Uçan Roomster!

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Uçan Roomster!

İleti kopukucurtmaxxx » 10 Kas 2007, 01:53

arabaniz hayırlı olsun bende 3 gün önce 2008 model 1,4tdı 80 bg style paketli roomster aldım arac gercekten cok güzel gerci daha 200km yaptım ama şimdilik güzel his veriyor benim size söyle bir sorum olacak bu cakmaklıkla calışan pompa ve tamir seti ücretsizmi verildi cünkü benimkinden böyle birsey cıkmadı ve sizde bagaj da sabitleme fileleri varmı bende yokta aracı nereden aldınız cok mu soru sordum acaba :)

kopukucurtmaxxx
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 10 Kas 2007, 01:54

[quote="kopukucurtmaxxx"]arabaniz hayırlı olsun bende 3 gün önce 2008 model 1,4tdı 80 bg style paketli roomster aldım arac gercekten cok güzel gerci daha 200km yaptım ama şimdilik güzel his veriyor benim size söyle bir sorum olacak bu cakmaklıkla calışan pompa ve tamir seti ücretsizmi verildi cünkü benimkinden böyle birsey cıkmadı ve sizde bagaj da sabitleme fileleri varmı bende yokta aracı nereden aldınız cok mu soru sordum acaba :) [/QUOTE]

hocam sen forumu şöyle bir karıştır istersen...

gör bak bakalım daha neler neler verilmemiş...

arkadaşların çoğu dertli valla
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kopukucurtmaxxx » 10 Kas 2007, 02:19

peki bunun belli bir standardı yokmu her satıcı kafasına göremi yapıyor bu işi 
kopukucurtmaxxx
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 10 Kas 2007, 11:53

[quote="kopukucurtmaxxx"]arabaniz hayırlı olsun bende 3 gün önce 2008 model 1,4tdı 80 bg style paketli roomster aldım arac gercekten cok güzel gerci daha 200km yaptım ama şimdilik güzel his veriyor benim size söyle bir sorum olacak bu cakmaklıkla calışan pompa ve tamir seti ücretsizmi verildi cünkü benimkinden böyle birsey cıkmadı ve sizde bagaj da sabitleme fileleri varmı bende yokta aracı nereden aldınız cok mu soru sordum acaba :) [/QUOTE]

Hayırlı olsun! Benim araç baz model, olmaması çok normal ama Türkiye'de satılan hiçbir donanımında görmedim.

Ama satıcı ile bağlantıya geçip sğiariş verebilirsin. Pahalı değiller.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti kopukucurtmaxxx » 10 Kas 2007, 15:56

ustam birde bu arka plakayı silikonlamı yapıştırdın yoksa onun özel bir maddesi varmı 
kopukucurtmaxxx
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 02 Arl 2007, 20:00

Hayırlısı Olsun. Kazasız Belasız, İyi Günlerde Binmen Dileği ile ..
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 04 Arl 2007, 23:22

ben roomstera asıgım ama para yokkı alalım kardesım herkese roomster dıyorum oda arabamı dıolar ama ne anlarlar
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 05 Arl 2007, 10:12

[quote="kopukucurtmaxxx"]ustam birde bu arka plakayı silikonlamı yapıştırdın yoksa onun özel bir maddesi varmı  [/QUOTE]

Plaka silikonlu...

Her iki plakamı da silikonla araca monte ettim. Selülozik tinerle kenar çizgilerini sildim. Plakalıklar hem boyayı çiziyor, hem ses yapıyor. APP plaka denen süslü, kalın puntolu plakalar genelde mühürsüz, o nedenle yasal değil.
Gerçi APP plakaya da çift mühür vuran yerler var, o zaman sorun olmaz. Tabelacılar da orijinal plakanın yazı tipini değiştirip, kalınlaştırabiliyor. Cam kalemi ya da asetat kalemi denen kalemlerle kendiniz de kalınlaştırma yapabilirsiniz.

Silikonla yapıştırırken silikonu dik çizgiler şeklinde IIIIII böyle sürün ki su birikmesin kolayca aksın...

Bu da sonuç...

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 05 Arl 2007, 19:55

[quote="demir_01"]ben roomstera asıgım ama para yokkı alalım kardesım herkese roomster dıyorum oda arabamı dıolar ama ne anlarlar [/QUOTE]

Allah sizlere daha iyilerini versin! Smile
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir