiği yerde döşemede hafif bir açıklık vardı, bu açıklıktan alttaki sünger görünüyordu. 15bin bakımda fotoğrafını çektiler. Değiştireceğiz dediler o zaman. Herhalde üzerinden iki ay geçti sanırım, 9martta Ataotomotiv'den aradılar. Kılıfı Istanbul'da olmadığı için Çek'ler göndermiş. Şehir dışına çıkacağım için bu güne kaldı. Araç şimdi serviste. Benim için çok önemli bir hadise değildi ama ilgilenmeleri ve işi çözmeleri hoşuma gitti. Serviste servis danışmanı Harun çok ilgilendi sağolsun. Umarım herkes istediği hizmeti servisinden alabilir.Big%20smile

Halikarnasos
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilker_617 » 19 Mar 2007, 20:13

ne güzel hayırlı olsun yeni döşemeniz...

serwiste eğer iyi olduğunuz biri warsa işiniz tabikide kolay olur diğer türlü sanki siz onların değil onlar sizin müşteriniz....

ilker_617
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Trabzon
Arabanız: FABİA 1.2HTP 2005

İleti ünsal » 19 Mar 2007, 21:03

sizin adınıza sevindim umarım bu ilgiyi kaybetmezler..!
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti murat06 » 19 Mar 2007, 21:17

İşte Skoda ya yakışır bi servis anlayışı taktir ettim doğrusu.

murat06
Yeni Üye
Yeni Üye

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir