Nihayet forman'landım :)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Nihayet forman'landım :)

İleti syossett » 09 Ağu 2011, 11:09

alwaysloser yazdı:hayırlı olsun nekadar masraf yapmış olsanızda aracın içinize sinmesi ve memnun olmanız sevindirici hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin

bişe soracağım plaka 33 yani mersin ,mersinde mi yaşıosunuz

Hayır ben ankarada yaşıyorum satıcı (!) mersinde öğretmenmiş :D sınıf öğretmeni8-)

Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti syossett » 09 Ağu 2011, 11:17

turnalarkenan yazdı:güle güle ağzının tadı ile binersin inşallah, satıcının da yaptığı terbiyesizlik kendine kar kaldı zannediyor ama bir gün bir yerden çıkar sen korkma..............
yeterki bizde aynı şeyleri yapmayalım.

Haklısın kardeşim ..İlahi adalet bir gun tecelli eder. Bakın ben seat marbellayı satmadan once adam kastamonuya gideceği için sanki binecekmişim gibi bakım yaptırdım . Bujıler kablolar platinn distrubutor fan müşürü vs .. Sırf adam kastamonuya gıdeceği için içime sinmedi. Adama benzın gostergesının çalışmadıgını , frenlerın ve el frenlerının yapılması gerektıgını belırttım . Arkadaş aldı arabayı bastı kastamonuya gıttı kac kez tesekkur ettı hatırlamıyorum . Sorun satıp kurtulmak değil, arkadndan iyi birisi olarak anılmak. Ben ıyı nıyetımın kurbanı oldum ama sorun değil halloldu araba bir sekılde ama ınsan 2013 muayene deyip de noterde 2012 çıkınca, egzos pulunun gectıgını yıne noterde ogrenınce ya sabır dedım hıc olmazsa araba ıyı dıyerek sıneye cektım .Yani ben ıyı nıyetımden dolayı getır ruhsatı goreyım dıyemedım, ınandım . Ben yıllarca oncelerden araba alıp sattıgım kısılerle hala bayram kandil yılbası mesajlasır gorusurum belkı 15 araba sattım hıc kımse ardımdan tek laf etmedı .. Neyse, guzel dileklerınız ıcın hepınıze tesekkur ederım. hepınıze kazasız cezasız surusler dılıyorum ..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti cobweb » 09 Ağu 2011, 16:11

Hayırlı olsun kazasız belasız binmeniz dileğiyle ;)

Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli..
.

Kullanıcı avatarı
cobweb
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Levent
Nereden: Bolu
Arabanız: Felicia 1.6glxi

İleti syossett » 09 Ağu 2011, 19:01

Teşekkurler Levent arkadaş..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tuzsuz » 09 Ağu 2011, 19:46

güle güle kullanın. tekeri düz bassın. :)
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti syossett » 09 Ağu 2011, 20:49

Eyvallah Tuzsuz kardeş cümlemizin..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE