34 N 8411 Gençleşiyor :)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

34 N 8411 Gençleşiyor :)

İleti burak mysterio » 26 Şub 2012, 23:32

Sonunda favoyu komple boyaya verdim yine aynı renke boyattım yalnız bu sefer gerçekten beyaz gibi oldu fotolar yanlış değil aynı renk gören beyaz diyo bakan bir daha bakıyo :D Allah razı olsun Mustafa abimle (Forman37) baya bi ayar çektik favoya.Yapılanlar; Komple boya,Pasta-Cila,yeni termostat takıldı,radyatör peteği temizlendi,ön panjur karbon kaplandı,koltuk kılıfları değişti,arka stoplar ve çamurluk sinyalleri karartıldı,yan kapı çıtaları iptal edildi,Hava filtresindeki gereksiz delikler kapatıldı,10 numara bir gaz ayarı yapıldı (araba artık yüksek devirde gaz yemediği için gaz kesiyo ve dolayısı ile egzost açıkken araba kesiciye girmiş gibi ses çıkarıp patlatıyor,rasgele denk geldi ellemedik hiç ;D ). Yapılacaklar;Ön tampon karlık(Dökme vs), Rüzgarlık,Çelik jant,Ön tampon delinip bas kabini çıkışındaki plastik takılıp hava filtresi girişi yapılacak,araba 3cm düşecek,arka tampona Superb arka tampon eki uydurulmaya çalışılacak.

Şimdi soruyorum size nasıl olmuş :)

Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Burak YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Felicia 1.6 MPİ

İleti forman37 » 27 Şub 2012, 01:09

allah razı olsun kardesım ne demek gorevımız bunlar . 2 gunde bunları yapabıldık daha sonrakı gorusmemızde vıtestekı bosluğu halledıcem benımkındede aynı sorun vardı sanzuman gırısındekı ana pimi ıptal edıp 13 lük cıvata somun ıle sabıtlıycem zımba gıbı yapıcam . elımden geldığınce yardımcı olmaya calısıcam . :) :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti skodahastası » 27 Şub 2012, 17:22

beğenmediklerim şeritler gitmiş bari tavandaki şeritleride at egzoz başı gitmiş o güzel duruyordu, arkaya şuada kullanılan logolardan bitane yapıştır çok boş durmuş bide eskisi gibi tavana folyo çektir zenon far ekletdir camlarada 1 numara flim çektir ;) ama bu halide güzel
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti forman37 » 27 Şub 2012, 17:41

kırmızı serıtlerı sokucez aracta daha ıslerımız bıtmedı zaman kısıtlamasından dolayı yapamadık tavandakı serıtlerı sokucez bende soyledım logo takalım dıye ama ıstemedı bende ısrar etmedım fazla kendı zevkı bısey dıyemem panjuru karbon fılm kapladık hos durdu elımde ıkı adet zenon balastı vardı verdım buraga ıkı adet ampul alıcak sıslere zenon takıcam kendı formanımdakı gıbı 15000 kalvın yapmayı dusunuyoruz. camlara fılm yapılır aslında ama cezası buyuk ugrastırır hıc gerek yok daha gecen gun arkadasım meganla 140 lıra ceza yedı. sosn susturucu komple değişmıs eskısını takmamıslar. çakal egsozcu :D hava fıltresınde fazla delıklerı kapattık termostat değiştirdık kalorıfer peteğını temızledım. ufak tefek yağ kaçaklarını yaptım ınceden guzel bı gaz ayarı yaptım . :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti özkan82 » 27 Şub 2012, 17:44

Dostum kusura bakmada, tam sanayi işi olmuş arac. Jant ve lastikteki yazılar tam bir facia. Stop karartma işini oldum olası sevmezdim , bundada hoş durmamış. Daha sade hale getirmeye çalışırsan daha güzel olur gibi. Güle güle kullanın..
Kullanıcı avatarı
özkan82
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Özkan '
Arabanız: Fabia 1.2 HTP Dinamik

İleti forman37 » 27 Şub 2012, 17:51

ozkan bey dusuncelerınız ıcın tesekkur ederım :) ben aracın sahıbı ısteklerı doğrultusunda aracı bu hale getırdım . bende orjınalcıyımdır fazla bosmayı sevmem ondekı mavı forman de benım zaten burak benım nasıl bı orjınal manyagı olduğumu bılıyo :) bende ısterdımkı bu aracı orjınal yapalım cok soyledım ama dınlemedı . suanlık yapcak bısey yok .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti burak mysterio » 27 Şub 2012, 18:23

forman37 yazdı:allah razı olsun kardesım ne demek gorevımız bunlar . 2 gunde bunları yapabıldık daha sonrakı gorusmemızde vıtestekı bosluğu halledıcem benımkındede aynı sorun vardı sanzuman gırısındekı ana pimi ıptal edıp 13 lük cıvata somun ıle sabıtlıycem zımba gıbı yapıcam . elımden geldığınce yardımcı olmaya calısıcam . :) :)

Sağol abicim inşallah yavaş yavaş yapıcaz bişeyler favoya sen olmasan hala hali haraptı favonun :)
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti forman37 » 27 Şub 2012, 18:25

yapıcaz olucak :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti burak mysterio » 27 Şub 2012, 18:28

Herkese düşüncesi ve önerisi için teşekkür ederim Kerim abi şerit çekmeyi bende düşünüyorum yeniden biraz daha kalın olcak arabayı bascaz az bişe eskisi kadar olmasada biraz daha spor bi egzost takıcaz arka camlara en açık ton film takcam sislere xenon geliyo sadece ampul alınacak . Özkan abi ben orjinalci olmadığım için şimdilik böyle gezcez baktık olmuyo sökeriz eski haline döndeririz önerin için teşekkür ederim :)
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodahastası » 27 Şub 2012, 19:44

burak mysterio yazdı:Herkese düşüncesi ve önerisi için teşekkür ederim Kerim abi şerit çekmeyi bende düşünüyorum yeniden biraz daha kalın olcak arabayı bascaz az bişe eskisi kadar olmasada biraz daha spor bi egzost takıcaz arka camlara en açık ton film takcam sislere xenon geliyo sadece ampul alınacak . Özkan abi ben orjinalci olmadığım için şimdilik böyle gezcez baktık olmuyo sökeriz eski haline döndeririz önerin için teşekkür ederim :)

bişey değil burak araban güzel oluyor ben şuandaki halini beğendim bu arada abi demene gerek yok aynı yaştayız

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodahastası » 27 Şub 2012, 20:06

ya burak sen bu arabayı nezaman satarsın sana bir fabia falan bakalım en güzelinden para eline geçince

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti burak mysterio » 27 Şub 2012, 20:29

satmamki banane :D
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodahastası » 27 Şub 2012, 20:34

sana http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-a ... tion_spva# bu arabayı verseler favo ile takasa hiç para istemseler bandrol falan aynı deseler servis masrafları bizden deseler bile mi değişmessin

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodahastası » 27 Şub 2012, 20:35

ha bide yakıt bizden deseler

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti burak mysterio » 27 Şub 2012, 21:01

değişmem :D
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodahastası » 27 Şub 2012, 21:03

burak mysterio yazdı:değişmem :D

evet arkadaşım test sonuçlandı tam bir skoda hastası olmuşsun

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti burak mysterio » 27 Şub 2012, 21:03

ben modifiye seviyom nabim kocaman arabayı bana ters öle arabalar :D
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodahastası » 27 Şub 2012, 21:07

burak mysterio yazdı:ben modifiye seviyom nabim kocaman arabayı bana ters öle arabalar :D

aslında yeti den sonra şöyle bir superb güzel gider haa 170 hp lerden yanlız para yok işte gidip te 100.000 tl verilmez o arabaya işte bir iş falan kurarsak ancak

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Sonraki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir