İşte arabam...(Yıkanmış hali)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İşte arabam...(Yıkanmış hali)

İleti delidolu » 24 Ağu 2009, 16:00

Hayırlı olsun, güle güle kullanın kazasız sürüşler dilerim. Aracınız çok özel ve de güzel bir seridir, kıymetini bilin derim. Ancak jantlar nasıl olduysa orjinal değil!

Octilerin coll ve col plus olan modellerindeki jantlar resimdeki gibi olmalı.

Ayrıca 2003 coll plus 20 bin TL ediyorsa ya o araçta ya da aracı o fiyata satanda mutlaka bir kusur olmalı! Ya da ben de bi görme+bilgi kusuru var! çünkü bu model/yıl bir aracın piyasasının ort 23bin TL olduğunu biliyorum.

Tekrardan hayırlı olsun.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hetepe » 24 Ağu 2009, 16:06

Silecekler ve jantlar emanet durmuş, Arkadaki yazı da hiç olmamış.Araba çok havada kalmış, jantı büyüttükten sonra yayları da değiştirebilirdi...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti 04OctaviaElegance » 24 Ağu 2009, 18:36

size katılmamak elde değil Engin hocam arka sileceği hiç beğenmedim.düşecekmiş gibi bir hali var.

DUB yazısınıda beğenmedim.Jantları için yorum yok Smile
04OctaviaElegance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zurna1788 » 24 Ağu 2009, 19:40

[quote="hakanerdogan"]her zaman için Superleggera jant derim, yay ile birlikte tabi.

http://www.tirerack.com/images/wheels/oz/swap/oz_superleggera_ci3_l.jpg

ama şöylede olur, ille marka model tutmak zorunda değil, bi jantcıya girip deneyip görülüp beğenilebilir, resimdeki jantlar güzel ama arabada yay yok muhtemelen havada kalmış gördüğünüz üzere baya.
[/QUOTE]
hakan abiye kesinlikle katılıyorum...eğer arabama jant alacak olsam bu janttan başka jant almazdım sanırım...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti kadir_ » 24 Ağu 2009, 20:29

[quote="hakanerdogan"]her zaman için Superleggera jant derim, yay ile birlikte tabi.

http://www.tirerack.com/images/wheels/oz/swap/oz_superleggera_ci3_l.jpg

ama şöylede olur, ille marka model tutmak zorunda değil, bi jantcıya girip deneyip görülüp beğenilebilir, resimdeki jantlar güzel ama arabada yay yok muhtemelen havada kalmış gördüğünüz üzere baya.
[/QUOTE]

Birinci tercihim mam 7 nuvo 2. tercihim şu meşgur audi janti 3. tercihimde bu olurdu sanırımSmile
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir