İşte fabiam (minik)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İşte fabiam (minik)

İleti BaTeRRiiSStt » 18 Kas 2007, 01:26

vites topuzu ve fabia yazısı cok guzel olmus .. ne kadara maal oldu ?

BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti hakanerdogan » 18 Kas 2007, 01:28

çok hoş harbiden, lüx arabalar gibi olmuş.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ünsal » 18 Kas 2007, 01:30

[quote="BaTeRRiiSStt"]vites topuzu ve fabia yazısı cok guzel olmus .. ne kadara maal oldu ?[/QUOTE]

yazı 2 ytl,vitez topuzu servisin hediyesi normalde fiyatı 50 ytl+kdv=60 ytl falan olması lazım bana maliyeti sadece yazı oldu Big%20smile
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti ünsal » 18 Kas 2007, 01:31

[quote="hakanerdogan"]çok hoş harbiden, lüx arabalar gibi olmuş. [/QUOTE]

yazı hoş oldu benim son anda aklıma geldi Tongue
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 18 Kas 2007, 01:39

valla arabnız ne güzel, ne iyi bakıyorsunuz. benim arabam vuruktan kırıktan geçilmiyor, içi çamur pislik içinde. bugün arkadaşım cem bindi, ya hakan bu arabanın içi ağır kokuyo dedi.

bende dedim nolacak, pislik... bagajı açtı çocuk çantasını koyacak, baktım içinde kestane, fotoğraf makinesinin mercekleri, flaşı, ezik üzüm, devrilmiş kova, ve bi dolu çöp...

koltuklara oturunca camı açıp havalandırıyorum, öle bir toz kalkıyor ki... ön göğüse elimi süremiyorum, tohum atsan filizlenir.

niye yazıyom ki bunları... pasaklılığıma bayıldığımdan değil, böle temiz güzel arabaya özendiğimden. irfan hocayada hep özenmişimdir. e git temizle yav diyeceksiniz, o pisliğin içine girsem çıkamam...

geçen balık aldım, arka koltuğa koydum, sen poşetten suyu ak, ben balığığ alıp eve çıktım, güneş bi gün vurmuş koltuğa (balık suyuna) daha kokuyo içi...

arabayı bi gün teslim edecem bi temizlikçiye... en az 250 liramı alır diye korkuyorum... liramı diyom, sanki varda... Big%20smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ünsal » 18 Kas 2007, 01:43

[quote="hakanerdogan"]valla arabnız ne güzel, ne iyi bakıyorsunuz. benim arabam vuruktan kırıktan geçilmiyor, içi çamur pislik içinde. bugün arkadaşım cem bindi, ya hakan bu arabanın içi ağır kokuyo dedi.

bende dedim nolacak, pislik... bagajı açtı çocuk çantasını koyacak, baktım içinde kestane, fotoğraf makinesinin mercekleri, flaşı, ezik üzüm, devrilmiş kova, ve bi dolu çöp...

koltuklara oturunca camı açıp havalandırıyorum, öle bir toz kalkıyor ki... ön göğüse elimi süremiyorum, tohum atsan filizlenir.

niye yazıyom ki bunları... pasaklılığıma bayıldığımdan değil, böle temiz güzel arabaya özendiğimden. irfan hocayada hep özenmişimdir. e git temizle yav diyeceksiniz, o pisliğin içine girsem çıkamam...

geçen balık aldım, arka koltuğa koydum, sen poşetten suyu ak, ben balığığ alıp eve çıktım, güneş bi gün vurmuş koltuğa (balık suyuna) daha kokuyo içi...

arabayı bi gün teslim edecem bi temizlikçiye... en az 250 liramı alır diye korkuyorum... liramı diyom, sanki varda... Big%20smile
[/QUOTE]

vallaha pes doğrusu yeni ya cicim ayları bizimki geçsin biraz sen gör bak bendeki pasaklıyı LOLLOLLOL
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 18 Kas 2007, 01:50

aman abicim arabanı temiz tut. içinde geçiyor ömrümüzün büyük kısmı... ben arabadan inince mutlu oluyorum, temiz hava, temiz ortam...

sen küllüğüne dokunabiliyosun, ben hiç elimi sürmedim toz bulaşcak elime diye. zaten sigara hayatta içmem. hiç dokunmadım kapağına, yeniyken bir iki kere açıp kapamışımdır, o kadar. silecek ve far kollarının dip kısımları (dokunulmayan yerleri) gıpgri olmuş.

benim arabanın bi direksiyon, bi iç kapı kollarında bide vites topuzunda toz olmuyo. topuzun dibindeki derimsi poşet gibi olan şey zaten ekmek kırıntısı dolu.  el freni çukuru falan yemek masası gibi... LOL ön koltuğun arkasındaki ceplere bisküvi koymuş kardeşim bisküvi dediysem poşette değil, bildiğin açık bisküvi... ezilmiş tabi. hiiç elimi sürmedim Big%20smile

oh be rahatladım valla, canıma yetti bunun pisliği, sağlığımı tehdit ediyor araba.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ünsal » 18 Kas 2007, 02:01

anlaşılan senin arabaya doktor eldiveni ve maskeyle binmek lazım ne olu rne olmaz ..Unhappy
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 18 Kas 2007, 02:03

he valla öyle... bi gün temizlense eminim hafifleyecek, performansı artacak...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ünsal » 01 Arl 2007, 16:26

arkadaşlar işte son buluşum LOL bakın neler yaptım Wink

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti ünsal » 01 Arl 2007, 16:34

biraz uğraştırdı incelik isteyen bir iş kendin yap bölümüne daha ayrıntılı bir şekilde anlatıcam Tongue
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti ünsal » 04 Oca 2008, 01:13

[quote="minik"]

[/QUOTE]

bu yaptığım işlemi cam çıtalarına yapsam nasıl durur sizce ben karar veremedim tam düzgün olmaz gibi geliyor bana ...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti guvenxoca » 04 Oca 2008, 01:55

suya ve dış etkenlere dayanacağını sanmıyorum,atma yapabilir...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 04 Oca 2008, 02:07

[quote="guvenxoca"]suya ve dış etkenlere dayanacağını sanmıyorum,atma yapabilir...[/QUOTE]

bende aynı düşünüyorum ....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi