Kampana boyama resimli anlatım

Aracınıza kendi yaptığınız bakım, tamirat ve modifiyeyi diğer kullanıcılarımızla burada paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kampana boyama resimli anlatım

İleti hakanerdogan » 26 May 2009, 00:34

[quote="serdar5306"]güzel olmuş Hakan eline sağlık bu arada sende baya bi değişiklik var Wink[/QUOTE]

havalardan havalardan Smile

teşekkür ederim abi saolasın.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 26 May 2009, 00:35

[quote="raftboy"]bi görelim... yakışmazsa tekrar kendim boyarım... jantların yanında kendileri boyayacaklar...[/QUOTE]

he tabi denemekten bişey olmaz. belki düşündüğüm gibi durmaz.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti raftboy » 26 May 2009, 00:37

[quote="hakanerdogan"] [quote="raftboy"]bi görelim... yakışmazsa tekrar kendim boyarım... jantların yanında kendileri boyayacaklar...[/QUOTE]

[/QUOTE]

olmadı riva buluşmasında siyah yaparız...
raftboy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 26 May 2009, 00:39

[quote="raftboy"][quote="hakanerdogan"] [quote="raftboy"]bi görelim... yakışmazsa tekrar kendim boyarım... jantların yanında kendileri boyayacaklar...[/QUOTE]

[/QUOTE]

olmadı riva buluşmasında siyah yaparız...
[/QUOTE]

kolay iş Thumbs%20Up
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti keceli » 26 May 2009, 11:06

Tebrikler çok güzel bir iş olmuş.Thumbs%20Up

Yaşasın kendi işini kendi yapanlar....Clap
keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustisahin » 26 May 2009, 11:38

[quote="hakanerdogan"] [quote="mustisahin"]Eline saglık Hakan, iyi yapmıssın. renk biraz daha iyi olabilirdi ama:-)[/QUOTE]

teşekkür ederim Mustafa Abi saolasın.

kırmızı deyiver düşüp bayılayım LOL
[/QUOTE]

yok canımTongue, kırmızı her arabaya gitmiyor, spor hava katıyor araca zaten, bizim renkler spor renk degil zaten, ben arabanın rengine boyamıstım, yada mat siyahı tercih ederdim,

sende bir sonrakinde mat siyah, yada aracın tonuna yakın bisey yap istersen, cünkü aracın kum rengi, yani kahve-sarı tonlarında, kampanada grimsi-mavimsi degilde, sarı-kahve tonları veya mat siyah olsa daha sık durabilir, bence,

yalnız astar filan sen bu isi kapmıssın ya, gözlerim yasarıyor, hızlı cila sonrasında kampana boyama filan LOL

.

mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erolfabia » 26 May 2009, 11:54

eline sağlık ..
erolfabia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 26 May 2009, 16:19

[quote="mustisahin"][quote="hakanerdogan"] [quote="mustisahin"]Eline saglık Hakan, iyi yapmıssın. renk biraz daha iyi olabilirdi ama:-)[/QUOTE]

teşekkür ederim Mustafa Abi saolasın.

kırmızı deyiver düşüp bayılayım LOL
[/QUOTE]

yok canımTongue, kırmızı her arabaya gitmiyor, spor hava katıyor araca zaten, bizim renkler spor renk degil zaten, ben arabanın rengine boyamıstım, yada mat siyahı tercih ederdim,
sende bir sonrakinde mat siyah, yada aracın tonuna yakın bisey yap istersen, cünkü aracın kum rengi, yani kahve-sarı tonlarında, kampanada grimsi-mavimsi degilde, sarı-kahve tonları veya mat siyah olsa daha sık durabilir, bence,

yalnız astar filan sen bu isi kapmıssın ya, gözlerim yasarıyor, hızlı cila sonrasında kampana boyama filan LOL

[/QUOTE]

eyvallah abi saolasın, kapıyoz yavaştan yavaştan sizden bulaştı Tongue

çöl rengine boyamak dediğin gibi mantıklı olabilir, senin arabandaki gibi uyumlu bi renge, hoş durur, ama acemilik işte orjinalliği bozmak istemedim. ön balatalarıda boyayacaktım ama zaten bitik değişince yenisini boyar takarım düye düşündüm, o ara kampanalarada bi kum rengi ekşın yaparız, aklımda var.

[quote="erolfabia"]eline sağlık ..[/QUOTE]

teşekkür ederim, saolun Smile

[quote="keceli"]Tebrikler çok güzel bir iş olmuş.Thumbs%20Up

Yaşasın kendi işini kendi yapanlar....Clap
[/QUOTE]

saolun teşekkürler, hani çokda büyük bi iş değil ama kendi çapımızda boş vakit aktivitesi olsun, hemde kampanaların hayatını kurtaralım dedik Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti RoadFighter » 26 May 2009, 16:33

Eline sağlık.

Güzel olmuş.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti hakanerdogan » 26 May 2009, 16:42

[quote="RoadFighter"]Eline sağlık.

