White Tiger Masraf Listesi :)

Kendi otomobilinizi fotoğraflı bir şekilde diğer üyelerimize bu bölümde tanıtabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

White Tiger Masraf Listesi :)

İleti Balki, Burak » 16 Tem 2008, 14:29

ne dandik arabaymıs ya mod parcası yok gercı arabada suc yok bende olsam bende bu ulkeye bısey yapmam

Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti agros » 16 Tem 2008, 14:50

ya senin arabanın gelişimini gün gün izledik. bende organize sanayide çalışıyorum yoldan gecerken sürekli görürüm senin aracı her degisikli de "ne kadar güzel oldu araba heralde daha yapılacak bisey kalmamıs, en iyi hali bu" derken her seferinde beni yanıltıp güzel şeyler yaptın ve ortaya bi şaheser çıkarttın.
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti ümituning » 16 Tem 2008, 17:43

arkadaşlar aracın görsel modifiyesi kadarda  performans modifiyeside gerekir bence bi anadol a 10 milyar görsel masraf yapacağıma bi 106 gtı ye harcarım türkiyede  adını duyurur gitmeyen bi araca görsel yapsam ne olur bu arac süreklimigezecek duracak tabiki ozaman  bakarlar araca  insanların önünden bi 60 la gecmek var bi 16 la gecmek var
ümituning
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 16 Tem 2008, 19:11

abi senin bu arabaya sinema  filmi çekmek lazım  :)
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti Ufuk KAPLAN » 16 Tem 2008, 21:00

[quote="agros"]ya senin arabanın gelişimini gün gün izledik. bende organize sanayide çalışıyorum yoldan gecerken sürekli görürüm senin aracı her degisikli de "ne kadar güzel oldu araba heralde daha yapılacak bisey kalmamıs, en iyi hali bu" derken her seferinde beni yanıltıp güzel şeyler yaptın ve ortaya bi şaheser çıkarttın.[/QUOTE]

Teşekkür ederim :)

hepinize tesekkürler arkadaslar..

ümit arkadasim ben görsel hastasıyım.. hep dedim yine diyorum, 2000 ytlden korkum yok..

ama ben görselciyim..

her konuda bana görseli ne olacak yazma istersen..

bak bu kadar kisinin içinde begenmeyen bir tek sen varsın..

emege saygı diyorum sadece.

ben senin arabana hiç olmamıs diyormuyum?

dahada elimden geldigincede msndede aynı sekilde surası söyle olsa daha iyi olur dedim hep..

neyse sen bu arabaya yorum yazma bende senin arabana yazmayayım bari SmileWink

Ufuk KAPLAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Crzyboy » 16 Tem 2008, 21:06

[quote="Ufuk KAPLAN"] [quote="agros"]ya senin arabanın gelişimini gün gün izledik. bende organize sanayide çalışıyorum yoldan gecerken sürekli görürüm senin aracı her degisikli de "ne kadar güzel oldu araba heralde daha yapılacak bisey kalmamıs, en iyi hali bu" derken her seferinde beni yanıltıp güzel şeyler yaptın ve ortaya bi şaheser çıkarttın.[/QUOTE]

Teşekkür ederim :)

hepinize tesekkürler arkadaslar..

ümit arkadasim ben görsel hastasıyım.. hep dedim yine diyorum, 2000 ytlden korkum yok..

ama ben görselciyim..

her konuda bana görseli ne olacak yazma istersen..

bak bu kadar kisinin içinde begenmeyen bir tek sen varsın..

emege saygı diyorum sadece.

ben senin arabana hiç olmamıs diyormuyum?

dahada elimden geldigincede msndede aynı sekilde surası söyle olsa daha iyi olur dedim hep..

neyse sen bu arabaya yorum yazma bende senin arabana yazmayayım bari SmileWink

[/QUOTE] ClapClapClap
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti by wodoo » 16 Tem 2008, 21:10

ufuk abi boşver ya, zaten tr de ilk ve tek bi tane white tiger var oda senin, herkeste bunu biliyo abicim Thumbs%20Up (taklitlerinden kaçının arkadaşlar LOL)
ayrıca görsel modifiyeside örnek olacak derecede güzel, benim favoya yaptığım (yapacağım) bazı şeyleri senin arabadan özenerek yapıyorum abi, hakkını vermek lazım bi pick up anca bu kadar güzel yapılır abi Clap sonuçta emek var, emeğe her zaman saygı Clap
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti ilker_617 » 16 Tem 2008, 21:20

Tebrikler...Abi Allah imkan werir inşallah başka araçlarda da ilke imza atarsın....

ilker_617
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Trabzon
Arabanız: FABİA 1.2HTP 2005

İleti kibrit_cin » 18 Tem 2008, 13:46

Dostum paradan kacmiyorum diyorsun,benden sana bir tavsiye..Sat o arabani,yeni birseyler al.Onunla kendini duyaya tanisitrsin..Sen eger ki o arabayi bu hale getirdiysen,yeni bir arabayi dusunemiyorum..Cunku arabanin ici hic hos degil..Yeni olursa icine ufak degisikliklerle hem ic,hem dis harikulade bir goruntu olur.Hemde uzun yillar kullanirsin, kasali olmazssa daha guzel olur kanimca :) ..Ama yinede sen bilirsin..

kibrit_cin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Crzyboy » 18 Tem 2008, 13:53

[quote="kibrit_cin"]

Dostum paradan kacmiyorum diyorsun,benden sana bir tavsiye..Sat o arabani,yeni birseyler al.Onunla kendini duyaya tanisitrsin..Sen eger ki o arabayi bu hale getirdiysen,yeni bir arabayi dusunemiyorum..Cunku arabanin ici hic hos degil..Yeni olursa icine ufak degisikliklerle hem ic,hem dis harikulade bir goruntu olur.Hemde uzun yillar kullanirsin, kasali olmazssa daha guzel olur kanimca :) ..Ama yinede sen bilirsin..

[/QUOTE] Ufuk abi pick-upları sevdiği için kendi zevkine göre içini,dışını BEĞENDİĞİ gib yaptırmış...Wink Tabiki başka araçlada görmek isteriz...
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti Ufuk KAPLAN » 19 Tem 2008, 12:15

Teşekkürler bundan sonraki aracım kasalı olmayacak zaten :)

ama fazla bir mod düşünmüyorum. cok sıkıntı oluyor..

Tüm gözler üzerine, polislerin bile :D
Ufuk KAPLAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ATLI » 08 Ağu 2008, 00:27

Elıne saglık.Ciddi araba tamamen degismıs.Ama hıc ıcınden gecmıyormu bu kadar masrafa gıdıp baska bır araba almak?Yanı sonucta herkes bılıyor skoda yı.Harcagın para + arac golf fln alablıırdın.Gercı sende haklısın skoda ayrı b' zevk :)
ATLI
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Otomobilim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir