siyah şeker (favorit blackline)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

siyah şeker (favorit blackline)

İleti sercangökay10 » 27 Oca 2012, 11:27

doğru sölüosn favo gibisi yok.orjinalini pek bozmak istemiyorum oyüzden bakalım ilerde borbet falan bişiler yapıcam :)

Kullanıcı avatarı
sercangökay10
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sercangökay
Nereden: Balıkesir
Arabanız: skoda favorit

İleti junior » 30 Oca 2012, 21:16

sercan10 yazdı:aynen diyorum aklımda bi kac bisey daha vr kardes yaza inş farklı bişey olcak aaraba.şahin falan heryerde bunla farklı olmayı düşünüyrm :)

sercan hiç bişey yaptırma gel benim aracı al gayet temiz görünüyo aracın üste 2 verdin mi kırmızı şimşek senin olur:)
junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit 1994 glx

İleti berkin » 01 Şub 2012, 02:32

sercan10 yazdı:memnunmuydunuz

Hemde çoook . valla ne yalan söyliyeyim 2001 megane rxi garajda yatıyodu ben favo ile geziyodum .hemde lpg ile km nin öneminin olmadıgı günlerdi o zamanlar . Akşam yemegi için gebzeden edirneye giderdik . gidiş geliş 1.5 depo lpg . ama o zamanlarda lpg ucuzdu tabiki . haftada yağ degiştirdiğim çok oldu .düşünün işte . babam bg ye giderken lüleburgaz otoban gişeleri yakınıda kaza yaptı araba pert oldu . ama allahtan kendilerine hiç birşey olmadı . kaza oldugunda araba 550.000km deydi. motor fln yaptırmadık . sadece üst kapak contası ve 2 defa debriyaj degişti arabada .

şu an 2001 felicia 1.6 ve fabia 1.6 elegance var . fabia ayrı ama felicia dan aynı tadı alamadım ne diyelim kısmet.
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti sercangökay10 » 01 Şub 2012, 11:46

berkin yazdı:
sercan10 yazdı:memnunmuydunuz

Hemde çoook . valla ne yalan söyliyeyim 2001 megane rxi garajda yatıyodu ben favo ile geziyodum .hemde lpg ile km nin öneminin olmadıgı günlerdi o zamanlar . Akşam yemegi için gebzeden edirneye giderdik . gidiş geliş 1.5 depo lpg . ama o zamanlarda lpg ucuzdu tabiki . haftada yağ degiştirdiğim çok oldu .düşünün işte . babam bg ye giderken lüleburgaz otoban gişeleri yakınıda kaza yaptı araba pert oldu . ama allahtan kendilerine hiç birşey olmadı . kaza oldugunda araba 550.000km deydi. motor fln yaptırmadık . sadece üst kapak contası ve 2 defa debriyaj degişti arabada .

şu an 2001 felicia 1.6 ve fabia 1.6 elegance var . fabia ayrı ama felicia dan aynı tadı alamadım ne diyelim kısmet.

iyi oldu bunları duyduklarım.bazı tereddütlerim oluyo haliyle 18 yasında güven konusu falan ama daha kullanamadım tam anlamıyla okul nedeniyle yatıo araba.artık yaza kısmet şehir dısı yapmayı düşünüyorum.daha pek sürmeden durusuyla tipiyle yakıtıyla gönlümü aldı bile araç :)
Kullanıcı avatarı
sercangökay10
CLASSIC
CLASSIC

İleti sercangökay10 » 01 Şub 2012, 18:56

junior yazdı:
sercan10 yazdı:aynen diyorum aklımda bi kac bisey daha vr kardes yaza inş farklı bişey olcak aaraba.şahin falan heryerde bunla farklı olmayı düşünüyrm :)

sercan hiç bişey yaptırma gel benim aracı al gayet temiz görünüyo aracın üste 2 verdin mi kırmızı şimşek senin olur:)

anlaşırız abi :)
Kullanıcı avatarı
sercangökay10
CLASSIC
CLASSIC

İleti sercangökay10 » 06 Şub 2012, 18:30

teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
sercangökay10