Yeni Hyundai GETZ aldım arkadaslar nasıl?

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni Hyundai GETZ aldım arkadaslar nasıl?

İleti lazianke » 05 Nis 2010, 23:40

çerçi eşeğini övermiş, herkes bindiğini övecektir. siz bizim gibi skodacılara bakmayın. hayırlı olsun, kazasız belasız, masrafsız günler nasip etsin Mevla...

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti Favocu » 06 Nis 2010, 05:24

Hayırlı olsun gerçekten güzel arabalar. Bilmeyenler hyundai, kia vs. gibi kore malı markalar hakkında ön yargılı olabilirler ama çok kaliteli arabalar üretiyorlar. Bende araba alacağım zamanlarda hyundai getzler ile kia picantolara bakmıştım bir süre. Paramız favorite yetti :)
Kullanıcı avatarı
Favocu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit 135 L

İleti fıratt » 06 Nis 2010, 07:08

madem hyundai alacaksın neden benzinli aldınki,insanların hyundaiyi tercih etme sebebi dizel ve yakıtın az oluşudur hyundai almalarının tek mantıklı sebebi budur sorsan ama senin gidip benzinlisini alman pek iyi bir tercih değil bana kalırsa,ben bile arac bakarken hyundai varsa ilk dikkat ettiğim dizelmi?tercih edilen piyasaca bir arac değil getz benzinli.
ama olsun artık alınmış alınmıştır hayırlısı olsun kazasız belasız suruş dileğiyle
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti delidolu » 06 Nis 2010, 07:30

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
Alınanan kötüsü olmaz derler, ama sonuçta hyundai işte.
Siz ailecek içine bindiğinizde kendinizi rahat/güvende hissettikten sonra bize/bana laf düşmez. Ama kapıma alman arabasından başkasını da koymam diye düşünenlerdenim.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti grey_wolf » 06 Nis 2010, 08:07

ben hala reno-hyundai-fiat vb. arabalara verilen paranın ancak yarısını hakettiğini düşündüğüm için. sadece bu paraları bu arabalara verenlere yazık diyorum. bu tabiki benim fikrim. bence hyundai avrupa ve dünyada aldığı başarıların %90 nını para ile almıştır. yani reklam vs. ben almıyım alanada mani olmayayım.

yazdığım yorumlarada sallıyo diyenlere alın bir hyundai de o zaman konuşalım diyorum. benim için evdeki peynir tenekesinden bir farkı yok bu arabaların.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti vipsezgin » 06 Nis 2010, 08:25

dostum güle güle kullan ALLAH kaza bela göstermesin araba çorludanmış bende çorluda oturuyorum KM si az bır arac güzelmiş güle güle gez :) kimseye aldırma mercedes bşle alsan niye BMW almadın derler :D
Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sezgin
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Silver line

İleti fıratt » 06 Nis 2010, 09:11

vipsezgin yazdı:dostum güle güle kullan ALLAH kaza bela göstermesin araba çorludanmış bende çorluda oturuyorum KM si az bır arac güzelmiş güle güle gez :) kimseye aldırma mercedes bşle alsan niye BMW almadın derler :D

sende ufurmuşun ya skodam uyelerini çoban yaptın iyice :D
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti casyyy » 06 Nis 2010, 09:54

Teşekkurker arkadaslar yorumlar için. Allah sizede kazasız binmek nasip etsin.İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
casyyy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Hyundai Getz 1.3 GLS

İleti hetepe » 07 Nis 2010, 08:50

Bir de Allah vermesin, kaza falan yapmayın, sadece hundai değil, uzakdoğu araçları belli bir düzeyde sonuçta... 1341 cm3 yazdığına göre 1300-1599 arası vergilendirilecek, o bir dezavantaj, yani hem 1,3 e bineceksin, hem 1,6 vergisi ödeyeceksin, ben bu yüzden suzuki swift 1,3 alacaktım almadım.
Güle güle kullanın, ufak tefek vuruklar sadece satışta öne çıkar, aracı ve kullanımı hiç etkilemez...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti gokhanbek » 07 Nis 2010, 09:52

Arkadaşlar dün ablamın 2008 1.4 dohc otomatik 18000 kmde benzinli arabasını 18.500 e sattım.(çizik dahi yok) demekki ucuza satmışım :)
Ben aynı zamanda fabia choice(101 bg) sattım geçen sene.
Sürüş zevkine gelince fabia ile kıyaslamam bile.Fabia yı zevkle sürüyosun, getz ise sadece gittiğin yere götürüyor o kadar...
gokhanbek
CLASSIC
CLASSIC

İleti y.emre » 07 Nis 2010, 09:59

grey_wolf yazdı:ben hala reno-hyundai-fiat vb. arabalara verilen paranın ancak yarısını hakettiğini düşündüğüm için. sadece bu paraları bu arabalara verenlere yazık diyorum. bu tabiki benim fikrim. bence hyundai avrupa ve dünyada aldığı başarıların %90 nını para ile almıştır. yani reklam vs. ben almıyım alanada mani olmayayım.

yazdığım yorumlarada sallıyo diyenlere alın bir hyundai de o zaman konuşalım diyorum. benim için evdeki peynir tenekesinden bir farkı yok bu arabaların.
sallıyo diyen benim hyundai kullananda benim
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti grey_wolf » 07 Nis 2010, 11:07

y.emre yazdı:
grey_wolf yazdı:ben hala reno-hyundai-fiat vb. arabalara verilen paranın ancak yarısını hakettiğini düşündüğüm için. sadece bu paraları bu arabalara verenlere yazık diyorum. bu tabiki benim fikrim. bence hyundai avrupa ve dünyada aldığı başarıların %90 nını para ile almıştır. yani reklam vs. ben almıyım alanada mani olmayayım.

senin için sıkıntı yoksa (şimdilik) benim için sorun yok. ha sıkıntı olsanda benim için yine sorun yok ya o başka mesele. ben kendi düşüncelerimi söylüyorum. tamamen benim fikrim. ne demişim ben almıyım alanada mani olmayayım.

Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti y.emre » 07 Nis 2010, 11:14

grey_wolf yazdı:
y.emre yazdı:

senin için sıkıntı yoksa (şimdilik) benim için sorun yok. ha sıkıntı olsanda benim için yine sorun yok ya o başka mesele. ben kendi düşüncelerimi söylüyorum. tamamen benim fikrim. ne demişim ben almıyım alanada mani olmayayım.
arkadasım işine gelen kısmı etiketleme..
demişsin ya sallıyo diyenler alsın hyundai de konusalım diye
buyur hyundaı dizel kullanıcısıyım ne biliyon hyundai hakkındada
''neresinden bakarsan bak sonuçda hyundai. 100.000 km olmadan sat. sonra dizlerini döversin.''
diyebiliyosun ??
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti grey_wolf » 07 Nis 2010, 11:21

y.emre yazdı:
grey_wolf yazdı:
y.emre yazdı:

''neresinden bakarsan bak sonuçda hyundai. 100.000 km olmadan sat. sonra dizlerini döversin.''
diyebiliyosun ??

dediklerimin arkasındayım. benim için üzerini altın kaplasan hyundai işte. ama ben çok 100,000 km yi geçmiş hyundai kullandım. motor rezalet. arbanın her yeri oynuyor. hızlandıkça sanki ucacakmış gibi . güvenlik sıfır. ama sana hayırlı olsun. inş bu dediklerim senin arabanda olmaz. ( bence olacak ama neyse) boşver .

Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti y.emre » 07 Nis 2010, 11:32

grey_wolf yazdı:
y.emre yazdı:
grey_wolf yazdı:
y.emre yazdı:

diyebiliyosun ??

dediklerimin arkasındayım. benim için üzerini altın kaplasan hyundai işte. ama ben çok 100,000 km yi geçmiş hyundai kullandım. motor rezalet. arbanın her yeri oynuyor. hızlandıkça sanki ucacakmış gibi . güvenlik sıfır. ama sana hayırlı olsun. inş bu dediklerim senin arabanda olmaz. ( bence olacak ama neyse) boşver .
siz hala 10 sene öncesinin hyundaisinden bahsediyosunuz..
gecen yetkili serviste gördüğüm LPGli era (taksi) 315.000 bakımına gelmişti servis danışmanıyla konustum adam bakımlarını bu sekilde düzenli yaparsa bi bu kadar daha gideceğini söyledi
yalan değil sahibindende 500 bin kmde eraları görüyorum..
ama sizinki ön yargı nasıl skodayı eski çarpık bacaklı pickuplar zanneden insanlar varsa 5 para etmez diyenler sizinkide o şekil..
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ilker_617 » 07 Nis 2010, 11:45

HAyırlı olsun allah kaza bela vermez inş.=)

ilker_617
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Trabzon
Arabanız: FABİA 1.2HTP 2005

İleti C@GL@R » 07 Nis 2010, 11:57

motor olarak hyundai iyidir..kaborta sağlamlık olarak aynısını diyebilirmiisn emre sanırım konu birazda bu yüzden uzadı..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti y.emre » 07 Nis 2010, 12:05

caglarkrbyk yazdı:motor olarak hyundai iyidir..kaborta sağlamlık olarak aynısını diyebilirmiisn emre sanırım konu birazda bu yüzden uzadı..
Alman kalitesini tabiki beklemem lazım ama arkadaşta motorla ilgli konusuyoz 100 bin olmadan sat dizni döversin diyo !!
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir