kasımpaşalı BEYAZPRENS bakmdan gecmıyın

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kasımpaşalı BEYAZPRENS bakmdan gecmıyın

İleti KASIMPŞALI. » 10 Oca 2008, 03:21

akıl ıcın tsk ama zaten bu yusden  aracımı sattımm tıpo aldım 2000 motor sanrımm buna bırsey yapmam gerek yokk he ne dersınızz  tabıı ılk gun carptım ve suanda tamırdeeLOL

KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 05 Şub 2008, 01:06

guncel...
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 05 Şub 2008, 01:09

Abi Arabayı Görüyo Musun? Nereye SatmıŞtın?
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 05 Şub 2008, 01:12

hemen bır ust katımıza satım ama dedıkelrı dogruymus alan malesef benım gıbı bakmıyor    benım zar zor yaptırdgım kule gergısnı ılk gunden kopartmıs  on tampon ıse  allahlık olmus    ınsan gercekten bakınca uzuluyor yılalrın emegını sen yap el oglu gelsın  parayı sayısın sonrada vursun kırsınUnhappy
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 05 Şub 2008, 01:13

[quote="KASIMPŞALI."]hemen bır ust katımıza satım ama dedıkelrı dogruymus alan malesef benım gıbı bakmıyor    benım zar zor yaptırdgım kule gergısnı ılk gunden kopartmıs  on tampon ıse  allahlık olmus    ınsan gercekten bakınca uzuluyor yılalrın emegını sen yap el oglu gelsın  parayı sayısın sonrada vursun kırsınUnhappy[/QUOTE]

bak işte arabadan durumundan haberinin olmasının zararları Smile
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti KASIMPŞALI. » 05 Şub 2008, 01:16

by wodo  valahı hanı derlerya gozden uzak olan gonuldende uzak olurmus ne bılım yaw  adam aksamları mahalleye gırınce  abrt oyle bır bagırokı sankı erdınç gel benı gerı al dıyorOuchLOL
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 05 Şub 2008, 01:20

[quote="by wodoo"] [quote="KASIMPŞALI."]hemen bır ust katımıza satım ama dedıkelrı dogruymus alan malesef benım gıbı bakmıyor    benım zar zor yaptırdgım kule gergısnı ılk gunden kopartmıs  on tampon ıse  allahlık olmus    ınsan gercekten bakınca uzuluyor yılalrın emegını sen yap el oglu gelsın  parayı sayısın sonrada vursun kırsınUnhappy[/QUOTE]

bak işte arabadan durumundan haberinin olmasının zararları Smile
[/QUOTE] Harbiden Yakına Sattığın Daha Kötü OlmuŞ.
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 05 Şub 2008, 01:24

kotu lafmı beter oldum  LOLyaw ben tıpoyu yıkıyorum bır bakıyorum benım beyaz prens gelıo   hemen baslıyorum onu yıkamaya   sız sız olun mumkun oldugunca uzaga satın derım  her bakısınızda sankı sıze aglıyormus gıbı gelıo
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sercanpeker » 21 Şub 2008, 17:10

manyak bişi bu Tongue
sercanpeker
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 25 Şub 2008, 01:17

[quote="sercanpeker"]manyak bişi bu Tongue[/QUOTE]

tsk kardes  yaptık ve sattım  ama guzel oldu bence sıtedekı cogu fova ve formenın agası bence   bı ıkı tane daha var bu sekılde yapılmıs baskada yok   ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 11 Eyl 2008, 00:33

guncel:::
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti junior » 11 Eyl 2008, 01:58

harika bir araba olmuş daha yeni gördüm bugün sitede vallahi ben olsam satarken en uzak yeri seçerdim ki görmiyeyim bir daha neyse yeni araban da hyırlı olsun kazasız günler inşallah
junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit 1994 glx

İleti KASIMPŞALI. » 11 Eyl 2008, 03:35

[quote="junior"]harika bir araba olmuş daha yeni gördüm bugün sitede vallahi ben olsam satarken en uzak yeri seçerdim ki görmiyeyim bir daha neyse yeni araban da hyırlı olsun kazasız günler inşallah[/QUOTE]

ben bu arcı zaten sattım ozelıkle tekrar guncellemmdekı neden ıse formen  fovarıt gıbı aracları olan kardes arkads ve agbılrımın ımnkanız dıye bırsey olmıyacagını bılmelrı ıcın bu model aracalrı olan tum arkalrıma  bu sekılde araclarını yapmaları ıcın yardımcı olmaya hazırım cok cuzzı bır fıyata maal olyor ustelık..

sadce manzelmır aldgım yerın adresını verırım  o sekılde yanı ben pazarlama yapmıyorum yanlız anlasılmsaında
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 11 Eyl 2008, 13:22

Konu eski olunca pek ilgi görmemiş güncellemene rağmen..Demişlerdir eski konular arasında gezinen birisi güncellemiştir..

Birader skoda forumu bıraktın gittin tipo foruma mı takılıyorsun artık??Yoksun buralarda..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 11 Eyl 2008, 23:29

[quote="BlueVRS"]Konu eski olunca pek ilgi görmemiş güncellemene rağmen..Demişlerdir eski konular arasında gezinen birisi güncellemiştir..

Birader skoda forumu bıraktın gittin tipo foruma mı takılıyorsun artık??Yoksun buralarda..
[/QUOTE]

yok olurmu oyle sey ben yıne burdayım  ve hepte burda kalmya nıyteım var cezaevınde yatım bır kac ay uzak kaldım hepsı bu kardesımm
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir