FELİCİA STATİON WAGON COMBİ 99 MODEL YENİ YÜZ

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FELİCİA STATİON WAGON COMBİ 99 MODEL YENİ YÜZ

İleti seco » 11 Arl 2012, 13:35

Buda benim aile arabam bundan önceki arabalarım tek kapılı veya dört kapılı hatchback birde dört kapılı sedan kullandım ailem genişleyince ( İki erkek evlat sahibi olunca ) station araba ilaçmış dedim. Felicia combi den sonra gözüm artık sedan arabalara bakmaz oldu.Bir daha küçük hacimli arabaya zorda kalmadıkça geçiş yapmam.Arabamla ilgili yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Eklentiler
Görüntü0857.jpg
Önümüz kış geçen kış manzaralı arabam solda en köşedeki
Görüntü0859.jpg
Önümüz kış geçen kış manzaralı arabam
Görüntü0855.jpg
Görüntü0854.jpg
HPIM4683.jpg
Bu resmin ilginç bir hatırası var. Ayağımdaki ayakkabılar kapımdan çalındı farkettik ki ayakkabıların tek göründüğü resim bu hatıra kaldı.
Kullanıcı avatarı
seco
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: seçkin hoşgör
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 99 felicia glx combi

İleti AhmetH » 11 Arl 2012, 13:43

Mutlu huzurlu bir aile tablosu :)

Yalnız sizin ön amortisörler değiştiyse favoritinkini takmışlar galiba baya yüksek geldi gözüme
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti forman37 » 11 Arl 2012, 14:20

hayırlı ugurlu olsun ustad :) ılk bastakı fotoları gorunce dedım araba gorunmuyokı kardan ne yorum yazayım dıyecektımkı :D :D son foto ortaya koydu herseyı :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti seco » 13 Arl 2012, 18:10

İlk fotoları espirili olsun diye koydum sonuna kadar sabırla bakan beğendiğim bütçemin yettiği ekonomik aile arabasını Allah herkese nasip etsin.Ön tarafın yüksekliği hoşuma gidiyor arkayı nasıl biraz daha yükseltebilirimin yolunu arıyorum ayrıca yardımlara açığım.Ön amörtisöre baktım nova marka yazıyor.
Kullanıcı avatarı
seco
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: seçkin hoşgör
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 99 felicia glx combi

İleti MadloveR » 14 Arl 2012, 13:23

seco yazdı:İlk fotoları espirili olsun diye koydum sonuna kadar sabırla bakan beğendiğim bütçemin yettiği ekonomik aile arabasını Allah herkese nasip etsin.Ön tarafın yüksekliği hoşuma gidiyor arkayı nasıl biraz daha yükseltebilirimin yolunu arıyorum ayrıca yardımlara açığım.Ön amörtisöre baktım nova marka yazıyor.

Arkaya da favorit amortisörü takacaksınız, biraz daha yükselir.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir