arka cama kamera<========

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arka cama kamera<========

İleti KASIMPŞALI. » 17 Mar 2009, 02:34

aracımdakı tv ye kamera baglayıp  aracmın arkasaını gormek ıstıyorum az cok arastrdım  kablosu kamerası vs derken 100 tl cıvarına cıktı e buda benı astı nedenı ıse zaten kurlu duzenekler o fıyat onceden deneyen yada bılen varsa lutfen bana ne lazım nasıl yaprım yardım etsın tsk
resımlı anlatımımda  su skeılde.
elımde sadece  7 ınc oto lcd var  baska neler lazım  ve kurlum nasıl olur  acaba :teşekkür

arkadslar persembe gunu bu kamera ısını yapyım ve belkı yapmak ıstyen olur dıye burya eklıyorum...cok basıt ve zevklı bır ıs malıyetıde uygun  yapmak ısteyen olursa  bılgılerı burya sunuyorum...
gereklı manzemeler
1.oto tv sı
2.bır adet vıdeo gırıslı camera :20 tl
3:arcaınıza gore uzatılcak kablo 6 metre gıttı.3 tl
4sıgara kola ve mahalden bır ufaklık  bazen kablo vıda yan keskı lazım olursa orda kullanmak ıcın

kameraya  cakmaktan dırek besleme alıyoruz  ve elektrgı verıyoruz  kameradakı sarı ve kırmıız kablolarıda tvye taktıktan sora  gerısı sızın kabloyu nerden gecıreceguınze ve kameryaı koycagınız yere kalmıs  ortalma tv harıc 25 tl malıyetı var  yapmak ıstyenlere kolay gelsın  saygıalrımla

ve soke
tı arkadaslar bunuda dılım dondukce anlattım

KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tolga_kaan_ » 17 Mar 2009, 09:47

gerçekten güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık. kamera bildiğimiz  webcam  değil sanırım.  tv girişinden bahsetmişsiniz  biraz açarmısınız bunu...
tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti by wodoo » 17 Mar 2009, 10:16

Erdinç abi, daha kim bilir ne zaman girer LOL

Güzel olmuş ama abi, güle güle kullan. Thumbs%20Up
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