Güzel olmuş.

[/QUOTE]

eyvallah saolasın.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mustisahin » 26 May 2009, 17:12

böyle kücük ayrıntılar aracın hos durmasını saglıyor, bilmeyen insan o paslı yeri görünce, önemli bir sey sanıyor,
tabiki boyayıp, korumak, kampanaların, kaliperlerin uzun ömürlü olmasını saglıyor,
mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti oguz » 27 May 2009, 02:05

eline sağlık hakan ama bitmiş halinin fotosunu koysan daha iyi olurda.pis felan önemli deil senin araba pisken güzel :D

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti oguz » 27 May 2009, 02:06

bide harbi merak ediyorum sen arabanın içinide 5 ayda bir mi temizliyon:D

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 27 May 2009, 15:54

[quote="oguz"]eline sağlık hakan ama bitmiş halinin fotosunu koysan daha iyi olurda.pis felan önemli deil senin araba pisken güzel :D[/QUOTE]

eklerim buraya yakında ne demek Smile

ayrıca teşekkür ederim.

[quote="oguz"]bide harbi merak ediyorum sen arabanın içinide 5 ayda bir mi temizliyon:D[/QUOTE]

evet, genelde yılda 2 kez iç dışa veriyorum. bide hızlı cilayla baştan savma olarak geçiyorum. her hafta fırçalanıp yıkanan bir arabanın boyasından iyi midir kötü müdür bilmem ama yıkanıp, benim acemi elimle cilanınca yaldır yaldır parlıyor.

kıştan çıktıktan sonra, birde yazdan çıktıktan sonra veriyorum iç dışa.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti oguz » 27 May 2009, 16:23

ben o gösterge panelinin önünde toz biriktimi tav oluyorum. direk butun paspasları atıp butun koltukları elimle bi dövüyorum.sonra torpido koltuk altları küllügün üstü yanları zart zurt neresi gelirse aklına her tarafını temizliyorum :D 3 gunde normal haline donuyo 4 gunde bir temizliyom. seninki nası oluyo vallahi merak ediyom :) yanlış anlama ama sakın yürüyen aksamına motoruna senden ala sahip cıkanda yoktur...

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 28 May 2009, 00:09

[quote="oguz"]ben o gösterge panelinin önünde toz biriktimi tav oluyorum. direk butun paspasları atıp butun koltukları elimle bi dövüyorum.sonra torpido koltuk altları küllügün üstü yanları zart zurt neresi gelirse aklına her tarafını temizliyorum :D 3 gunde normal haline donuyo 4 gunde bir temizliyom. seninki nası oluyo vallahi merak ediyom :) yanlış anlama ama sakın yürüyen aksamına motoruna senden ala sahip cıkanda yoktur...[/QUOTE]

eyvallah, ne yanlış anlayım canım estağfurullah. 7 binde bir değişirim yağımı+bütün filtrelerimi.

baskı için usta aynı diyor neredeyse kayıp yok. frenlerimin balatasını gören 'oha nan Hakan yeni takılmış gibi' der, lastiklerimin dişleri bitmeden zaman aşımından ömrü bitti. şehir içinde hiç zorlamam vay efendim sağır olurmuş şu olurmuş bu olurmuş, otoyolda her daim 180 le tırmanır istisnasız, 190 la düzde kapar gider, iniş aşağı 200-205 görür. sağır motor gitmez bu kadar.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti MEGAN » 28 May 2009, 01:33

[quote="hakanerdogan"] [quote="oguz"]ben o gösterge panelinin önünde toz biriktimi tav oluyorum. direk butun paspasları atıp butun koltukları elimle bi dövüyorum.sonra torpido koltuk altları küllügün üstü yanları zart zurt neresi gelirse aklına her tarafını temizliyorum :D 3 gunde normal haline donuyo 4 gunde bir temizliyom. seninki nası oluyo vallahi merak ediyom :) yanlış anlama ama sakın yürüyen aksamına motoruna senden ala sahip cıkanda yoktur...[/QUOTE]

eyvallah, ne yanlış anlayım canım estağfurullah. 7 binde bir değişirim yağımı+bütün filtrelerimi.

baskı için usta aynı diyor neredeyse kayıp yok. frenlerimin balatasını gören 'oha nan Hakan yeni takılmış gibi' der, lastiklerimin dişleri bitmeden zaman aşımından ömrü bitti. şehir içinde hiç zorlamam vay efendim sağır olurmuş şu olurmuş bu olurmuş, otoyolda her daim 180 le tırmanır istisnasız, 190 la düzde kapar gider, iniş aşağı 200-205 görür. sağır motor gitmez bu kadar.
[/QUOTE]
Arabaya bakıyor adam yaa :D arabaya binek araç gözüyle bakmıyor vucudundan bir organ oalrak görüyoo işte budur Clap
-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti mygokhan » 28 May 2009, 01:34

Ellerine sağlık Hakancım..Virüsü kaptın sende hadi hayırlı olsun LOL