şamata dizlik operasyonu :)

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

şamata dizlik operasyonu :)

İleti delidolu » 01 Mar 2009, 14:44

[quote="lazianke"][quote="murtymul"]

al bir octi rahat et kardeş ben bir çok arabaya bindim octi kadar rahat oturduğum nadir araba var boy 1.85 kilo 100 onuda belirtiyim.

[/QUOTE]

oktinin de  aracın dışardan görünüp tahmin edildiği üzere arka diz mesafesinin geniş olmadığı söyleniyor doğru mudur?[/QUOTE]

DOĞRUDUR...

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti guvenxoca » 01 Mar 2009, 15:17

[quote="delidolu"] [quote="lazianke"][quote="murtymul"]

al bir octi rahat et kardeş ben bir çok arabaya bindim octi kadar rahat oturduğum nadir araba var boy 1.85 kilo 100 onuda belirtiyim.

[/QUOTE]

oktinin de  aracın dışardan görünüp tahmin edildiği üzere arka diz mesafesinin geniş olmadığı söyleniyor doğru mudur?[/QUOTE]

DOĞRUDUR...

[/QUOTE]

arkadaşlar octi ye büyük diyenler galiba hiç vectraya ,passata,lagunaya,boraya hatta 307 ye bile binmemişlerdir...

octinin tek büyük yeri bagajıdır...

arkası sınıfına göre çok dar,diz mesafesi yetersiz ve koltukları çok rahatsız, lagunadan sonra çok zorlandım ayrıca sürücü koltuğundan çok muzdaribim hiç rahat değil...omuzlarım boşlukta kalıyor ve arkası gerçekten dar...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 01 Mar 2009, 21:39

[quote="guvenxoca"][quote="delidolu"] [quote="lazianke"][quote="murtymul"]

[/QUOTE]

DOĞRUDUR...

[/QUOTE]

arkadaşlar octi ye büyük diyenler galiba hiç vectraya ,passata,lagunaya,boraya hatta 307 ye bile binmemişlerdir...

octinin tek büyük yeri bagajıdır...

arkası sınıfına göre çok dar,diz mesafesi yetersiz ve koltukları çok rahatsız, lagunadan sonra çok zorlandım ayrıca sürücü koltuğundan çok muzdaribim hiç rahat değil...omuzlarım boşlukta kalıyor ve arkası gerçekten dar...
[/QUOTE]

Laguna ve vectra konusunda ben katılmıyorum lagunanın arka tavan basık kafam tavana değiyo resmenSmile

Octide eğer şoför öyle uzunboylu değilse yeterli bence bu konuda ama uzun boylu biri oturunca haklısın arkaya birisi rahat bir şekilde oturamıyor

Bu arada hatırlatmak isterim ki passat ve vectra superB nin sınıfında bora octi sınıfındanWink
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti guvenxoca » 02 Mar 2009, 00:48

sınıfı ne olursa olsun o kadar bagaj yapacağına koltukları 10cm geri yapsalardı daha iyi olurdu, bu arada octide arkada kafa değiyor...

guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 02 Mar 2009, 00:49

fabianın arkasında oturmam imkan dahilinde değil mesela. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 02 Mar 2009, 14:15

[quote="hakanerdogan"]fabianın arkasında oturmam imkan dahilinde değil mesela.  [/QUOTE]

aslında senin ön koltuğu söküp arka koltuktan sürmen lazım hakan  kardeş :)
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti GOKHAN ERTEMİN » 02 Mar 2009, 19:17

[quote="hakanerdogan"] [quote="murtymul"]

[/QUOTE]

pek seçme şansım yok 0 aldık, satamam işin aslı, babam seç bi fabia dedi bende vaktiyle en pahalısını seçtim, baba büyük araba istiyorum desem bunuda zor görürüm LOL

kyk kredisiylede şahin bile alamam Big%20smile
[/QUOTE]

AL BENDEN DE OKADAR  İŞ BABALARIN  CEBİNE KALINCA  ONLARIN BUTÇESİNE UYMAK KALIYOR   AMA BENDE  BOY 160 CM OLUN CAAA   FABIA  BANA  SALON  GİBİ GELİYOR BUNA DA  ŞÜKÜR  BABALARIMIZ  SAĞOLSUN  IYIKI VARLAR  ALLAH ONLARA UZUN ÖMÜR VERSİN.
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 02 Mar 2009, 19:34

[quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="hakanerdogan"] [quote="murtymul"]

[/QUOTE]

pek seçme şansım yok 0 aldık, satamam işin aslı, babam seç bi fabia dedi bende vaktiyle en pahalısını seçtim, baba büyük araba istiyorum desem bunuda zor görürüm LOL

kyk kredisiylede şahin bile alamam Big%20smile
[/QUOTE]

AL BENDEN DE OKADAR  İŞ BABALARIN  CEBİNE KALINCA  ONLARIN BUTÇESİNE UYMAK KALIYOR   AMA BENDE  BOY 160 CM OLUN CAAA   FABIA  BANA  SALON  GİBİ GELİYOR BUNA DA  ŞÜKÜR  BABALARIMIZ  SAĞOLSUN  IYIKI VARLAR  ALLAH ONLARA UZUN ÖMÜR VERSİN.
[/QUOTE]

cümlemizin inşaallah, hayatta olmayanlarada Allah rahmet eylesin.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 02 Mar 2009, 19:34

[quote="lazianke"][quote="hakanerdogan"]fabianın arkasında oturmam imkan dahilinde değil mesela.  [/QUOTE]

[/QUOTE]

düşünmedim değilde ön koltukta airbag olunca vazgeçtim LOL
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti GOKHAN ERTEMİN » 02 Mar 2009, 19:54

[quote="hakanerdogan"] [quote="lazianke"][quote="hakanerdogan"]fabianın arkasında oturmam imkan dahilinde değil mesela.  [/QUOTE]

[/QUOTE]

düşünmedim değilde ön koltukta airbag olunca vazgeçtim LOL
[/QUOTE]

ONADA  Bİ ÇARE BULURDUK  MESELE DİREKSİYON DEMRİNE İLAVE  FALAN LOL
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Kendin Yap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir