BUDA BENIM WHITE ANGEL :)) OCTAVIA..

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BUDA BENIM WHITE ANGEL :)) OCTAVIA..

İleti Mithath » 21 Mar 2010, 18:35

Öncelikle Herkese Selam Arkadaşlar.. Ben Konya'dan Mithat.. Skoda Almamla Birlikte Aranıza Katılmam 1 Oldu Aracı Alalı Henüz 1 Hafta Olmadı Sitenizi Takip Ettim ve İyi Bir Site Olduğu Konusunda Kıldım Kararımı.. Herneyse Aracı 95 Model Corolla'm İle takas Ettim Giderken Çok Üzülsemde Gelende Güzel.. İnşallah Arıza Konusunda Corolla'mı Aratmaz Konfor Yönünden Problem Yok Zaten.. :) Aracım 2002 Elegance.. Şöyle Bakınca Modifiye Takıntımdan Dolayı Eksiklikler gözme Çarpıyor Abartmamak Kaydıyla Şu Değişiklikleri Yapmayı Düşünüyorum Aynı Zamanda Sizinde Görüşlerinizi Almış Olurum.. 

Ön Izgara Krom Kaplama..

X5 Mercekli Siyah Zemin Bi-Xenon Uygulamalı Ön Farlar.. (Olursa Birde Angel)

18'' Jant + Konig Spor Yay..

APP Plaka Çalışması (Çerçevesiz)

Krom Renk Cam Filmi.. (Siyah Demode Oldu Artık Beyaz Olmasınında Artısı Olacagını Düşünüyorum.)

Sis Farları.. (Ön Tampon Alt Izgaraya)

Spor Hava Filtresi.. Kullanan Varsa Ne Kadar Sağlıklı Ses Alabildiğini Söyleyebilir..

Krom Çift Eksoz Başlığı.. 

Ortalama Kaliteli Ses Veren Bi Ses Sistemi..

Kapı Banlarını Boyamaz İsem Siyah Çıta Şeklinde Spoiler Boyarsam Beyaz Renk Çıta Spoiler..

Karasız Oldugum İki Konu Kapı ve Tampon Bantlatını Aynı Renk Yapmak ve Stopları Kırmızı Folyo İle Kaplamak..

Veeee En Buyuk İhtiyaç En Kısa Süre İçerisinde LPG Montajı :D

Bunlarda Bugün Öylesine Çektiğim Bi Kaç Kare Fotoları..

Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: Octavia, Elegance..

İleti Mithath » 21 Mar 2010, 18:45

Birde Sormayı Unuttum Bu Almış Olduğum Kasa A4 Olarakmı A5 Olarakmı Geçiyor..?
Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

İleti feliciaZK » 21 Mar 2010, 19:58

PASTA CİLA ŞART BENCE

feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti feliciaZK » 21 Mar 2010, 19:58

A4
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 21 Mar 2010, 20:00

kasanız a4 oalrak geçer.

bu arada aracınız çok güzel gülee güle binin inşallah.

behsettiğiniz modifiylere gelince:

Ön Izgara Krom Kaplama.. - makul

X5 Mercekli Siyah Zemin Bi-Xenon Uygulamalı Ön Farlar.. (Olursa Birde Angel) - aşırı pahalı

18'' Jant + Konig Spor Yay.. - motor gücü yetersiz kalabilir (102 bg)

APP Plaka Çalışması (Çerçevesiz) - uygundur ama polisler bu tip plakaya ceza yazar diye duymuşluğum var

Krom Renk Cam Filmi.. (Siyah Demode Oldu Artık Beyaz Olmasınında Artısı Olacagını Düşünüyorum.) - muayenden geçerken hafif kusur+polisler ceza yazma ihtimali yüksek

Sis Farları.. (Ön Tampon Alt Izgaraya)- gerek yok zaten far içinde var!

Spor Hava Filtresi.. Kullanan Varsa Ne Kadar Sağlıklı Ses Alabildiğini Söyleyebilir.. - kişiye göre değişir ben aracımı daha sessiz nasıl yaparım diye düşünürken siz daha fazla nasıl ses alırım diye düşünüyorsunuz, zevk+renk saygımız var

Krom Çift Eksoz Başlığı.. - zaten çift egzoz çıkışı var

Ortalama Kaliteli Ses Veren Bi Ses Sistemi..- mevcut orj ses sistemi zaten ortalamanın üstündedir.

Kapı Banlarını Boyamaz İsem Siyah Çıta Şeklinde Spoiler Boyarsam Beyaz Renk Çıta Spoiler.. - spoiler abartılı olmadıkça çok hoş durur/duruyor..

Karasız Oldugum İki Konu Kapı ve Tampon Bantlatını Aynı Renk Yapmak ve Stopları Kırmızı Folyo İle Kaplamak.. - yorum yok

Veeee En Buyuk İhtiyaç En Kısa Süre İçerisinde LPG Montajı :D - lpg şart tabi ancak tankı bagaja uygun şekilde (bence simit) yerleştirtin ki arka koltuklar yatırıldığında engel olmasın, bagajı da (560 lt) öldürmesin.

bu arada arcın sağ arkadan darbesi/değişeni mi var?
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hakanerdogan » 21 Mar 2010, 20:02

Güle güle binin, "ASS" plaka çok hoş Cool
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 21 Mar 2010, 20:06

[quote="hakanerdogan"]Güle güle binin, "ASS" plaka çok hoş Cool [/QUOTE]
walla hakan onu diycektim de utandım diyemedim LOL
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti Mithath » 21 Mar 2010, 20:47

Evet ASS Plaka Oldukca Güzel :)

delidolu Tek Darbesi Sağ Arka Çamurluktan Zaten Ama Değişen Olmamış Sadece Orada Boya Var Onun haricinde Bakmış Olduğumuz Tüm Testlerde Göstermiş Olduğumuz Ustalkarda Herhangi Bişey Belirmemiştir.. Yorumlarınız İçin Sağolun.. feliciaZK Evet Dediğin Gibi Pasta Cila Şart Onu Yapıcam Kısmet Olursa.. LPG Montajından Başlıcam İnş. Bu Hafta..

Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

İleti octaviaman » 21 Mar 2010, 21:51

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

A4 de A5 in tamponunda olduğu gibi egzoz yeri olmadığından Krom işini askıya almıştım.Hem yakışanını bulmak önemli,hem de tamponda egzoz yeri olmadığından egzoz tampona yakın geçeceğinden tamponu yakabilir.Bu sebeple sadece görsel olarak çift çıkışlı olacak ama tahliyesi orjinalde olduğu gibi altta olacak bir egzoz bulup takmak daha hayırlı olur.Bulursam takacam.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti fmaka » 22 Mar 2010, 00:06

hemşerim araban güzel.
renk daha bi yakışıyor yada bana öyle geliyo.
Allah kaza bela vermesin.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti Mithath » 22 Mar 2010, 01:35

octaviaman Corolla'da da Aynı Problem Baş Göstermişti Ama Onu Takan Usta Sürtünmeyi Engellemişti Isıdanda Boyada Herhangi Bi Etkilenme Olmadı Fakat Bunun rengide Beyaz Oldugundan Biraz Daha Dikkatli Olmak Gerekir.. dmaka Teşekkür Ederim Hemşerim Zaten Beyazını Görene Kadar Aklımdan Geçmiyodu Octavia Yanlış Anlaşılmasın Beğenmediğimden Değil Sadece Hiç aklıma Gelmemişti Nedense Ama Şimdi Bakmış Oldugum Focus ve Golf'lerle Yanyana Koyacak Olursam Ne Kadar İyi Seçim Yaptığımı Anlıyorum :)
Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

İleti octaviaman » 22 Mar 2010, 13:10

*Bence yaşıtı corolla yla yan yana koyduğunda da iyi seçim hissi verir.
*Doktur beyazı maşşallah.
*Tampona zarar tehlikesi riski benzinlide daha az olabilir.Dizelde aktif çıkışlı olarak o şekilde pek sağlıklı olmuyor.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti Mithath » 23 Mar 2010, 01:47

Doktur Beyazı Beni Çeken En Büyük Etken :))

Dizel'in Çıkışına Göre Benzinli Evet Daha  Yumuşak Olur Diye Düşünüyorum Bu Hafta LPG Montajını Yaptırayım Sonrasında Bakıcam Onun Çaresine, İşten Güçten Vakit Bulursak Artık :(

Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

İleti şahinbey » 23 Mar 2010, 02:20

Benim octi de beyaz,şeker beyazı olarak geçiyor renk.Orjinal CD çaları yok galiba,bence varsa orjinalini taktır.Birde ilk iş bence arka sileceği taktır...
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti şahinbey » 23 Mar 2010, 02:21

Bu arada hayırlı olsun demeyi unuttum,kusura bakma...Güzel bir seçim,gülegüle binin aracınıza.
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Mithath » 23 Mar 2010, 02:26

Kasetçalar Mevcut Üzerinde Orjinal Cd Çalar Değilde Sağlam Çıkışlı Deh 4000+ Pioneer Serisi Düşünüyorum Aynı Zamanda Aux Çıkışı Benim İçin Önemli Telefon Görüşmeleri ve Telefon Navigasyonunu Kullanırken Yardımı Çok Oluyor Orjinalden Aux Çıkışı Olmamasıda Üzdü Beni :( Arka Sileceği Çıkmış Bagajda Duruyor Birde Kültablası Mekanizması Bozuk Açık Duruyor Bu İkiside İlk İşler Arasında.. Teşekkür Ederim..
Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

İleti SELİM_ANK » 23 Mar 2010, 02:30

zaten kül tablası ve kolçak kırılmazsa olmazdıSmilebu arada plaka çok anlamlı hayırlı olsunLOL
Kullanıcı avatarı
SELİM_ANK
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Elegance 2003

İleti Mithath » 23 Mar 2010, 02:34

[quote="SELİM_ANK"]zaten kül tablası ve kolçak kırılmazsa olmazdıSmilebu arada plaka çok anlamlı hayırlı olsunLOL
[/QUOTE]

Teşekkür Ederim :)) Böyle Elbiselerde Kullanılan Cırt Cırtlar Olur Ondan Yapıstırsam mı Ki Diyorum Kültablasının İki Tarafına Zaten Kül Değmemiş Bende Kullanmıyorum Arabadayken Öylede İdare Edilebilir Aslında Bakıcam Masraflı İse O Şekilde Yapcam :))

Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir