Zamala Silinen Logonun Tekrar Yapılması.

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Zamala Silinen Logonun Tekrar Yapılması.

İleti delidolu » 09 Oca 2009, 12:57

Merhaba arkadaşlar,

Eger bir yanlış anlaşılma varsa gidermek isterim.

Soyleki; arabayi 2003 collection 90.000 de 23,500 e aldim, bakim+frenler vs  derken bana 24.000 ytl ye maloldu.

Cok sukur cikma amblemi 5 ytl ye almam, alsam arabaya takmam, octi'ye yazik etmis olurum.

Onun da bir ruhu var her soyledigimi anliyor, gucenir yoksa. Her sabah ve aksam oglumu gotururken bir oglumla bir de mutlaka guzel kizim siyah incim octimle konusurum.

Bu on bilgi sonunda ise zamanla silinmis olan on tampondaki amblemi ne yapsam diye dusunmeye basladim.

Yenisi alsam elbette olurdu ama kendimden birseyler katmak istedim. hetepe ile konusunca ben yardim ederim dedi, ben de ekte goreceginiz gibi corel de abmlemin degisik renk durumlari ile ilgili calisma yaptim ve kirmizi+siyah karisiminin da goze rahatsiz etmeden ve orjinalligi de fazla bozmadan olabilecegini gordum ve hetepe ile elimizden geldigince yapmaya calistik. Isin icinde oje ile boyama, speyleme vs gibi bi kac yontem daha vardi; ama biz boyle bir yontemi uygun bulduk yine de -parasi yokmu neden yenisini almamis- dusuncesinin haricinde iscilik, estetis vs hakkinda her turlu gorus-elestiri-oneriye  acik oldugumu bilmenizi isterim.

Tesekkurler

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti keceli » 09 Oca 2009, 13:36

[quote="delidolu"]

Merhaba arkadaşlar,

Eger bir yanlış anlaşılma varsa gidermek isterim.

Soyleki; arabayi 2003 collection 90.000 de 23,500 e aldim, bakim+frenler vs  derken bana 24.000 ytl ye maloldu.

Cok sukur cikma amblemi 5 ytl ye almam, alsam arabaya takmam, octi'ye yazik etmis olurum.

Onun da bir ruhu var her soyledigimi anliyor, gucenir yoksa. Her sabah ve aksam oglumu gotururken bir oglumla bir de mutlaka guzel kizim siyah incim octimle konusurum.

Bu on bilgi sonunda ise zamanla silinmis olan on tampondaki amblemi ne yapsam diye dusunmeye basladim.

Yenisi alsam elbette olurdu ama kendimden birseyler katmak istedim. hetepe ile konusunca ben yardim ederim dedi, ben de ekte goreceginiz gibi corel de abmlemin degisik renk durumlari ile ilgili calisma yaptim ve kirmizi+siyah karisiminin da goze rahatsiz etmeden ve orjinalligi de fazla bozmadan olabilecegini gordum ve hetepe ile elimizden geldigince yapmaya calistik. Isin icinde oje ile boyama, speyleme vs gibi bi kac yontem daha vardi; ama biz boyle bir yontemi uygun bulduk yine de -parasi yokmu neden yenisini almamis- dusuncesinin haricinde iscilik, estetis vs hakkinda her turlu gorus-elestiri-oneriye  acik oldugumu bilmenizi isterim.

Tesekkurler

[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 09 Oca 2009, 13:50

bence de yakışmış güle güle kullan hayırlı olsun
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti tolga_kaan_ » 09 Oca 2009, 15:00

estetikliği tartışılır ama   emek var.  keza  amaç ortaya  prof. bişey çıkarmak değil   birşeyleri el emeği ile  yapmak yaparken de zevk almak.  şahsen ben arabaya bişey yaptığımda  (güzel yada değil) uğraşmaktan zevk aldığım için  yapıyorum.  Eline sağlık   içinde  emek olan herşey güzeldir. Smile
tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 16 Şub 2009, 11:40

Daha önceden resmini çekince göndereceğimi söylemiştim. Kısmet bugüneymiş. İlk fırsatta arka logoya da aynı işlemi yapacağım...

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ankaralı_06 » 16 Şub 2009, 17:12

hocam yapmıssın uğraşmışşın emege saygımız sonsuz .Fakat şahsi fikrim aracınııza kırmızı yakışmamış .Birde siyahı denemenişzi tavsiye ederim.iyi çalışmalar
ankaralı_06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mtokat85 » 25 Haz 2009, 12:29

Hocam iyi güzelde ben amblemi çıkarmaya korkuyorum siz nasıl çıkardınız hadi çıkardık geri taktığımız zaman iyi yapışmazda yolda düşerse uff.. çok kötü bir görünüm olur. Bizim eski felcia da düşmüş önde öylece de durmuş ilginçti uzun yoldan sonra hemde öyle olur diye korkuyorum bizim arka amblemde rengi solmuş ama dediğim gibi korkuyorum..
mtokat85
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 25 Haz 2009, 12:37

Çift taraflı bant kullanıldığında dediğin gibi yarı yolda bırakacak gibi güven vermiyor; ancak soğuk silikon -mutfak tezgahlarının etrafına su sızdırmayı engellemek için kullanılanlar- nelere kadir bilemezsin! Big%20smile
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 25 Haz 2009, 12:49

Bunu da silinen plakaya siyah reklam filmi yapıştırırken yapmıştık. Bu kez yerinden sökmedik :) Ön kırmızı, arka siyah oldu, 1az amele işi oldu ama beni rahatsız etmiyor.