skoda favorit black line (benim sıddıkam)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda favorit black line (benim sıddıkam)

İleti GNA40 » 08 Nis 2007, 22:43

abicim araban süper!!!eger plaka cercevelerını degıstırırsen daha guzel olabılır!!!hatta olur emınım buna!!!bence dene!!!resım isterim ama:)

GNA40
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ihsan » 18 Nis 2007, 20:15

aracın cok iyi ama herkezden farklı bır yorum yapmak ıstıyorum aracın cok yıpranmıs duruyor bazı ufak eksıklerı detayları duzeltsen cok daha iyi durur bence goze daha hos gelır. modifyesız ama kusursuz bır arac modifyelı olup ta hasarlı olmasından daha hos bence
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti iris_mavi » 16 Eyl 2007, 18:17

Kardeş öncelikle kazasız belasız diyelim
Bwndede 93 mod. lx var mavi sana bir kaç tavsiyede bulunmak istedim;

Maddi durumuna bağlı : güzel bir cam filmi, kıyağından arabanın rengine uygun koltuk kılıfı, paspas isteğine göre , far karartma yapabilirsin, bide ön cama şerit attırırsın valla millet parmakla gösterir zaten sunroof , elektrikli cam , merkezi kilit , çelik jant, arabanın orjinalinde var ne diyeyim mükemmel olur benim arabayıda koyacam yakın zamnda inş. kendine iyi bak ClapBig%20smile
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Kıvanç » 30 Eyl 2007, 03:56

evet jantı karşılaştırdım seninki ilen cok benziyor ancak aynısı değil bu arada favon harika Maşallah diyim.Kazasız belasız kullan.km göstergesindeki aydınlatma ampullerini değiştirdin mi dostum?
Kıvanç
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tuteme » 15 Nis 2011, 11:21

merhaba arkadaşlar bende yeni favorit 95 aldım yakında resimleri koyarım iç dizayn ile ilgili el frenin olduğu bölüme nasıl bir şey yapılr onu araştırıyorum
tuteme
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: mehmet tekin
Nereden: Konya
Arabanız: favorit

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir