İLK OCTAVİAM VE İLK MODİFİYEM

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İLK OCTAVİAM VE İLK MODİFİYEM

İleti delidolu » 10 Kas 2010, 21:18

AHMET48 yazdı:....ve benim yaşadığım yerde aracım tek olduğu için yoğun ilgi görüyor .....

daha geçen yaz bodrumdaydım -ki kendim de aslen yatağanlıyım, hemşehriyiz yani ;)- sadece yolda giderken "bodrum plakalı(')" 2 tane octavia gördüm, birisi a5 kasa seninkisinden, diğeri de a4 collection yani benimkisinden. her ikisine de arkadan sellektör, yanına gelince de yavaşlayıp korna ile selam verdim hatta... buna rağmen beni bile görmediler(!!!) o yüzden bodrumda tek değilsin benim bildiğim en az 3 octiden birisin...
modifiyeye gelince, inan bana tüm samimiyetimle söylüyorum octavia'ya modifiyeye gerek yok, ihtiyacı hiç yok.. aman gözünü seveyim hemşehrim arabana "çakal bmw" tarzı 1şey yapma da -lütfen yanlış anlaşılmasın- ne yaparsan yap. arabanın yolda gidişi bi başka, durup park edişi bi başka... önden-arkadan ayrı güzel, yandan ayrı bi güzel.... herşeyden öte adı güzel ne de olsa güzel bir kız adı... :)
viewtopic.php?f=9&t=3389

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti delidolu » 10 Kas 2010, 21:24

AHMET48 yazdı:....ve benim yaşadığım yerde aracım tek olduğu için yoğun ilgi görüyor .....

daha geçen yaz bodrumdaydım -ki kendim de aslen yatağanlıyım, hemşehriyiz yani ;)- sadece yolda giderken "bodrum plakalı(')" 2 tane octavia gördüm, birisi a5 kasa seninkisinden, diğeri de a4 collection yani benimkisinden. her ikisine de arkadan sellektör, yanına gelince de yavaşlayıp korna ile selam verdim hatta... buna rağmen beni bile görmediler(!!!) o yüzden bodrumda tek değilsin benim bildiğim en az 3 octiden birisin...
modifiyeye gelince, inan bana tüm samimiyetimle söylüyorum octavia'ya modifiyeye gerek yok, ihtiyacı hiç yok.. aman gözünü seveyim hemşehrim arabana "çakal bmw" tarzı 1şey yapma da -lütfen yanlış anlaşılmasın- ne yaparsan yap. arabanın yolda gidişi bi başka, durup park edişi bi başka... önden-arkadan ayrı güzel, yandan ayrı bi güzel.... herşeyden öte adı güzel ne de olsa güzel bir kız adı... :) Bu arada aramıza hoşgeldin.
[url=viewtopic.php?f=9&t=3389]viewtopic.php?f=9&t=3389[/url]
http://www.skodam.com/viewtopic.php?f=9&t=3389

(not: sistemde bi tıkanıklık var galiba msg yazıyorum başarıyla gitti görünüyor ama konu içinde görüntülenmiyor!!)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti AHMET48 » 11 Kas 2010, 09:08

A4 KASA OLAN OCTAVİA 1.8 T KIRMIZI İSE O DA BNM ARKADAŞIM BODRUM SKODA YETKİLİ SERVİSİİNDE USTABAŞI BNM ARABAMIN HERŞEYİ İLE O İLGİLENİR KENDİ ARABASINDAN FARKSIZ DAVRANIR.BENDE MEMNUN OLDUM HEMŞERİM BURALARA GELİRSEN GÖRÜŞMEK İSTERİM.TEŞEKKÜRLER.
AHMET48
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet içel
Nereden: Muğla
Arabanız: SUPER B 1.6 TDI ELEGANCE

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir