YENİ OCTAVİA'm İLE YİNE ARANIZDAYIM

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YENİ OCTAVİA'm İLE YİNE ARANIZDAYIM

İleti murat08 » 29 Eyl 2014, 14:12

Merhaba arkadaşlar geçen yıl bu dönemlerde A4 octvavia ile aranızdaydım uzun surmedi aracımı satınca sizdende uzak düştüm istediğim gibi bir a5 octavia bulamayınca temiz denk gelen bir astra aldım yalnız skodanın havası konforu ve cazibesi bi kere içime işlemişti ilk fırsatta opelden kurtulup yine bir octavia sahibi oldum şimdi yine aranızdayım hepinize sevgiler selamlar .Aracıma sıra gelince kendisi 2005 model A5 kasa 1.6 fsi elegance grafit grisi 112 bin km de full orjinal nokta boya hata kusuru bulunmayan bir araç Hopa dan kalkıp bir gün içinde Nevşehire gidip aldım geldim plaka değişti artık birlikteyiz bu arada Artvin Hopa daki tek octavia :) fiyatı hususunda oncelikle size sorayım sizce ne kadar eder ??? daha sonra aldığım fiyatı soyleyeceğim bu arada biliyorsunuz piyasa bu donemde yuksek lutfen bunu ve aracın orjinalliğini göz onunde bulundurun yorumlarınızı bekliyorum tekrar sevgiler ...

Eklentiler
20140927_173331.jpg
20140912_131111.jpg
20140923_090810.jpg
Kullanıcı avatarı
murat08
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat şahin
Nereden: Artvin
Arabanız: octavia A5 1.6 fsi elegance

Otomobilim