İLK TÜRK ARABASI DEVRİM

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İLK TÜRK ARABASI DEVRİM

İleti iceman70 » 27 Arl 2009, 00:25

Hepiniz çok yanlışsınız ben bir Türk genci olarak bilime aşıksam daha niceleri vardır.Bizim uçak fabrikamızı kapattıran mesela amerikadır baktı hollandaydı yanlış hatırlamıyorsam bizden uçak sipariş edince amerika geldi yaw ne uçağı gel ben sana ucuza satarım boşuna masraf yapıyon kapa sen fabrikayı dedi kapadık.Ucuzada verdi yalan değil ama yedek parçaşını gömdü.Adamlar akıllı biliyorlar işi.Devrim arabalarıda bu yüzden gö.. gitti.Ben hala anlamış değilim devlet fakire kömür dağatacığına para dağıtacağına fabrika kursa ordan işçiler çalışıp para kazansa çok daha müthiş olur ama bu zeka kimde veya kim avrupa ülkelerine ve amerikaya kafa tutacak..Birde ülkemizde yabancı yatırımcılardan vergi filan alınmıyor yatırım yapsınlar diye ama türk yatırımcılara gömüyorlar..

iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 27 Arl 2009, 00:25

Big%20smile
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti rather86 » 29 Arl 2009, 22:02

[quote="iceman70"]Hepiniz çok yanlışsınız ben bir Türk genci olarak bilime aşıksam daha niceleri vardır.Bizim uçak fabrikamızı kapattıran mesela amerikadır baktı hollandaydı yanlış hatırlamıyorsam bizden uçak sipariş edince amerika geldi yaw ne uçağı gel ben sana ucuza satarım boşuna masraf yapıyon kapa sen fabrikayı dedi kapadık.Ucuzada verdi yalan değil ama yedek parçaşını gömdü.Adamlar akıllı biliyorlar işi.Devrim arabalarıda bu yüzden gö.. gitti.Ben hala anlamış değilim devlet fakire kömür dağatacığına para dağıtacağına fabrika kursa ordan işçiler çalışıp para kazansa çok daha müthiş olur ama bu zeka kimde veya kim avrupa ülkelerine ve amerikaya kafa tutacak..Birde ülkemizde yabancı yatırımcılardan vergi filan alınmıyor yatırım yapsınlar diye ama türk yatırımcılara gömüyorlar..[/QUOTE]ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapHelal ClapClapClapClapClap
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti akan-kan » 29 Arl 2009, 22:40

evet son söylediğinde ve diğerlerinde haklısın işletme okuyan bilir Türk vergi sistemini. En büyük hata yönetimimizde başa geçince ne yapacaklarını şaşırıyorlar işi öğreniyorlar dönem bitiyor yada öğrendiklerinde hemen kendilerine yontuyorlar ülkeyi.

Biraz hatada bizde Özal zamanından gelen bir alışılmışlık herşey hazır para kazanmak isteyen yüzlerce ithalatçı firma, marka özentisi, üretim yeri özentisi derken iyice alışıldı hazıra. Ayrıca bizler öyle alıştık ki her şeyi kabulleniyoruz örneğin zamları yönetilmeye alıştırılmışız kabullenmeye alıştırılmışız. Büyükler anlatır 70 li yılları 80 li yılları gençleri filan şimdiki gençler ne yapabiliyor herşey fısss. Kabullenmişiz.
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir