Bu gün Günlerden REU 40

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bu gün Günlerden REU 40

İleti bora-feat » 20 Mar 2013, 23:35

Türkiyede eşi benzeri olmayan istanbulda tek olan 1,2 htp +lpg li hem ekonomik hem sportif efsane karşısınızda

Aracın üzerinden yapılanlar

Amerikan sinyal
Cam filmi
38 cm kicker bass
forwell performans anfisi
arka kapılara 13 cm cadence xeniht serisi hoparlör
jantlar yan çıtalar ve ön lip custom varak series
önler ve arkalar coilover kıt
far ve sinyale folyo uygulama
açık hava filtresi
atiker sıralı sistem italyan yazılım lpg kiti
daha sayıcağım ama unutuyorum iyi seyirler

bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mustafa yılmaz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: oktavia

İleti forman37 » 21 Mar 2013, 00:17

kardes aracın cok öpücü olmus anlarsınya hani :) masallahı var begendım ben gecerlı makına allah kaza bela vermesın. bunlar skodaya yapılmaz degmez gıbı elestırıler alıyosundur kesınlıkle bılıyorum . o dıyenlerı kaileye asla alma.. hayırlı geceler :) ek olarak on tarafa AEM plaka altıgıda takarsan daha tatlı olucak :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti bora-feat » 22 Mar 2013, 01:10

Bir çok arkadaşım fabiayı beğenmeyen clıo4 aldı :D

işin komedisi daha 1000 km yapmadan araclarından kronik sorunlar başladı

Skoda fiyatına göre alınabilicek en güvenilir en dayanıklı en güvenli araba sınıfında ilk 3 te zaten bu 3 ye vw grubu :)

Hiç bir zaman markanın ne kadar satış yaptığına değilde aracın üstünde kullanılan malzeme bakmışımdır ve skoda alarak memnun kaldım yine

Bir laf vardır aracı almanlar yapar diye menşei alman olduğu için fazla söze gerek kalmıyo bu laftan sonra çok memnunum yani yorumun için çok teşekkür ederim
bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

İleti forman37 » 22 Mar 2013, 09:34

sen arabanı yapmıssın ortaya koymussun kardesım gayet guzel olmus . sana bı kaç tavsıyede daha bulunucam kızmıyosan :) on plaka altlıgını degıstır sıs lere cektıgın turuncu folyoyu sarı ıle degıstırısen bıraz daha guzel olucak turuncu çok sırıtıyo gıbı geldı bana vede tampon altına LİP alıp takarsan aracı bıraz daha basık gosterıcek on paut panjurunu ve tampodakı ızgarayı pıano black yanı parlak sıyaha boyatırsan dahada farklı bı gorunum alıcaksın :) :) hayırlı gunler..
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti bora-feat » 22 Mar 2013, 22:35

Turuncudan önce sarı idi folyolar amerikan sinyal ile uyuşmadılar turuncu yaptım aracın ilk fotosunda ve 2, ci fotosunda Lİp li hali var artık lipli oldu :)

Izgarayı ve tampon ızgarasını piano black yapıcam boya işlemini kendim gerçekleştiriyorum boyahanem var da zamanım olmuyo işlerden plakalığıda eam skunk tarzı değild e özel yapıcam fabia vrs logolu plakalık sadece zamanı yok inanırmısın üst açılır kapı kiti lambo door kitleri elimde takıcak zamanım yok

Audi a7 turbosu aldım 3,6 litrelik intercooler aldım kumandalı egzost aldım 18 rs jantları aldım hepsi bir köşede yatıyor şu anda maksatım 3 silindirli bir motorda 200 hp lerin üstünü görmek ve bunu gören bir kaç arkadaşım var şu anda performans ta farklılık peşindeyim özellikle 3 silindirli motorda performans ın peşindeyim bunda öncede 1,5 dcı 171 hp kangoom vardı onuda chıp+box+intercooelr büyütme tarzında güçlendirmiştim şimdi sıra fabiada:)
bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

İleti forman37 » 22 Mar 2013, 22:42

bu aracın motoru komple alımınyum kardes sen o turboyu bu 1,2 motora yuklersen 1 haftada kucaga alırsın . ben bastan soyleyım sana 12 yıldır skoda yetkılı servısınde çalıstım motorcuyum bende . bu 1,2 motorlar fazla yuke ve sıkıstırmaya hıc gelmıyo . ama yınede sen bılırsın denemesı bedava :D yenı motor yapması masraflı olucak :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti bora-feat » 24 Mar 2013, 03:33

gücü turbo beslemeden alıcak sonucunda intercooler ile soğutma yapıcaz gerekli işlmeler yapıldığında sağlıklı bi şekilde güç alıcaz sağlıksız bi şekilde güç almıcaz yani sonucunda arac 300 hp te olsa aşırı sıkıştırmadığın sürece veya uzun süreli kapatıp gitmediğin sürece sıkıntı çıkarmayacak avans ayarı bozulmayacak şekilde ayarlanacak herşey
bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir