sol far cufff (resimli anlatım)

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sol far cufff (resimli anlatım)

İleti hakanerdogan » 06 Şub 2009, 17:34

[quote="mustisahin"]

Selam Hakan,

Beyaz ampul olayını bende bayagı arastırmıstım, fakat kalitesini almak gerekirmis, yoksa tat vermezmis, aydınlatmazmıs, yada cabuk patlarmıs, o kadar para verecegime zenon taktırırım dedim, o da merceksiz karsıdakinin gözünü cok alıyormus, vazgectim, en güzeli originalini Osram yetkili serviste takdırdım, patlarsa sen takmıstın diyecegim :-)
[/QUOTE]

he bende anlayan bi arkadaşa danıştım bugün, osram NB leri uzun süre kullanamazsın dedi. orjinal alacağım gibi.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 06 Şub 2009, 17:38

Hakancigim ama o gosterdigin kisa far degil, rekleftor yani uzun far, ayrica, ampulu degistirirken neden aku kapagini acmaya gerek duydun? direkt ammpul yerinde ki kapagi cikardiktan sonra teli cek, ampulu  cikart tak yenisini islem tamam.. :-)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 06 Şub 2009, 17:40

[quote="alpko"]Hakancigim ama o gosterdigin kisa far degil, rekleftor yani uzun far, ayrica, ampulu degistirirken neden aku kapagini acmaya gerek duydun? direkt ammpul yerinde ki kapagi cikardiktan sonra teli cek, ampulu  cikart tak yenisini islem tamam.. :-)
[/QUOTE]

kısa far. elim girmedi.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mustisahin » 06 Şub 2009, 18:08

o tarafda aku oldugu icin calısma alanı cok dar, calısma alanı genislesin diye aku korumasını cıkarıyoruz,

mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cineration » 22 Şub 2010, 16:10

fabiamın park lambası ampulünü değiştirdim
Ampul değiştirmek bana zulüm geldi. Çünki akü ile far arasına el girmiyor.

Sanırım akü değiştirilince akünün ebadı büyüyor. Aküden dolayı da far ampulü değiştirmek zulüm oluyor.
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

Önceki

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir