Skoda Felicia 1.3(Abimin)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Felicia 1.3(Abimin)

İleti melodizm » 26 Haz 2008, 11:15

görüntü güzelmiş deneyebiliriz sanırım Smile

melodizm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti SkodA FeLiciA » 26 Haz 2008, 13:15

[quote="ilk aşk"]hayırlı olsun ama araç önden darbeliye benziyo[/QUOTE]

evet doğru bi ara dönerken arabada karşıdan geliodu solla döndü bizim arabanın sağ sinyale çarptı renault clio o araba yüksek olduğu için ona bişe olmadıConfused
SkodA FeLiciA
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 27 Haz 2008, 13:47

[quote="alwaysloser"]ewet adanalı arkadaşımız bu arac dükkanın önünden geçti hemen dışarı fırladım arkadan baktım araç çok güzel yaw[/QUOTE]

beklerim bir çay içmeye dedi ama işten güçten boş vakit bulupda gidemiyoruz. bu arada aracın sahibi ali. göksu klimanın sahibi. evren sitesinin orda dükkanı. ama genelde dükkanda olmuo

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti by wodoo » 27 Haz 2008, 14:17

[quote="apple"]by_wodoo yardımların ıcın cok tesekkur ederım son sorum bu angel eee nerden bulabılırım yada sıtede satan varmı tesekkur ederım ....[/QUOTE]

aksesuarcılarda bulabilirsin, ben sana gazlı angel eyes tavsiye ederim bide led li plastikleri var onlar ucuz tanesi 8 ytl ama iyi değil (kalitesi, aydınlatması vs..) burdada benim akrabam var aksesuarcı, o bana gazlı angel eyes i çifti 30 yada 35 ytl olması lazım öyle bi fiyat söylemişti tam hatırmalıyorum ama normalde çifti 45-50 ytl fln bi fiyatı var....
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti apple » 27 Haz 2008, 14:19

Hadı ya alıcam bıtane ıns.Bakalım nolucak.Cok tesekkur ederım yardımların ıcın :)
apple
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 27 Haz 2008, 14:21

[quote="apple"]Hadı ya alıcam bıtane ıns.Bakalım nolucak.Cok tesekkur ederım yardımların ıcın :)[/QUOTE]

rica ederim ne demek... Wink
ankarada olsaydın benim arabadan çıkan 4 tane led li angel eyes var (%100 kendi imalatım Big%20smile) onları sana verirdim ama orayada yollamaya kalksam zaten bi kargo parasına angel in sıfırını alırsın ordan LOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir