Ailenin emektarı

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ailenin emektarı

İleti skodaizm » 18 Ekm 2009, 18:58

Bizim aileye yaklaşık 10 seneden beri hizmet eden ve üzerine kuma getirmeme rağmen( yanındaki Fabia Combi) hiç kırılganlık etmeden  bize sadık kalan  Formanimizin resimlerini
sizler ile paylaşmak isterim.

Bu araç bu sene ağustos ayında yaptırdiğim muayenede kılıkırk yaran(Esenyurt Doğuş oto yakınındaki istasyon) ekspere rağmen  kusursuz geçti. Sadece ruhsattaki numaraların (eski ruhsat) değişmesi gerektiğini söyleyip yeni ruhsat çıkartmamı istediler.

Tabiki bu uysallığını bizim de onun hiç bir ihtiyacını gözardı etmeyip sevgi ile bakmamızdan  alıyor sanırım.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti hakanerdogan » 18 Ekm 2009, 19:17

maşaallah kazasız belasız... 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti WXW » 18 Ekm 2009, 22:08

maaşallah, benim emektarında cilasını atıp resimleri koyacağım, kardeş kardeş dursunlar:)
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti mustisahin » 18 Ekm 2009, 22:39

Temiz, dik, bakımlı duruyor masallah.
mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti y.emre » 18 Ekm 2009, 22:58

fabiadan güzel :PP
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti sonertevfik » 18 Ekm 2009, 23:22

Hakan abi bu güzeller güzelinin kusurlu geçmesi mümkünmü? Mükemmel duruyor maaşallah, pırıl pırıl... 
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 18 Ekm 2009, 23:26

93 model favorit LX 'imizi 6 yıl kullandım da tadına doyamadan sattım, ne güzel arabalar hayranım bu favorit serisine... şuan 2000 model felicia kullanıyoruz, (tabiki daha güzel) ancak favorit'in yeri başka felicia'nın yeri başka, ikisine de doyum olmuyor... Hayranım favorit ve felicia serilerine... (fabia'nın tadına bakamadım henüz ama fabia'yı da denemek isterim...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 18 Ekm 2009, 23:31

favorit ve felicia birde volkswagen kaplumbağanın motor seslerine hayranım, inanınki bu üç arabadan herhangi biri yanımdan geçerken, sesini dinlerim, geçip gidene kadar izlerim... bu üç arabanın motor sesini dinlemek benim için çok sevdiğim senfoni orkestrasını dinlemek kadar keyif veriyor, inanılmaz bir aşk bizimkisi... skoda ve kaplumbağa aşkı... zaten kısmet olursa bir adet 74 model kaplumbağa edinmek istiyorum... kaplumbağa beslemek istiyorum yani :)))
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti aekaragoz » 19 Ekm 2009, 18:51

Maşallah.
aekaragoz
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Skoda Superb

İleti skodahastası » 11 Mar 2012, 20:34

konu baya hortlucak ama maşşallah araban güzelmiş duruyormu duruyorsa bu yakışıklının bide içinin fotosunu koy
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti skodaizm » 11 Mar 2012, 22:19

skodahastası yazdı:konu baya hortlucak ama maşşallah araban güzelmiş duruyormu duruyorsa bu yakışıklının bide içinin fotosunu koy
Nazikçe koyalım bakalım.

Durmasına duruyor da konu hem baya hortlamış, baya da mesaj rütbesi arttırmış.Kar altında bu akşamki resmi

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Kindred Brujah » 11 Mar 2012, 22:27

Benden bir tane daha buldum :p Bende aynı şekilde vosvos sevdasıyla yanıp tutuşuyordum ama babam vosvosa sıcak bakmayınca (e tabi haklı oda sonuçta 74 model :) ) felicia alayım dedim başka araçlar skodanın sıcaklığını vermiyor samimiyet kurulmuyor :) .

sonertevfik yazdı:favorit ve felicia birde volkswagen kaplumbağanın motor seslerine hayranım, inanınki bu üç arabadan herhangi biri yanımdan geçerken, sesini dinlerim, geçip gidene kadar izlerim... bu üç arabanın motor sesini dinlemek benim için çok sevdiğim senfoni orkestrasını dinlemek kadar keyif veriyor, inanılmaz bir aşk bizimkisi... skoda ve kaplumbağa aşkı... zaten kısmet olursa bir adet 74 model kaplumbağa edinmek istiyorum... kaplumbağa beslemek istiyorum yani :)))
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti skodahastası » 11 Mar 2012, 22:32

skodaizm yazdı:
skodahastası yazdı:konu baya hortlucak ama maşşallah araban güzelmiş duruyormu duruyorsa bu yakışıklının bide içinin fotosunu koy
Nazikçe koyalım bakalım.

Durmasına duruyor da konu hem baya hortlamış, baya da mesaj rütbesi arttırmış.Kar altında bu akşamki resmi

güzel araba ama üstüne bide kuma olarak octavia getirdiniz (çok önce yüncülerden almıştınız hatırlıyorum) kıskanıyordur forman bir cila falan atında kıskanmasın
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti skodaizm » 11 Mar 2012, 22:55

skodahastası yazdı: güzel araba ama üstüne bide kuma olarak octavia getirdiniz (çok önce yüncülerden almıştınız hatırlıyorum) kıskanıyordur forman bir cila falan atında kıskanmasın

İnceden takip ediliyoruz galiba.

Octavia yı alalı o kadar da olmadı. 2010 temmuzda almıştık.

Forman bu arada hala 14 sene önce aldığım gibi temiz ve bakımlıdır. Octavia dan aşağı hiçbir zaman ne bakımda ne de temizlikte kalmaz. İkisi de fazlasıyla sevgimizden ve ilgimizden payını alır.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir