TANIŞTIRAYIM BU BENİM OCTAVİA...

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TANIŞTIRAYIM BU BENİM OCTAVİA...

İleti Anonymous2 » 18 Kas 2011, 22:59

Aracımı fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istiyorum. İşte karşınızda 2011 ŠKODA OCTAVİA 1.4 TSİ DSG ELEGANCE...

Eklentiler
Octavia'm 1.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 2.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 3.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 4.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 5.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 6.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 7.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 8.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 9.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 10.JPG
OCTAVİA'M
Octavia Elegance 1.4 TSI DSG A5 2011

Kullanıcı avatarı
Anonymous2
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Balıkesir
Arabanız: Oº°‘¨2011 SKODA OCTAVİA 1.4 TSI DSG ELEGANCE¨‘°ºO

İleti Anonymous2 » 18 Kas 2011, 23:05

DEVAM...
Eklentiler
Octavia'm 11.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 12.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 13.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 14.JPG
OCTAVİA'M-TV-NAVİGASYON....
Octavia'm 15.JPG
Octavia'm 16.JPG
Octavia'm 17.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 18.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 19.JPG
OCTAVİA'M
Octavia'm 20.JPG
OCTAVİA'M

Kullanıcı avatarı
Anonymous2
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Anonymous2 » 18 Kas 2011, 23:06

DEVAM...
Eklentiler
Octavia'm 21.JPG
OCTAVİA'M

Kullanıcı avatarı
Anonymous2
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Anonymous2 » 18 Kas 2011, 23:07

BİTTİ...
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

Kullanıcı avatarı
Anonymous2
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 18 Kas 2011, 23:38

Güzel makina. Güle güle kullanınız.

Benim çocuklarda geçen gün bizim aracı yıkayıp paklayıp lastikleri ve jantı kışlıklarla değiştirip resimlediler. Bir babanın delikanlılarının olması araca yarıyor. En kısa sürede fotoları yayınlarız.

Bu arada Navigasyon ne marka ve kaça maloldu?

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti Anonymous2 » 18 Kas 2011, 23:53

skodaizm yazdı:Güzel makina. Güle güle kullanınız.

Benim çocuklarda geçen gün bizim aracı yıkayıp paklayıp lastikleri ve jantı kışlıklarla değiştirip resimlediler. Bir babanın delikanlılarının olması araca yarıyor. En kısa sürede fotoları yayınlarız.

Öncelikle mesajınız için teşekkür ederim.
Navigasyon konusu ise Bursa Bozkurt Otomotivden aracı alırken bolero istedim onlarda yanlış sipariş üzerine bolerosuz getirmişler sonra bana böyle birşey olduğunu ve firmanın skoda için ürettiğini söylediler. markasını hatırlamıyorum söylemişlerdi skoda için üretildiği için üzerinde yazmıyor. (tv-park sensörü ve geri kamera vs.vs ) bolerodan daha çok özelliğe sahip. Herkese öneririm.

Kullanıcı avatarı
Anonymous2
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti jawacı » 18 Kas 2011, 23:54

güzel cihaz kazasız belasız kullanın inşallah. Balıkesir in neresindensiniz? bende iki yıldır balıkesirli sayılırım, Burhaniye de evim var. aslında edremit körfezi ile ilk defa 90 yılında Akçay a gitmekle tanıştım. o zamandan beri ayağımı çekemedim. körfezi seviyorum.
"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
jawacı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: murat sürer
Arabanız: 94 favorit lx

İleti omerskar » 19 Kas 2011, 00:37

Öncelikle Allah kaza bela vermesin güle güle bin,

- Dış renk ve iç döşeme uyumu güzel ( Benim aracım da dış beyaz iç bej )..
- Döşemeler deri sanıyorum, deriler hakiki mi ? Suni mi ? Orjinal mi ? Sonradan mı yaptırdın ? Sonradan yaptırdıysan kime ve nerede ? :)) ( Bende istiyorum da ondan :)) )
- Navigasyon benim meslek gereği olmazsa olmazım, ama malesef orjinali çok pahalı ve arac alış sürecinde alma şansım olmadı, Ebay dahil birçok internet sitesinden araştırdım, değişik seçenekler var ama bu modeli ilk defa gördüm. Fiyat ve temin bilgisi verirmisin.
- Paspaslar maalesef olmamış.. :(( Henüz 2012 modellerin kauçuk bej paspasları aksesuar listesine girmemiş. Bu nedenle palyatif bir çözüm bulmuşsun sanırım. Ama renk uyumu kötü üzgünüm.. :( Ben de Mercedesten kalma bej kauçuk paspasları koydum, arka şekiller tam olmadı ama nispeten su ve çamurdan koruyor diye şimdilik idare ediyorum. Ama renk uyumu güzel.

Şimdilik yorumlarım bunlar, cevaplarını bekliyorum. Selamlar
omerskar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ömer
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Octavia 1.6 TDI DSG Elegance

İleti omerskar » 19 Kas 2011, 00:40

skodaizm yazdı:Güzel makina. Güle güle kullanınız.

Benimkiler sadece aracı kullanırlar, iş yıkama ve bakıma gelince toz olurlar :))) Annelerinin Golf'ünü satınca yaya kaldılar.. Octavia ya sulansalarda benden onlara sıra kalmıyor :)))
omerskar
CLASSIC
CLASSIC

İleti Anonymous2 » 19 Kas 2011, 18:45

jawacı yazdı:güzel cihaz kazasız belasız kullanın inşallah. Balıkesir in neresindensiniz? bende iki yıldır balıkesirli sayılırım, Burhaniye de evim var. aslında edremit körfezi ile ilk defa 90 yılında Akçay a gitmekle tanıştım. o zamandan beri ayağımı çekemedim. körfezi seviyorum.

Teşekkür ederim... :) Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Güre'de oturuyoruz. Körfez gerçekten süper ve bundan gurur duyuyorum...

Kullanıcı avatarı
Anonymous2
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti T.T. » 19 Kas 2011, 18:50

Hoş duruyor Allah kaza bela vermesin
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti Anonymous2 » 19 Kas 2011, 18:52

omerskar yazdı:Öncelikle Allah kaza bela vermesin güle güle bin,

- Döşemeler deri sanıyorum, deriler hakiki mi ? Suni mi ? Orjinal mi ? Sonradan mı yaptırdın ? Sonradan yaptırdıysan kime ve nerede ? :)) ( Bende istiyorum da ondan :)) )
- Navigasyon benim meslek gereği olmazsa olmazım, ama malesef orjinali çok pahalı ve arac alış sürecinde alma şansım olmadı, Ebay dahil birçok internet sitesinden araştırdım, değişik seçenekler var ama bu modeli ilk defa gördüm. Fiyat ve temin bilgisi verirmisin.
- Paspaslar maalesef olmamış.. :(( Henüz 2012 modellerin kauçuk bej paspasları aksesuar listesine girmemiş. Bu nedenle palyatif bir çözüm bulmuşsun sanırım. Ama renk uyumu kötü üzgünüm.. :( Ben de Mercedesten kalma bej kauçuk paspasları koydum, arka şekiller tam olmadı ama nispeten su ve çamurdan koruyor diye şimdilik idare ediyorum. Ama renk uyumu güzel.

Teşekkür ederim... Allah kimseye kaza bela vermesin.
Ve sorularınız cevapları:
-Döşemeler deri ve hakiki gerçek deri, aracıma sonradan yaptırdım yani orjinal denemez ama orjinalinin tıpatıp aynısı (deri paketi 5.000 TL civarı), deriyi izmirde bir hafta sürede yapıldı, bu işi yapan özel bir V.I.P firması adını tam hatırlayamadım bir ara babamda öğrenir paylaşırım. Fiyat tam 2.000 TL tuttu. Daha önce forumda paylaşmıştım buradan bakabilirsiniz ;

octavia-a5/octavia-min-deri-koltuklari-t24158.html" rel="nofollow
-Navigasyon hakkında da alırken oluşan bir hata sonucu bolerosuz gelmiş aracım. İyikide öyle gelmiş bolerodan kat kat daha iyi bence. Bunuda Bursa Bozkurt Otomotiv önerdi: " böyle böyle bir ürün var eğer isterseniz onu taktıralım dediler bizde kabul ettik. Fiyatı 2.500 TL (özellikleri: Dvd,mp3,mp4...,navigasyon,tv,radio,oyun,2 adet torpido usb girişi bir adet iphone-ipod bağlantı kablosu bulunmaktadır,Bluetooth Araç Kiti,not defteri gibi birçok özelliğe sahiptir.)
-paspaslar konusunda haklısınız.bende çaresizlikten aldım. siyah almaktasa bu iyidir diye düşündüm. Ayrıca fotolarda bellimi bilmiyorum ama aracın zeminindeki kumaşın üzerinide kirlenmemesi için suni deri kaplattırdım. onun rengide bej...

Kullanıcı avatarı
Anonymous2
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Anonymous2 » 19 Kas 2011, 19:04

T.T. yazdı:Hoş duruyor Allah kaza bela vermesin

Teşekkür ederim, sağolun...

Kullanıcı avatarı
Anonymous2
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti omerskar » 19 Kas 2011, 23:43

tolgahan1994 yazdı:
omerskar yazdı:Öncelikle Allah kaza bela vermesin güle güle bin,

Teşekkür ederim... Allah kimseye kaza bela vermesin.
Ve sorularınız cevapları:
-Döşemeler deri ve hakiki gerçek deri, aracıma sonradan yaptırdım yani orjinal denemez ama orjinalinin tıpatıp aynısı (deri paketi 5.000 TL civarı), deriyi izmirde bir hafta sürede yapıldı, bu işi yapan özel bir V.I.P firması adını tam hatırlayamadım bir ara babamda öğrenir paylaşırım. Fiyat tam 2.000 TL tuttu. Daha önce forumda paylaşmıştım buradan bakabilirsiniz ;

octavia-a5/octavia-min-deri-koltuklari-t24158.html" rel="nofollow" rel="nofollow
-Navigasyon hakkında da alırken oluşan bir hata sonucu bolerosuz gelmiş aracım. İyikide öyle gelmiş bolerodan kat kat daha iyi bence. Bunuda Bursa Bozkurt Otomotiv önerdi: " böyle böyle bir ürün var eğer isterseniz onu taktıralım dediler bizde kabul ettik. Fiyatı 2.500 TL (özellikleri: Dvd,mp3,mp4...,navigasyon,tv,radio,oyun,2 adet torpido usb girişi bir adet iphone-ipod bağlantı kablosu bulunmaktadır,Bluetooth Araç Kiti,not defteri gibi birçok özelliğe sahiptir.)
-paspaslar konusunda haklısınız.bende çaresizlikten aldım. siyah almaktasa bu iyidir diye düşündüm. Ayrıca fotolarda bellimi bilmiyorum ama aracın zeminindeki kumaşın üzerinide kirlenmemesi için suni deri kaplattırdım. onun rengide bej...

Düşündüğüm gibi deriler usta işi olmuş, konu ile ilgili başlığı da okudum. Yalnız bej deri gerçekten çok dikkat istiyor, temizlemek düşündüğün kadar kolay olmayabilir. Hele pantolon kemeri bel kısmında iz yaparsa vay anam vay. Bu nedenle sana tavsiyem www.deriklinik.com den ulaşabileceğin deri koruma malzemelerinden satın al. Çok pahalı değil ve gerçekten koruyor ve temizliyor. Mercedes için almıştım işe yaramıştı. Ben de aracıma deri yaptırmak istiyorum ama 2000 TL biraz yüksek rakam gibi geldi, gerçi işçilik önemli ama deri o kadar para tutmuyor. Ayrıca İzmir'de olması da başka bir handikap.
omerskar
CLASSIC
CLASSIC

İleti Anonymous2 » 21 Kas 2011, 18:46

Evet deride açık renk gerçekten çok dikkat istiyor. Deri temizleme konusunda çok teşekkür ederim, kesinlikle işime yarar. Deriyi yaptırdığımız yer bir deri temizleme solisyonu vermişti ama pek işe yarar bişey değil...
:)

Kullanıcı avatarı
Anonymous2
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sampionibo » 21 Kas 2011, 20:34

Kazasız belasız sürüşler dilerim.Aracınız gerçekten çok güzel ;)
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti Anonymous2 » 22 Kas 2011, 18:58

sampionibo yazdı:Kazasız belasız sürüşler dilerim.Aracınız gerçekten çok güzel ;)

Teşekkür ederim... :)

Kullanıcı avatarı
Anonymous2
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hsynaslan0010 » 22 Kas 2011, 19:40

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin inş nazarda deymesin maşşallah
hsynaslan0010
CLASSIC