Efsane iç mekanda ve Şanlı Bayrağımız

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Efsane iç mekanda ve Şanlı Bayrağımız

İleti abdulhamit » 28 Haz 2008, 11:49

Bademyağı efsanesini iç mekanda göğüs vs. uyguladım sizinle paylaşmak istedim. Ayrıca bagaj kapağının üzerine de Bayrak 10 numara oluyor tüm forman kullanıcıloarını şiddetle tavsiye ederim.

abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 28 Haz 2008, 13:02

CoolWink
[quote="abdulhamit"]
Bademyağı efsanesini iç mekanda göğüs vs. uyguladım sizinle paylaşmak istedim. Ayrıca bagaj kapağının üzerine de Bayrak 10 numara oluyor tüm forman kullanıcıloarını şiddetle tavsiye ederim.

[/QUOTE]
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 28 Haz 2008, 13:42

Toz tutarmı acaba..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti semih06 » 28 Haz 2008, 15:31

teyp den memnunmusun???
semih06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti apple » 28 Haz 2008, 16:07

Evet aynı skeılde bayragı bende oyle yapıyorum cok guzel oluyor.Su gunlerde herkes yapsa.Maclar bıttı bayraklar kalktı ortadan.Halbukı ne guzel goruntulerdı...Insann mıllıyetcılık duygusu kabarıyordu.herkesı davet edıyorum arkadaslar her arabada bır bayrak yada en azından bır Turkıye cıkartması...Her toplumun bayragı olmuyor maalesef ve hiçbir toplumun bayragı bu kadar anlamlı bu kadar şeref dolu olmuyor...Kimseye eziyet edilmeden hamile kadınlara cocuklara tecavuz edılmeden olusturulan bır toplum...Osmanlı'dan beri hep ınsanlık uzerıne kurulu bır yapı...Yerdekı kan golunde belıren ay ve yıldızdan olusan bayragımız...Kolay kazanılmıyor....
apple
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Crzyboy » 28 Haz 2008, 17:08

[quote="apple"]Evet aynı skeılde bayragı bende oyle yapıyorum cok guzel oluyor.Su gunlerde herkes yapsa.Maclar bıttı bayraklar kalktı ortadan.Halbukı ne guzel goruntulerdı...Insann mıllıyetcılık duygusu kabarıyordu.herkesı davet edıyorum arkadaslar her arabada bır bayrak yada en azından bır Turkıye cıkartması...Her toplumun bayragı olmuyor maalesef ve hiçbir toplumun bayragı bu kadar anlamlı bu kadar şeref dolu olmuyor...Kimseye eziyet edilmeden hamile kadınlara cocuklara tecavuz edılmeden olusturulan bır toplum...Osmanlı'dan beri hep ınsanlık uzerıne kurulu bır yapı...Yerdekı kan golunde belıren ay ve yıldızdan olusan bayragımız...Kolay kazanılmıyor....[/QUOTE]ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti abdulhamit » 28 Haz 2008, 18:11

[quote="98Pickup"]Toz tutarmı acaba..[/QUOTE]

İç mekanda yeni denedim tamponlar için şunu söyleyebilirim renk koyulaştığı için toz belli oluyor ama yapışma yok silince hemen çıkıyor

[quote="semih06"]teyp den memnunmusun???[/QUOTE]

Teypden memnunum amaalalı 1 hafta oldu bluetoothdan telefonla konuşma özelliği filan var oldukça hoş. Ayrıca SD kart ve USB Yuvasıda var Markası Moonstar
abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir