Çok uğraşmışım bu arabayla...

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Çok uğraşmışım bu arabayla...

İleti MEGAN » 09 Haz 2009, 13:32

arka camın sol üst köşesindeki yazı bozmuş abim :D

-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti hetepe » 09 Haz 2009, 13:33

[quote="dejavu"]Abi bin küsür lira harcamışsın ama çiçek gibi olmuş araba. Yaptığın masraf önemsiz aslında yapılanlar içine sindikten sonra.
Güle güle kullan sen. [/QUOTE]
Kötü yerlerini çekmedim ama...arka tamponda ortada 2 tane küçük tümsek var, park yerinde biri tampon dayamış.Biz uğraştıkça başka şeyler de çıkıyor...

Teşekkürler...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti hetepe » 09 Haz 2009, 13:38

[quote="isikayhan"][quote="hetepe"]Yapmayı düşünenlere gösterge olsun diye paylaştım zaten  ,   uzun süre binmeyecekseniz çok iyi düşünmeden girişmeyin bence...Bu harcamaların geri dönüşü yok çünkü.Yarın arabayı satmaya kalktığınızda gram değer katmıyor bu tür şeyler.Adam bakıyor, ''hepsinde var'', ya da ''olmasa da olur'' deyip geçiyor.
LPG takarsınız, ''orjinalliği gitmiş, motor yıpranmış '' derler, LPG sizede ''bu çok yakar'' derler.
[/QUOTE]

katılıyorum

kısa vadede var olan arabaya yatırım yapacağınıza, uzun vadede para toplayıp arabayı daha iyisiyle değiştirmek daha mantıklıdır[/QUOTE]
Dediğiniz en mantıklısı da , arabayı sıfır alınca 5-10 yıl binmeden satmak külliyen zarar olacağından boş olan araba batıyor adama...

Eklemeden duramıyor adam...Bu da o iş işte...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti by wodoo » 09 Haz 2009, 13:52

Arabaya emek harcamadanda arabanın tadı çıkmıyoki be abi Smile Harcadığın emek ve paralar tam olmuş yani boşa giden bişey göremiyorum ben Thumbs%20Up
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti hetepe » 09 Haz 2009, 13:58

[quote="MEGAN"]arka camın sol üst köşesindeki yazı bozmuş abim :D [/QUOTE]
Bu arabayı ve Skoda markasını o sitenin nedeniyle (tüm vw grup markalarına açıklar) sevdim.Geçenki buluşmalarında sticker yapıştırdıklarında da ''yapıştırmayın'' diyemedim.
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti hetepe » 09 Haz 2009, 14:00

[quote="by wodoo"]Arabaya emek harcamadanda arabanın tadı çıkmıyoki be abi Smile Harcadığın emek ve paralar tam olmuş yani boşa giden bişey göremiyorum ben Thumbs%20Up [/QUOTE]
Sağol, dediğin gibi aynen, Senin araban da o modelde daha dikkat çekicisine rastlamadım.Özellikle döşemeleri harika.Yaptın mı oluyor işte di mi?...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti RoadFighter » 09 Haz 2009, 14:04

[quote="hetepe"][quote="RoadFighter"]Bu arada; mekan Çankaya mı?(Turan Güneş Bulvarı'nın yukarıları)[/QUOTE]
Helâl olsun, o kadar dar plan çektim, ama bildin.Karakolun karşısındaki kuleli binanın önü...
[/QUOTE]

Yüksek bir yer ve karşı tarafta gözüken tepeler,2-3 katlı binalar ve işte Çankaya :)
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti by wodoo » 09 Haz 2009, 14:05

[quote="hetepe"][quote="by wodoo"]Arabaya emek harcamadanda arabanın tadı çıkmıyoki be abi Smile Harcadığın emek ve paralar tam olmuş yani boşa giden bişey göremiyorum ben Thumbs%20Up [/QUOTE]
Sağol, dediğin gibi aynen, Senin araban da o modelde daha dikkat çekicisine rastlamadım.Özellikle döşemeleri harika.Yaptın mı oluyor işte di mi?...
[/QUOTE]
Aynen öyle abi, elinde yatkınsa biraz bu işlere, kendi işinide kendin yapmakda ayrı bi haz veriyor insana..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir