Seat İbiza

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Seat İbiza

İleti SilisTre » 25 Eyl 2014, 14:55

seatım.jpg
Seat'm
MErhaba arkadaşlar bir kaç sene önce skoda feliciam vardı = ) onu sattıktan sonra sıfır araç almaya karar verdim hiç kimseye danısmadım sormadım skoda iyi bir marka ama fiyat bakımından benim rakamlarımdan yüksek olduğu için seat ibiza aldım alalı 1.5 ay oldu 1.4 eco motor 85 hp benzinli en boş paketi esp-analog klima-yol yokuş destek- lastik basınç gösterge-airbag ön camlar elektrikli- normal boyut stepne-elektrikli yan aynalar bu özellikte sıfır hiç bir araç yoktu 33.700 tl ye bu forumun sakinlerini sevdiğim için bırakamadım = ) arada bakıyorum işte = )

Araçta bazı aklıma takılan sorularda var tabi yakıt 2 dişe düştüğünde benzin ışığı yanıyor tuhaf bi calibrasyonsuzluk var galiba ve bana aracı satan Çorlu çalışkanlar bayi plakayı bana cezalı takmış benden önceki sahibinde plakaya ait ceza gözüküyor ve arac sfır diyemidir bilmem ama şehir içi 40 km ye 4 litre benzin yakıyor şu an :/

Kullanıcı avatarı
SilisTre
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdal tunalı
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Felicia

İleti felicia_3437 » 25 Eyl 2014, 19:09

kardeşim o ney öyle yaw 40 litrede 4litre benzınmı olur la ne yaptın sen gazamı baztın yaw böle
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti mustklc » 25 Eyl 2014, 19:22

aracınız hayırlı olsun güle güle binin.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti SKDFORMAN » 26 Eyl 2014, 01:04

Güzel araç güzel seçim. linea lar bile 37 binden başlayan fiyatlarla satılırken doğru seçim yaptığınızı düşünüyorum.
Sıfır araçlarda ilk başlarda yakıt tüketimi fazla olabiliyor. Ayrıca yağ eksiltme oranıda ilk 10bin km de çok olabileceğini biliyorum. Zamanla motor alışacak yakıtınız oturacaktır diye düşünüyorum. Yol bilgisayarınız varsa oradan takip edebilirsiniz. Ayrıca Seat Wolswagen ile kardeş biliyorum yani alman. bilmiyorum yanlışmı biliyorum.
Plakanın eski sahibine cezası sizi etkilemez. Araç bayisininde bu konuda suçu olduğunu düşünmüyorum. Tamamen bürokratik bir hatadır. Zamanla düzeltilecektir.
Tekrar Hayırlı olsun.
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

İleti SilisTre » 27 Eyl 2014, 11:58

Saolun teşekkür ederim bilgi için....
Kullanıcı avatarı
SilisTre
CLASSIC
CLASSIC

İleti berkin » 27 Eyl 2014, 13:33

hayırlı olsun . o paraya alınabilecek en iyi arabalardan birini tercih etmişsiniz . yanlız kafama takıldı ESP seat ta standart donanımda varmı ?
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti AlperenK » 28 Eyl 2014, 12:36

Hayırlı olsun. Tam F/P aracı. Aynı araç için biz de kapora verdik. Şu aralar aracı bekliyoruz. Aklıma takılan şu, koltuklar 2/1 şeklinde mi katlanıyor. Zira katalogta Reference donanım için katlanır, Style için ise parçalı katlanır koltuklardan söz ediliyor.
2000 Renault Megane 1 Beyaz
2004 Renault Megane 2 Çağla Yeşili
2008 Škoda Fabia Sedan Sahra Beji
2014 Seat İbiza-Yolda
Kullanıcı avatarı
AlperenK
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alperen Karademir
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2014 Seat İbiza 1.4 Reference Beyaz

İleti sainz » 03 Ekm 2014, 21:40

AlperenK yazdı:Hayırlı olsun. Tam F/P aracı. Aynı araç için biz de kapora verdik. Şu aralar aracı bekliyoruz. Aklıma takılan şu, koltuklar 2/1 şeklinde mi katlanıyor. Zira katalogta Reference donanım için katlanır, Style için ise parçalı katlanır koltuklardan söz ediliyor.

Reference olanlarda tek parça, Style olanlarda iki parçalı katlanıyor arka koltuklar.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti SilisTre » 10 Oca 2015, 11:31

berkin yazdı:hayırlı olsun . o paraya alınabilecek en iyi arabalardan birini tercih etmişsiniz . yanlız kafama takıldı ESP seat ta standart donanımda varmı ?

Standart donanım.... en boş paketi bile wolsvagen polodan dolu bir araç... =)
Kullanıcı avatarı
SilisTre
CLASSIC
CLASSIC

İleti sainz » 10 Oca 2015, 14:08

berkin yazdı:hayırlı olsun . o paraya alınabilecek en iyi arabalardan birini tercih etmişsiniz . yanlız kafama takıldı ESP seat ta standart donanımda varmı ?

Sitesinde "*22. hafta 2014 itibari ile üretilen araçlarda standarttır. 22. hafta 2014 öncesinde üretilen araçlarda bulunmamaktadır."şeklinde bir ifade de var. Bana da söylenen aynen bu şekildeydi Doğuş Oto Maslak' ta. Artık Reference donanım seviyesinde de standart hale getirildi.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir