Maviş efsanesi devam ediyor..Roomiş :)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Maviş efsanesi devam ediyor..Roomiş :)

İleti mygokhan » 14 May 2008, 00:31

[quote="trakyalı"]işlerimin yoğunluğu nedeni ile forumda yoktum,romi aldığını yeni öğrendim,hayırlı olsun,romini güle güle kullan,rengide çok güzel,artık mavi gördükçe gökhan çağrışımı yapıyor,bu renkten vazgeçme.[/QUOTE]

LOL teşekkürler..Valla iyice mavi renk ile bütünleştik Big%20smile İlerde patron olursak Audi A4  alınca mavi renk alırsak da olmaz nasıl olacak bakalım LOL

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti mygokhan » 14 May 2008, 00:33

[quote="kadir_"]hayırlı olsun ama o da jant istiyo abisi güle güle kullan diğer markalardan iyi dir opel s motor 1.7 corsa rampada çekmiyor seninki iyi yine hayırlı kazasız belasız sürüşler[/QUOTE]

Evet jant istiyor..Şöyle bir rahatlayayyım ödemelerde jant düşünüyorum..Ve çok farklı bir jant ile geleceğim inşallah...

Rampada iyi çekiyor bence 1.2...4 kişi4 klima açık olunca tabi 4. vitesde 100 km/h hızla dik rampada kasmadan ilerleyebiliyorum..Bu kadarı yeter mi?? Bence yeter...
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kadir_ » 14 May 2008, 00:36

[quote="mygokhan"] [quote="kadir_"]hayırlı olsun ama o da jant istiyo abisi güle güle kullan diğer markalardan iyi dir opel s motor 1.7 corsa rampada çekmiyor seninki iyi yine hayırlı kazasız belasız sürüşler[/QUOTE]

Evet jant istiyor..Şöyle bir rahatlayayyım ödemelerde jant düşünüyorum..Ve çok farklı bir jant ile geleceğim inşallah...

Rampada iyi çekiyor bence 1.2...4 kişi4 klima açık olunca tabi 4. vitesde 100 km/h hızla dik rampada kasmadan ilerleyebiliyorum..Bu kadarı yeter mi?? Bence yeter...
[/QUOTE]

1.7 corsa 4 kişi rampada 1 den 2 ye geçince çekmiyo araç düşün yani o motor senin 70 hp sana yeter artar aile arabası napıcan büyük motoru onda çekişi tatmin etsin yeter 16 jant ona hoş durur fazla kasmaya gerek yok aracı yorar 17 zaten hayırlısı olsun senin için ileride kim öle kim kalı yani
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti mygokhan » 14 May 2008, 00:48

[quote="kadir_"][quote="mygokhan"] [quote="kadir_"]hayırlı olsun ama o da jant istiyo abisi güle güle kullan diğer markalardan iyi dir opel s motor 1.7 corsa rampada çekmiyor seninki iyi yine hayırlı kazasız belasız sürüşler[/QUOTE]

[/QUOTE]

1.7 corsa 4 kişi rampada 1 den 2 ye geçince çekmiyo araç düşün yani o motor senin 70 hp sana yeter artar aile arabası napıcan büyük motoru onda çekişi tatmin etsin yeter 16 jant ona hoş durur fazla kasmaya gerek yok aracı yorar 17 zaten hayırlısı olsun senin için ileride kim öle kim kalı yani
[/QUOTE]

opel corsada bir sorun olduğu gerçek..Yeni corsalarda da 2000 devirin altında çekiş sorunu var..Ama bununda çözümü var..servise gidiyorsun.Senin aracının beynini alıp yazılım yüklüyorlar..Ve turbo devrini aşağıya çekiyorlar..Ve böylelikle aracınız alt devirde bile daha iyi çekiş sağlıyor..Ben servisten öğrendim.Şimdi şirket aracını götüreceğim müsait bir zamanda..
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti selom71 » 14 May 2008, 01:54

hayırlı olsun...LOL
selom71
Yeni Üye
Yeni Üye