2005 skoda fabia (101hp)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2005 skoda fabia (101hp)

İleti tuzsuz » 10 Ağu 2011, 22:48

hetepe yazdı:
tuzsuz yazdı:ben de sizleri yarışa davet ediyorum. elbette pistlerde caddelerde değil. :) :D

Hay aslanım, hemşom bee...işte muhabbet böyle olur...
Tamam, ben gelirim ama senin araban 101 lik, yersin beni...Ama trafikte dersen rakip tanımam...

trafikte kapışmayalım abi. çok değil 1 saat önce inönü bulvarı çıkışı eskişehir yolu başlangıcında kaza vardı. ticari taksiydi galiba çarpan araç. yayaya çarpmış muhtemelen de yaya ölmüştü çünkü üstüne gazete kağıtları kapatılmıştı bugün birisi geceyi ailesi ile geçiremeyecek. yaya ne kadar haksız da olsa muhtemel yılların şöförü taksici gaza fazla yüklendi ve duramadı. sonuçsa; bitmiş iki hayat ve acı çekecek insanlar.

Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti hetepe » 11 Ağu 2011, 09:17

%100 haklısın, ben laf olsun diye söyledim...
haksız yaya falan yoktur aslında, sarhoş da olsa, deli de olsa arabanın önüne bile atlasa vicdanen de, kanunlarda da yaya haklıdır ve öyle olması gerekir bence...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti tuzsuz » 11 Ağu 2011, 14:27

hetepe yazdı:%100 haklısın, ben laf olsun diye söyledim...
haksız yaya falan yoktur aslında, sarhoş da olsa, deli de olsa arabanın önüne bile atlasa vicdanen de, kanunlarda da yaya haklıdır ve öyle olması gerekir bence...

ben de farkındayım muhabbet olsun diye söylediğinizin ama ben cidden ve sebebiniz (şahsınız adına konuşmuyorum) her ne olursa olsun hız yapmanın gerekli olmadığını düşünüyorum. biraz geç gidersiniz istediğiniz yere ama gidersiniz. başkasının gitmesine de engel olmazsınız diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti Bluedays » 11 Ağu 2011, 15:28

Burada yazılanlar ne yazıkki toplumumuzun ne hale geldiğinin göstergesidir. Artık kimsenin kimseye tahammülü kalmamış. Arkadaş gelmiş, birseyler paylaşmış, aracını satabileceğini söylüyor. Oradan biri çıkıp, kendini tanıtsana, arabanın reklamını yapıyorsun diyor, sonra malum arkadaşımız sinirle birseyler yazıyor. Burası forum yani paylaşım yeri. Arkadaş da birseyler paylaşmış. İlla yarışma platformu gibi gelir gelmez, benim adım ali istanbul pendikten katılıyorum 29 yaşında bekarım yazması mı gerekiyor?
İlk zamanlarınızı hatırlayın hangimiz gelip, kendini tanıttı? (Tanışma platformu dışında)
Dürüst olun, bu siteye yazanların %80'i aracını ilk alır almaz mı geldi buraya yoksa ilk problemi yaşar yaşamaz mı?
E doğalı budur zaten aracı almadan bile olsa gelir, fikir danışır, ona göre araç alırız. Yada başımız dara düşer, gelir , yine tecrübeli dostlardan yardım isteriz. Bunun neresi yanlıştır?

Dediğim gibi artık kimsenin kimseye tahammülü kalmadı memlekette.
Biraz hoşgörü herseyi çözebilir kanaatindeyim.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti enginka » 15 Ağu 2011, 17:53

Bluedays yazdı:Burada yazılanlar ne yazıkki toplumumuzun ne hale geldiğinin göstergesidir. Artık kimsenin kimseye tahammülü kalmamış. Arkadaş gelmiş, birseyler paylaşmış, aracını satabileceğini söylüyor. Oradan biri çıkıp, kendini tanıtsana, arabanın reklamını yapıyorsun diyor, sonra malum arkadaşımız sinirle birseyler yazıyor. Burası forum yani paylaşım yeri. Arkadaş da birseyler paylaşmış. İlla yarışma platformu gibi gelir gelmez, benim adım ali istanbul pendikten katılıyorum 29 yaşında bekarım yazması mı gerekiyor?
İlk zamanlarınızı hatırlayın hangimiz gelip, kendini tanıttı? (Tanışma platformu dışında)
Dürüst olun, bu siteye yazanların %80'i aracını ilk alır almaz mı geldi buraya yoksa ilk problemi yaşar yaşamaz mı?
E doğalı budur zaten aracı almadan bile olsa gelir, fikir danışır, ona göre araç alırız. Yada başımız dara düşer, gelir , yine tecrübeli dostlardan yardım isteriz. Bunun neresi yanlıştır?

Dediğim gibi artık kimsenin kimseye tahammülü kalmadı memlekette.
Biraz hoşgörü herseyi çözebilir kanaatindeyim.

teşekkür ederım,duygularıma tercüman olmuşsun umarım herkes senın gıbı duyarlı olur ama bu güzel forumda cok degerlı ınsanlar var ve bılgı alısverısı ıcınde cok bılgılendırıcı bır fabıacı olarak yıllardır takıp edıyorum bu forumu yenı uye oldum bende paylasımla yardımcı olacagım..
enginka
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: engin ka
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: skoda fabia special 2005

İleti ünsal » 15 Ağu 2011, 22:00

Hoşgeldin arkadaşım .. 101 lik spensial güzel araç performans yakıt gayet iyi ve sorunsuz bencede imkanın varsa satma hakkında hayırlısı olsun ....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti enginka » 16 Ağu 2011, 13:45

tesekkurler unsal su anda vazgectım zaten satmaktan hakkatende oyle 101 lıgın tadını alan bırakamıor
enginka
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: engin ka
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: skoda fabia special 2005

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir