OCTAVIA ELEGANCE 1.6 TDI Cappucino Bej RESİMLER

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OCTAVIA ELEGANCE 1.6 TDI Cappucino Bej RESİMLER

İleti SELİM_ANK » 13 Kas 2010, 12:45

abicim araç 10 numara kazasız belasız kullan inşallah ;)
ancak şu skoda da anlayamadığım bişey var 50bin tl gibi bir rakam veriliyor araç almak için ama bolero ekran ve 17'' jant koyulmuyor şu araca :!: tamamen skoda ayıbı bu bence!!

Kullanıcı avatarı
SELİM_ANK
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Elegance 2003

İleti maximous » 14 Kas 2010, 14:27

Güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Aracı beğenmenize çok sevindim. Darısı herkesin başına inşallah..

Vites topuzu ve körüğü yeni kasaların hepsinde siyah. Artık bu şekilde üretiliyor. Cam filmlerini ise, bayideki arkadaş aracı teslim etmeden önce anlaşmalı filmciye yaptırdı. İsteyenlere Bayide gelip uyguluyormış adamlar. Anlaşmaları varmış. 1 numara yaptırdım zaten en açığı. Aracın rengi biraz açık olduğundan güzel olacağını söyledi. Gerçekten gördükten sonra ben de çok beğendim.

Bolero teybin orjinalinde olmaması beni de çok şaşırtıyor. Sonuçta dediğiniz gibi 50 bin liralara yakın paralar ödeyip de bunun standart olmaması çok saçma. Yeti Exprince de standart olarak sunuluyor. Elinde ki octavialarda olsaydı farkını verip değiştirecektim ama elinde de yoktu hiç. Siparişle de 1.750 TL gibi bir rakamdan bahsediyorlar. Araştırıcam ama nasıl bulabilirim diye ?
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

İleti quickcan » 14 Kas 2010, 14:40

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler... İnsanı tahrik ediyor bu resimler..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

Önceki

Otomobilim