eskişehir kazası ( yeni resimler 2. sayfa)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

eskişehir kazası ( yeni resimler 2. sayfa)

İleti skinoske » 08 Eyl 2009, 15:25

Geçmiş olsun.Keşke polisi arayıp vurup kaçtı deseydin.O suçlu çıkardı büyük ihtimalle.Aklına gelmemiştir büyük ihtimalle.

Gerçi polisi de zor getiriyorsun artık.1 sene önce bende kaza yapmıştım.Kadın pevgeot206 ile önüme çıktı göz göre göre.Bende mecburen ortadan daldım.Kadın diyor sen hızlıydın bende suç yok.Polisi arıyorum artık biz gelmiyoruz tutanak tutun aranızda falan.En son anlaşamıyoruz falan dedim de polis öyle geldi.Suçta kadında çıktı zaten.

skinoske
CLASSIC
CLASSIC

İleti oguz » 08 Eyl 2009, 19:18

herkeze yorumları ve iyi dilekleri için çok teşekkür ederim. allah hepimizi beterinden korusun. orda polisi arayamamın 2 sebebi vardı. 1. si hemen ertesi gün sabahtan geri dönecek olmam, oralarda polisdi araçtı felan uğraşamazdım, 2. side araçta kız arkadaşım ve onun 2 tane yakın arkadaşının olması. zaten arkada tam kız arkadasımın oldugu yerden vurdu. bişeyim yok dedi ama basını çarpmıştı onun telaşı ile pek düşünmedim tartışmayada onların yanında girmek istemedim.ben bu sebeplerden aramadım ama o adama ben orda vursaydım böyle bişeyi asla yapmazdım ney gerekirse yapacagımdan eminim. bende öyle dedim allahından bulur elbet. kötü konuşmak istemem ama insanı magdur bırakıp gitmek bukadar basit olmasa gerek.

şimdi sanayiden geldim bende araç yapıldı fotolarını eklicem birazdan.

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti oguz » 08 Eyl 2009, 22:19

herkeze iyi akşamlar. gündüz tüm gün sanayideydim. fabianın hasarları düzeltildi.

tampon full boyandı,

arka stopun kenarındaki ezikler düzeltildi+boyandı,

araca pasta cila boya koruma atıldı...

işte resimler

bunlar tamponun yeni hali yapan ustanın ellerine saglık harika bi iş cıkardı çoğu kişi değiştigimi sandı boya ustasının da hem boya ve hemde pasta cila konusunda hakkını yememek lazım. gerçekten çok güzel iş cıkardılar...

buda kazalı hali. sadece burası degil sag tarafında ve ortasında fındık şeklinde çıkıntılar ve boya catlakları vardı. resimde pek görülmüyo ama o çatlak gorunen yerden bir parmak giriyodu içeri rahatlıkla.

son ekledigim resim sayfanın başına gitti ama napalım :) baştan ekleyemem hepsini :D

emeği geçen ustaların ellerine sağlık. helal olsun aldıkları para. hakkını fazlasıyla verdiler bence. sizlerede yorumlarınız için teşekkürler.

düzce ve çevresinde bu tip uygulamalara ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 08 Eyl 2009, 22:21

hadi hayırlı uğurlu olsun çokda güzel olmuş, tekrarını yaşatmasın İnşaallah... 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti oguz » 08 Eyl 2009, 22:22

[quote="hakanerdogan"]hadi hayırlı uğurlu olsun çokda güzel olmuş, tekrarını yaşatmasın İnşaallah...  [/QUOTE]

amin hakan teşekkürler. hiçbirimize yaşatmasın allah.

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti 04OctaviaElegance » 08 Eyl 2009, 22:36

üzücü bir durum bedavadan başınıza iş açmış adi herif. hem arkadan bur hem kaç defol git.
üzülmeyin eskisinden daha iyi görünüyor. Wink
04OctaviaElegance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti oguz » 08 Eyl 2009, 22:40

evet görüntüyü görünce biraz daha ısındım arabaya. kazadan sonra oldukca sogumuştum. butun o çizikler felan hep sacma sacma yerlerde oldu hatadan felan degil. ilyas salmanın sarı kızına donduk resmen. biraz olsun iyi geldi bu tamir olayı.

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti alpino » 08 Eyl 2009, 22:57

hakikaten temiz iş çıkarmış usta. geçmiş olsun tekrardan.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti maozkan64 » 08 Eyl 2009, 23:02

Geçmiş olsun, Allah bir daha kaza bela vermesin.
Herif kaçtı gitti diye de üzülmeyin, iyi ki ilahi adalet var, sonuçta kârdasınız.
Octavia Collection 2004
Kullanıcı avatarı
maozkan64
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Alaeddin ÖZKAN
Nereden: Kayseri
Arabanız: Octavia Collection 2004

İleti ORHAN06 » 08 Eyl 2009, 23:05

oğuzcum herşeyden önce çok geçmiş olsun ve Allah beterinden saklasın...yasalarımızdaki boşluklar,insanlarımızdaki cehalet ve buna bağlı fevri hareketler,kendi kurallarını kendi koyma güdüsü...bunlarla karşılaşmak şaka gibi gelir insana :)  ... olanla ölene çare olmazmış,arabandan soğumanı gerektirecek bir hasar oluşmamış , e onarımda on numara olmuş....dert etme derim...
ORHAN06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hdoner » 08 Eyl 2009, 23:07

Araç eminim ki eskisi ile pek farkı kalmamıştır.İçin rahat ediyor mu unut gitsin .Mala gelsin cana gelmesin.

Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti demir_01 » 09 Eyl 2009, 00:21

gecmıs olsun serefsızın evlatları kendı memleketının adamını kayırmıs aklınca bura benım coplugum gıbısınden.allah bın belalarını versın.bence bu durumlarda arabada bı sopa falan bulundur tatlı dılle olmuyorsa ıllakı zorla olacak
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RAZOR10 » 09 Eyl 2009, 00:57

Oğuzum büyük geçmiş olsun,sende bi şey war mı yok... o zman takma kafanı ******iz herif mi arıyosun malasef çok war... magandanın teki için üzmene gerek yok kendini
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti fmaka » 09 Eyl 2009, 01:05

geçmiş olsun.trafikte heran herşey başımıza gelebilebileceğine dair bi olay yaşamışınız.yalnız sizinkinde insanlıktan nasibini almamış kişiler baş aktör.
geçmiş olsun.Allah cana vermesin.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti WXW » 09 Eyl 2009, 01:08

geçmiş olsun...allahından bulur öyleleri, sen içini rahat tut, çıkacağı varmış boşver....
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti oguz » 09 Eyl 2009, 01:56

çok saolun arkadaşlar abiler. neyse bitti gitti. hallettik bile. allah hiçbirimize kaza bela vermesin.

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti oguz » 09 Eyl 2009, 02:15

[quote="alpino"]hakikaten temiz iş çıkarmış usta. geçmiş olsun tekrardan.[/QUOTE]

evet ustaların ellerine saglık gayet titiz hallettiler olayı teşekkürler.

[quote="maozkan64"]Geçmiş olsun, Allah bir daha kaza bela vermesin.
Herif kaçtı gitti diye de üzülmeyin, iyi ki ilahi adalet var, sonuçta kârdasınız.
[/QUOTE]

teşekkürler amin. olaydan sonra biraz canımı sıkmıştı ama şimdi takmıyorum. ilahi adalet elbet hükmünü verir.

[quote="ORHAN06"]oğuzcum herşeyden önce çok geçmiş olsun ve Allah beterinden saklasın...yasalarımızdaki boşluklar,insanlarımızdaki cehalet ve buna bağlı fevri hareketler,kendi kurallarını kendi koyma güdüsü...bunlarla karşılaşmak şaka gibi gelir insana :)  ... olanla ölene çare olmazmış,arabandan soğumanı gerektirecek bir hasar oluşmamış , e onarımda on numara olmuş....dert etme derim...[/QUOTE]

saolasın orhan abi amin hiçbirimize kaza bela vermesin allah. ilk başta biraz canımı sıkmıştı bide bu yaz bu çizilme durumları sık oldu üst mesajda yazdıgım gibi ilyas salmanın sarı kızına döndük. ondan baya sogumuştum bugunde böle bi hava gelince içim rahatladı.

[quote="hdoner"]

Araç eminim ki eskisi ile pek farkı kalmamıştır.İçin rahat ediyor mu unut gitsin .Mala gelsin cana gelmesin.

[/QUOTE]

aynen dediginiz gibi  cana gelmesinde ne olursa olsun.

[quote="demir_01"]gecmıs olsun serefsızın evlatları kendı memleketının adamını kayırmıs aklınca bura benım coplugum gıbısınden.allah bın belalarını versın.bence bu durumlarda arabada bı sopa falan bulundur tatlı dılle olmuyorsa ıllakı zorla olacak [/QUOTE]

durum aynen dediginiz gibi oldu. yabancı plaka diye bi anda herkez savunmaya geçti. arkadaşlarım olmasa arabada elbetteki beklerdim polisi. ne yaparlardı öldürecek halleri yok. ama onlar var diye o tur bi muhabbete girmek istemedim.

[quote="RAZOR10"]Oğuzum büyük geçmiş olsun,sende bi şey war mı yok... o zman takma kafanı ******iz herif mi arıyosun malasef çok war... magandanın teki için üzmene gerek yok kendini[/QUOTE]

teşekkür ederim selçuk abi. geçti hallettik bile abi takacak bişe yok.

[quote="fmaka"]geçmiş olsun.trafikte heran herşey başımıza gelebilebileceğine dair bi olay yaşamışınız.yalnız sizinkinde insanlıktan nasibini almamış kişiler baş aktör.
geçmiş olsun.Allah cana vermesin.
[/QUOTE]

çok saolun teşekkürler. aynen bir anda siz istediginiz kadar dikkat etsenizde karşı tarafın yaptıgı bi hareketle herşey olabiliyor.

[quote="WXW"]geçmiş olsun...allahından bulur öyleleri, sen içini rahat tut, çıkacağı varmış boşver....[/QUOTE]

saolasın abi. biz havale ettik üstümüze düşeni yaptık. gerisi can saglıgı. herkeze tek tek teşekkür ederim arkadaşlar.

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti oguz » 09 Eyl 2009, 02:35

bu da su testi hava yagmurluydu

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz