94 Favorit'im tanışmaya hazır...

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

94 Favorit'im tanışmaya hazır...

İleti Kutay ALBAYRAK » 08 Tem 2013, 18:27

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Merhaba arkadaşlar... Daha önce aracımı sizinle paylaşacak imkanım olmamıştı bu da benim yaklaşık üç yıldır sahibi olduğum aracım...

Kutay ALBAYRAK
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kutay ALBAYRAK
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Favorit

İleti tarık » 09 Tem 2013, 00:15

Aracınız çok güzel tavan port bagajı takmak için gelindimi?bende takdırcam
tarık
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: koymatlı
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: favorid 135 lx

İleti Kutay ALBAYRAK » 09 Tem 2013, 00:56

Bunu geçenlerde yolda bir hacı amca da durdurdu sordu onda da favorit varmış, yeni almış, yük yüklüyorum yetmiyor yeğenim dedi.

Ama maalesef ki benden önceki sahibi yaptırmış port bagaj olayını, hiç kullandın mı desen üç senedir bir defa dahi ihtiyacım olmadı. Sadece önden bakınca diğer favoritlere oranla daha bir farklı görünüyor...

Hem öyle bir alıştım ki üç senedir hemen hemen her gün bu şekilde görmeye diğer favolar çıplak gibi geliyor bana .

Sorunuzun diğer kısmına gelince tavanda kesinlikle delik yok, bundan eminim siyah silikonla yapmışlar port bagajı. Yıkadıkça da siyah silikon zamanla bozulmanın da etkisi ile bir miktar renk bırakıyor her seferinde özenle temizlemek gerekiyor o bölgeyi.

Umarım faydalı olmuştur. Başka sormak istediğiniz birşey olursa elimden geldiği kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım. Hayırlı geceler, hayırlı ramazanlar...
Kutay ALBAYRAK
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kutay ALBAYRAK
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Favorit

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir