Yeni Arabam.. (Astra Gsi..)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni Arabam.. (Astra Gsi..)

İleti hakanerdogan » 10 Oca 2010, 02:45

[quote="by wodoo"]
[quote="hakanerdogan"]Bile bile yatmam Tipo'nun altına, modlada gel Tongue
[/QUOTE]

Tüh yemedi Big%20smile
[/QUOTE]

Yav senin motor iyi, hakkaten hoş makine bizim vectrada bile çok tatlı gidiyor Astrada cidden zevk verir ama günlerden bir gün, bizim burda bir kasap abi var Sleepy

Kasapta bu sedicivalvole 2.0 Tipo var. Bindik bi iş için Ankaraya gelecez. (Eryamanlılar merkeze inmeye Ankara der) La ilahe illallah, Ne biççim yürüyor, adam biliyor makineden anladığımı birazda şov çekti. 3. viteste resmen alev kusuyor. 100-160 sakız gibi gidip geliyor... Adam hiç 5 te asılamadı acıdım. Smile

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti rather86 » 15 Oca 2010, 16:13

tiponun bildiğim kadarıyla cat motorlularıı 156 hp 2.0 i .e ler 130 dan düşük arkadaşda cat olandan vardı akıllara zarar hakan ark anlatmış anlatmaya gerek yok ama astrada kızıl motor olsaydı eğer kapışma zevkli olurdu ecotec ler adı üsünde eco olduğu için genelde chip attırman lazım güzel bi yerde ne kadar düzen tutar orası mechul .....Emre skodayı bile ne hallere getirdi bunu ne yapabileceğini tahmin edebiliyorum merakla bekliyoruz :D..... To be continue
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti AhmetH » 15 Oca 2010, 19:00

astra yazılımı vereyim  size  isterseniz  LOL

elektronikçi  tanıdığınız varsa   EPROM a   yazsın 
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti by wodoo » 16 Oca 2010, 02:23

[quote="AhmetH"]astra yazılımı vereyim  size  isterseniz  LOL

elektronikçi  tanıdığınız varsa   EPROM a   yazsın 
[/QUOTE]

Pek anlamam, nasıl bi yazılım abi? 
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti rather86 » 16 Oca 2010, 19:22

mesela ford larda mtoru beyni yazılımı aynı olan modellerde (onlar biliyo) ben tam bilmiyorum neyine baktıklarına ama focus a rc modelinin yazılımını yüklemişler serviste yanlışlıka adamda ona gidip çip attırmış biras daha oynamış top 30hp fark çıkmış dynoda belki 156 lıkların yazlımı atılıpta onda oynama yapılırsa daha ii olur
rather86
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir