Konyada 92 FormanLa Selamlar

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Konyada 92 FormanLa Selamlar

İleti *Gökhan42 » 06 Mar 2013, 19:04

Selamlar arkadaslar bugun itibariyle 92 model 1.3 mtor Forman almıs bulunmaktayım arac 272.000 Kmde .. internette yaptgm arastırmalar beni hep size getirdi.. Adım Gökhan 24 yasındayım market isletiyorum kullandıgım hususi arabam Renault megane 1 98 model .. Dükkanım köyde bu aracıda Köyde dukkanin servis isleri icin aldım Bagajının genis olması ve motorun kucuk olması beni buna yöneltti.. Aracın kaportasında oynama yok motoru da duzgun 60 kmh kadar yol geldim ön duzeninde Sıkıntı yok Acıkcası Kullandıgım Renault 12 Stationlardanda konforu iyi.. R12 ler kadar yormadı .. Kendimi bildim bileli Renault kullanıyorum o yuzden Skodaya yabancıyım Foruma katılarak arac hakkında bilgi almak istedim.. Merak ettigim bazı hususlar var onları sorayım ..

1- Triger sistemi Zincirlimidir kayıslımıdır ?

2- 1.3 skoda motorunun atiker LPG kitine uyumu nasıldır ustunde yeni atiker Sistemi var .

3- Aracın Hararet Sorunu olabiliyormus buna karsılık Manuel Fan düğmesi yaptırdım. Harareti önlemek icin ne gibi seylere dikkat etmeliyim ?

4 - Aracın herhangi bi kronik sorunu kafa agrıtacak durumu varmıdır ? bu aracları kullanırken genel olarak nelere dikkat etmeliyiz. .. Herkese iyi forumlar diliyorum aracımın Resimleri ..

-------

Resimlerde arac biraz kirli kusura bakmayın

Eklentiler
Adsız.png
forman4.jpg
forman1.jpg
forman3.jpg
forman2.jpg
*Gökhan42
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Gökhan Kadioglu
Nereden: Konya
Arabanız: 92 Model Skoda Forman

İleti hakan48 » 07 Mar 2013, 01:06

Triger Zincirlidir. Ve Zincir Sesi Var İse Mutlaka İlk İşiniz Zincirini Kontrol Ettirmek Olsun , Zincir Boşluğu Başta Distribitörü Bozar ve Ateşleme Sisteminde Verimsizliğe Neden Olur.

Atiker Favorit İçin Uyumludur. Sorun Çıkarmaz,

Hararet Sorunu Yoktur. Yaz Kış Antifiriz Bulundurun, ve Çok Sıcak Bölgelerde Yazın Termostatı 74 Derece Taktırmanız Yeterlidir.

Güle Güle Kullanın

Sanırım Konya İlinde Yaşıyorsunuz. Aracınızla İlgili Hertürlü Yedek Parçaları Aşagıdaki Linkten İnceleyebilirsiniz.

http://www.otoyedekparcacim.net

Dilerseniz Konya İlinde Tanıdığınız Usta Yok İse Size Usta Konusundada Yardımcı Olabiliriz. Aşagıdaki İletişim Bilgilerinden İletişim Kurmanız Yeterlidir.

http://www.otoyedekparcacim.net/iletisim_bilgileri.asp

http://facebook.com/otoyedekparcacim.net
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti *Gökhan42 » 08 Mar 2013, 13:17

Cok tesekkur eederim. Etev tanıdıgım usta yok. Simdilik ustalık bi durum yok Trigerden Ses gelmiyor sadece merak ettim zincir kayıstan iyi Kays cabuk zaman aralıklarında bakım ister.. Konyada önerebileceginiz usta adresi ve Telefonu verebilirseniz köyde yasıyorum ben ustayı arayarak bi zaman belirleyp gidicem.. buji buji kabloları distribitör filitreler gaz ayarı icin normal periyodik bakımlar icin bi ustaya gitmem gerekiyor sadece ...
*Gökhan42
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Gökhan Kadioglu
Nereden: Konya
Arabanız: 92 Model Skoda Forman

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir